Sari la conținut

R1 Vs Gsxr 1000 Vs Cbr 954


gottzy
 Share

Postări Recomandate

Mai gixule,ce pot sa spun, esti foarte "funny" :-?? stau in Ilfov de 2 ani,am stat in Buc inainte,dar sub asta e neinteresant, interesant esti tu cu comment-ul tau ironic. Intra aici la filmuletul asta
si apoi ...cum era expresia aia? Ciocu mic si joc de glezne. Hai ciao,m-am distrat cu tine=)))

 

Lucrezi la MCN? Uau, esti fanul meu! :rolleyes: Vezi ca glumele de Ilfov nu merg in Bucuresti,ex concetateanule actual consatean... :D :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baieti, aici vad pareri impartite,dar sa fim seriosi cu gsx sau 954..sunt bune,dar la viteza R1 le bate lejer,nu ca am eu,dar uitati-va pe youtube,sunt N filmulete...Kawa nici nu intra in discutie:)) Asfalt uscat!

 

parca Ducati a dat un raspuns pe masura la asta... cica era un Desmosedici RR. amen! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da da R1 e racit cu aer, am vazut eu.... :rolleyes: .

Vad ca nu duci lipsa de modestie dupa cum te exprimi, si mai ales de neuroni, ia-ti nene ce vrei si lasa laudarosenia pe forum...

 

P.S. : "Ia-ti Suzuki, restul sunt varza" - asta ca ma kak pe mine de ras de fiecare data cand vad cate un bhou ce scrie "Honda e Honda, e fiabila, etc etc...

 

:laugh:

 

D-aia sa-si ia mai bine ZX10R sau 1098RR :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baieti, aici vad pareri impartite,dar sa fim seriosi cu gsx sau 954..sunt bune,dar la viteza R1 le bate lejer,nu ca am eu,dar uitati-va pe youtube,sunt N filmulete...Kawa nici nu intra in discutie:)) Asfalt uscat!

Daca te'ai fi uitat mai putin pe iutub si mai mult subiect ai fi vazut ca topicul e de mai bine de 2 ani... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine mai fratilor...deja exagerati, mi-am spus si eu o parere si am postat un link care contine un filmulet in legatura cu un test oficial. Nu vad care e prbl de comentati atat...Si daca e de 2 ani, ce? Uite-te si tu la superbike si vezi cine castiga mereu...Ducati si Yamaha, asa ca silence please, cum zicea un stimabil....Ciao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa fiu cat se poate de obiectiv: RSV 1000 r Factory

 

Probabil are pretul mai ridicat dar cred ca papa un k5 sau un rr sau un r1 :laugh:

 

P.S. Stiu ca nu se afla pe lista de comparatie a lui gottzy dar m-am bagat si eu in seama :)

Editat de Chitac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine mai fratilor...deja exagerati, mi-am spus si eu o parere si am postat un link care contine un filmulet in legatura cu un test oficial. Nu vad care e prbl de comentati atat...Si daca e de 2 ani, ce? Uite-te si tu la superbike si vezi cine castiga mereu...Ducati si Yamaha, asa ca silence please, cum zicea un stimabil....Ciao

Da, Yamaha face motociclete pt zei, iar R1 este folosit pt a se deplasa zeii mai usor de pe Pamant pe planeta lor. Este o adevarata racheta, restu' miarelor nici nu intra in discutie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Putetzi sa va credetzi smecheri cat vretzi voi si sa va datzi cu pareri aiurea! Se vede clar ca cine nu sa dat pe R1 habar nu are ce vorbeste,e aiurea pt ca fiecare crede ca motorul lui e cel mai bun sau cel mai tare dar de multe ori realitatea e alta. DACA NU CUNOASTETZI NU VA MAI DATI CU PAREREA DESPRE R1 !!! Parerea mea e ca atunci cand iti cumperi un motor trebuie sa te gandesti bine la ce vrei nu sa-l cumperi de dragul altora si apropo ce vedem in reviste sau in teste e nesemnificativ daca nu cumparam motorul respectiv sa-l folosim pe circuit si putzini sunt cei care folosesc motoarele la acel nivel. Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...