Sari la conținut

Postări Recomandate

vand kawasaki gpz 500s,an 1994(model cu frana spate disc),top cass,ulei schimbat,placute frana schimbate,stare foarte buna de functionare,46 mii km,al doilea proprietar(primul,italian a cumparat motorul nou de la reprezentanta kawa din milano),verificare,asigurare,totul ok....pret 1850eu neg... :) ...........vand yamaha r6,an 2001,32 mii km,stare foarte buna de functionare,actele ok...pret 4000eu.......vand ford focus,an 2001,motor de 1,6cmc,135 mii km reali,4 usi,jante aliaj,evacuare dubla sport(sunet beton.. :D )vplan reglabil cu comenzi,4 airbag-uri,cd player,geamuri fata electrice,aer conditionat,abs,scaun sofer reglabil pe inaltime,parbriz cu degivrare,actelee ok...pret 6750eu neg...preturile sant negociabile,nevoie urgenta de bani.. :)

anunt valabil....preturile negociabile..spuneti voi pretul si poate ne intelegem..dispus la negociere.nevoie urgenta de bani.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sal.am nevoie(cumpar) de surub ce intinde cablul de ambreaj cel de langa maneta,pentru un SV daca are cineva sau unul compatibil il rog frumos sa ma anunte,ca sa nu mai fiu nevoit sa dau comenzi cine stie pe unde pentru un surub :)

 

 

numai bine

Poti incerca pe A.Iancu,vis-a-vis de Cimitir,putin inspre P-ta Cipariu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aduc la comanda casti moto din marcile SHOEI,AIROH,PREMIER,GIVI,BANDIT,HJC,KBR,LAZER,CABERG,AGV,SHIRO,SHARK,SCHUBERTH,SPAR-X..aproape toate modelele,casti chopper multe modele,si casti S.H. in stare buna.pentru castile noi comisionul e de 20%din pretul de vanzare,iar pentru castile S.H. preturile sant negociabile(la multe modele)..pe stoc casca SHIRO(culori negru,rosu,albastru), pret 75eu....casca SHIRO,s.h. in stare buna,marimea XL,viziera fumurie,culoare galben,0 mica crapatura pe calota,pret 60eu....casca NITRO s.h.,stare buna,culoare rosie,marimea XL.pret 60eu....casca MT,marimea XL(e mai mica,corespunde marimii L),viziera fumurie(se vinde impreuna cu o viziera normala,noua),model frumos,pret 80eu...castile se pot vedea si proba la turda incepand de saptamana viitoare..pana atunci voi avea mai multe pe stoc. :)

post-21797-1224429054_thumb.jpg

post-21797-1224429074_thumb.jpg

post-21797-1224429096_thumb.jpg

post-21797-1224429137_thumb.jpg

post-21797-1224429160_thumb.jpg

post-21797-1224429184_thumb.jpg

post-21797-1224429205_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e cva service sau magazin s stiu dupa c s ma uit.si daka sti cumva programul.mersi

Daca stau bine sa ma gandesc,cred ca e aproape de jumatea lu' A.Iancu,e ceva magazin,ceva scris pe galben..program.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca stau bine sa ma gandesc,cred ca e aproape de jumatea lu' A.Iancu,e ceva magazin,ceva scris pe galben..program.. :)

 

 

am cautat magazinul de miau sarit ochii din cap si tot nu lam gasit:( am batut strade de vreo 5 ori:((.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu stiu ca era un magazin cu suruburi si chestii din astea pe acolo, la vreo 100 m mai jos de intrarea in cimitir (spre P-ta Cipariu), doar ca pe partea cealalta.

Daca asta cauti? Ca nu am inteles exact.

 

Daca nu uit...astazi cand ies de la lucru trec pe acolo sa vad daca mai functioneaza magazinul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am cautat magazinul de miau sarit ochii din cap si tot nu lam gasit:( am batut strade de vreo 5 ori:((.

