Sari la conținut

TOURING ENDURO


Postări Recomandate

Gladiatorule, ce inseamna ca viitura a luat drumul?Se poate trece cu un enduro adevarat?cat de aproape ajungi de Cerna sat?

Pai pur si simplu ...e prapastie. Se poate merge daca te tzine, dar e hard. Adica o iei pe varianta ocolitoare prin padure, dar e si ff abrupt. Oricum e hard/hard. Mergi pina acolo si vezi:) Bafta! Dc te mai pot ajuta cu trasee din zona de vest....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@CataM & co.:

 

Socrii mei tin o pensiune la Caciulata, daca vreti sa dormiti acolo vineri seara, dati-mi de veste la 0722245242. Voi fi si eu acolo, dar nu endurizez, ca am de renovat mansarda  :ok:

Nu ma infiezi si pe mine???????? Ca am ramas orfan de JOB :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Dragos. Te sunam daca e nevoie. De principiu am vrea sa stam mai sus pe Valea Lotrului ca sa fim mai in miezul problemei

 

Liviu, joi o sa stim exact traseul si-ti dau detalii pe mail. Oricum, trebuie sa schimbi cauciucurile daca vrei sa vii.

Editat de ionut73
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergeti cu pasager sau "solo"?

Bagaje multe, putine, cort, sac ?

mergem solo. bagaje as prefera putine sa nu ma incurce pe gropi. inca stau in dubii daca sa-mi iau cortul-sac-izopren, sau sa cautam gazda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asadar....am reusit doar pe jumate'.In sensul ca am ajuns la 2000 si ceva de metri pe ambele trasee, dar am dat de petice de zapada care blocau drumul.O sa revenim in august ca e prea frumos :makeout:

Partea intai-Masivul Iezer

post-7-1118005253_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. astea le-am postat pe fuga.Ionutz a facut mai multe poze si mai de calitate...probabil o sa facem topic separat sa va delectati si voi ochii :makeout:

Lacul Vidra vazut de sus:

post-7-1118006582_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...