Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:grinbandit: De vanzare Yamaha Virago XV 535 , model 1996 , 3BR , cca.34ooo km, coburi laterale si top-case , crash-bar si alte customuri, incluse in pret + un motor aproape complet si alte componente importante , incluse in pret : 2000 euro. contact : 0758759572 sau pe PM .Poze :

:smoke: 1800 euro, fara piesele de rezerva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi-ar tebui vreo 5-6 bucati...

 

Poti incerca pe Horea la Verla... Iti poate scoate pe ploter n bucati si e calitate super ok...

Editat de klentzi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aleea Garbau numarul 12 PMA invest. calitate exceptionala. iti face pe ce vrei tu. am un sticker de la ei de 3 ani de zile pe masina si nici cu jetul de la spalatorii nu il pot dezlipi, nici macar marginile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei din Cluj ( si nu numai ) avem de vanzare ochelari moto (goggles) cu un stil retro-modern nemaintalnit in Romania, produse de Nannini Italia. Ochelarilor moto li se poate atasa o rama interioara pentru lentile de vedere. Avem mai multe modele disponibile. Daca doriti informatii ma puteti contacta prin mesaj privat ! Va multumesc

post-68396-0-80084200-1323361469_thumb.jpg

post-68396-0-82069300-1323361729_thumb.jpg

Editat de optictrade
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aleea Garbau numarul 12 PMA invest. calitate exceptionala. iti face pe ce vrei tu. am un sticker de la ei de 3 ani de zile pe masina si nici cu jetul de la spalatorii nu il pot dezlipi, nici macar marginile

 

Cu ei am lucrat si pina acuma....

Am fost azi si am comandat 50 bucati asa ca maine dupa amiaza ma voi duce sa le iau.

De luni vor fi disponibile pentru doritori. Ca si pret,ies la 1,6 ron (un leu saizeci bani) asta ca si titlu informativ.

M-am gandit asa....cei care doresc,sa dea oricat ii lasa inima iar banii pe care ii voi strange,ii voi pune in contul lui Matei. Sant dispus sa le livrez personal oriunde in Cluj in cursul saptamanii viitoare.

Sumele pe care le dati,le voi posta la topicul http://www.motocicli...s-pentru-matei/ ca sa fie ceva transprent,sa nu credeti ca fac specula/abuzez de increderea voastra. Asa ca de lunea viitoare,cei care santeti interesati...sunati la 0744384167(Marius). :cheers:

Editat de DrDre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ei am lucrat si pina acuma....

Am fost azi si am comandat 50 bucati asa ca maine dupa amiaza ma voi duce sa le iau.

De luni vor fi disponibile pentru doritori. Ca si pret,ies la 1,6 ron (un leu saizeci bani) asta ca si titlu informativ.

M-am gandit asa....cei care doresc,sa dea oricat ii lasa inima iar banii pe care ii voi strange,ii voi pune in contul lui Matei. Sant dispus sa le livrez personal oriunde in Cluj in cursul saptamanii viitoare.

Sumele pe care le dati,le voi posta la topicul http://www.motocicli...s-pentru-matei/ ca sa fie ceva transprent,sa nu credeti ca fac specula/abuzez de increderea voastra. Asa ca de lunea viitoare,cei care santeti interesati...sunati la 0744384167(Marius). :cheers:

iti cumpar 10 ,dar iti dau banii cash ,pentru matei 0740341508 suna ma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ei am lucrat si pina acuma....

Am fost azi si am comandat 50 bucati asa ca maine dupa amiaza ma voi duce sa le iau.

De luni vor fi disponibile pentru doritori. Ca si pret,ies la 1,6 ron (un leu saizeci bani) asta ca si titlu informativ.

M-am gandit asa....cei care doresc,sa dea oricat ii lasa inima iar banii pe care ii voi strange,ii voi pune in contul lui Matei. Sant dispus sa le livrez personal oriunde in Cluj in cursul saptamanii viitoare.

Sumele pe care le dati,le voi posta la topicul http://www.motocicli...s-pentru-matei/ ca sa fie ceva transprent,sa nu credeti ca fac specula/abuzez de increderea voastra. Asa ca de lunea viitoare,cei care santeti interesati...sunati la 0744384167(Marius). :cheers:

 

as lua 20(dar daca se da "sa ajunga si la aia din spate", ma multumesc si cu mai putine). :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand KTM 300 EXC, an fab. 2009 iunie, 150 ore de functionare, 4500 km, este in stare perfecta de functionare, ofer toate accesoriile: stop, semnalzari,protectii, carene laterale si jambele de la furca, set cauciucuri de gheata, etc. pret: 4000 eur

0721356282

Editat de baurtulus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Nokia E90 tastatura qwerty , camera 3,2 MP , slot card microSD , suporta pana la 8 GB , acumulator 1500 mAh tine o saptamana jumate cu convorbiri moderate nu hot line , softul e ok n`am avut probleme gen sa se blocheze , restarteze etc.

Carcasa e putin uzata de la frecare....am cautat de schimb dar nu am gasit.....din pacate nu pot pune poze cu el ca nu`mi gasesc cablul de la aparat si n`am card reader la laptop.....cine e interesat putem face o intalnire sa il vada.

Pret 350 ron neg

Editat de Endlessdays
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand urmatoarele:

1. Casca ski marimea XS(scrie pe eticheta). de fapt e cam un S(zic eu). 60 de lei

2. reportofon Olympus VN-1100. 100 de lei

3. Sony Cybershot P73. 190 de lei

4. Presuri originale Ford focus 2. 100 de lei

post-10687-0-35692500-1323764115_thumb.jpg

post-10687-0-11218700-1323764128_thumb.jpg

post-10687-0-97882200-1323764138_thumb.jpg

post-10687-0-33393900-1323764147_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...