 

 

cum vii dinspre cipariu e pe partea dreapta....imediat dupa cladirea mai inalta,ce apartine de UMF.acolo unde se construieste.mai simplu ar fi sa mergi pe jos ca sigur o s-o gasesti.bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum reusiti sa faceti asta ? sa mutati aici topicurile serioase ce au mai ramas din comunitatea asta clujeana?nu se poate muta si chatul mecanic si electric ce l-am deschis?ar fi fain ! sa ne revenim .... :)

 

 

Probabil cu un PM la admin se poate rezolva. Doar sa existe si bunavointa din partea lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact...asa am procedat si eu, si am rugat sa mute topicul hai la o plimbare+ acest topic sa-l modifice si sa-l puna sus. Am mai rugat sa stearga anunturile acelea de vanzari care au aparut cu secile.

 

deci daca ai un pic de timp poti sa-l rogi sa faca un pic de ordine, daca nu atunci nu.

 

si da...din cate am vazut a fost bunavointa si chiar a facut ce l-am rugat. Asa ca ii multumesc inca o data.

trimte-mi te rog pm cu adminul cu care ai vorbit ! sa pove si eu cu el ca vad ca e intelegator! :bigstar:si sa facem un pic de ordine pe aici poate reusim...! :)

Editat de lakopeter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am dat la search members admin, si am gasit administratorul care si are numele de user admin. I-am trimis PM, si vad ca pe parcusul a 5-6 zile a facut toate modificarile care ii le-am recomandat.

 

merci frumos! am trimis acest pm la admin!

 

 

sal! am o rugaminte! sigur stii foarte bine ce se intampla pe forumul de cluj! au dat navala o gramada de topicuri neinteresante,de scandal ,mii de topicuri de vanzari,de cautat chirii,acestea eclipseaza rapid un topic interesant care reflecta adevarata valoare a motociclismului clujean!s asta se intampla zi de zii apar topicuri care nu au legatura cu motociclismul,care sfideaza bunul simt!as dori sa apara pe pagina clujului si topicul

 

 

/index.php?showtopic=254470 dar sa fie concentrat si problemele electrice,toate la un loc.dupa cate repliuri au fost mi se pare un topic important

si de necesitate . sa fie pus la (pinned) asa apar si celalalte 2 topicuri interesante de pe cluj.

ai puterea si taria sa faci un pic de ordine si la cluj! :)

asta e rugamintea mea ! sa spalam un pic clujul,ca m-am scarbit de ce se intampla pe forumul de cluj,asa si forumistii mai vechi de pe cluj au disparut...motociclistii adevarati nu mai scriu pe forum ca le este jena sa participe la masacrarea motociclismului clujean!

 

un topic foarte interesant e si asta...

/index.php?showtopic=212637

 

si acesta:

 

/index.php?showtopic=73921

 

 

astept raspuns ! vreau sa vad forumul de cluj curatit un pic!

urmatorul meu mesaj va fi sa imi stergi contul ca nu vreau sa particip la ce nu reflecta motociclismul!am rabdare 10 zile!

asfalt uscat si scanteie la bujie frate admin!

 

 

cu stima peter :)

 

sa nu fiu off topic zic ca vand ideii! deci vand ideii! ieftin ! daca nu se vand ....cred ca dispar de pe cluj...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e cva service sau magazin s stiu dupa c s ma uit.si daka sti cumva programul.mersi

 

 

Deci am fost pana acolo......si magazinul de suruburi-rulmenti s-a mutat pe str. Fabricii de Chibrituri nr. 1.

 

Ai aici si un site: (unde gasesti si un nr. de tel.)

 

http://www.rsr.ro

 

P.S. Am terminat cu off topicul pe topicul asta de vanzari-cumparari :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-ar interesa niste gume second, pentru ca acuma inainte de hibernare chiar nu cred ca are rost sa imobilizez 200 si ceva de euro in gume noi.

 

am fost azi in baci, pe varianta manastur zorilor, si in floresti la acele depozite de anvelope second hand, insa nu am gasit nimica.

 

mai stiti voi ceva locatii unde as putea sa caut?

 

merci mult

 

 

ce dimensiuni iti trebuie? vb cu Mirel are id-ul xmx302004

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CUMPAR Suzuki DR350S, SHC 1994-1995 .. cu sau fara furca USD, inmatriculat(bila), kilometri decenti. Astept oferte (cat de posibil sa fie din CJ, sau apropiere)

 

peti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...