Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

Intre timp mi-am dat seama ca nu aveam cum s-o uit la crasma, pentru ca am ajuns acasa si am deschis masina (ca sa-mi iau manunchiul popesc de chei pe care il lasasem in masina - am juma de chil de chei pe care incerc sa nu le car dupa mine tot timpul).

 

Deci, mai clar: am ajuns cu motocicleta acasa. Am oprit in fata garajului. M-am dat jos de pe motor si m-am dus la masina. Am deschis masina si am luat telecomanda de la garaj si cheile de la casa. Am intrat in garaj, m-am schimbat and shit. Si am ajuns sus cu manunchiul mare de chei, cu telecomanda, dar fara cheia de la masina. Cheia nu e nici sus, nici in garaj, deci cel mai probabil mi-a cazut din mana de la masina pana la motocicleta, pe strada, pentru ca nu mi-am scos manusile. Si a luat-o porcul fascist care toata ziua si-a facut planuri cum sa-mi fure masina. La noapte o sa vina pregatit s-o umfle si s-o duca la tovarasu' lui care se ocupa cu dezmembrari. Da' n-are decat sa-mi manance başcheţii, că acu' sunt la reprezentantza sa schimb codul la cheia a doua. Si la noapte, inainte sa ma dau jos din masina, o sa trag o beshina ucigatoare si o sa inchid usa repede. Sa vedem cine-i mai tare... :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Intre timp mi-am dat seama ca nu aveam cum s-o uit la crasma, pentru ca am ajuns acasa si am deschis masina (ca sa-mi iau manunchiul popesc de chei pe care il lasasem in masina - am juma de chil de chei pe care incerc sa nu le car dupa mine tot timpul).

 

Deci, mai clar: am ajuns cu motocicleta acasa. Am oprit in fata garajului. M-am dat jos de pe motor si m-am dus la masina. Am deschis masina si am luat telecomanda de la garaj si cheile de la casa. Am intrat in garaj, m-am schimbat and shit. Si am ajuns sus cu manunchiul mare de chei, cu telecomanda, dar fara cheia de la masina. Cheia nu e nici sus, nici in garaj, deci cel mai probabil mi-a cazut din mana de la masina pana la motocicleta, pe strada, pentru ca nu mi-am scos manusile. Si a luat-o porcul fascist care toata ziua si-a facut planuri cum sa-mi fure masina. La noapte o sa vina pregatit s-o umfle si s-o duca la tovarasu' lui care se ocupa cu dezmembrari. Da' n-are decat sa-mi manance başcheţii, că acu' sunt la reprezentantza sa schimb codul la cheia a doua. Si la noapte, inainte sa ma dau jos din masina, o sa trag o beshina ucigatoare si o sa inchid usa repede. Sa vedem cine-i mai tare...

 

:crack: parca am vazut un episod din Breaking Bad sau ceva de genu' .., :10: imi place mult felul tau de a descrie lucrurile faptele :crack:

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

. Am intrat in garaj, m-am schimbat and shit.

Esti nebun...te-ai (cuvant urat) in garaj?!?!

» Post actualizat in 10 Oct 2014 10:43

Poate te-ai cacaat chiar pe ele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:10: Ma gandesc data viitoare sa iti sparlesc eu buletinul numai sa vad ce compui :D

Intre timp mi-am dat seama ca nu aveam cum s-o uit la crasma, pentru ca am ajuns acasa si am deschis masina (ca sa-mi iau manunchiul popesc de chei pe care il lasasem in masina - am juma de chil de chei pe care incerc sa nu le car dupa mine tot timpul).

 

Deci, mai clar: am ajuns cu motocicleta acasa. Am oprit in fata garajului. M-am dat jos de pe motor si m-am dus la masina. Am deschis masina si am luat telecomanda de la garaj si cheile de la casa. Am intrat in garaj, m-am schimbat and shit. Si am ajuns sus cu manunchiul mare de chei, cu telecomanda, dar fara cheia de la masina. Cheia nu e nici sus, nici in garaj, deci cel mai probabil mi-a cazut din mana de la masina pana la motocicleta, pe strada, pentru ca nu mi-am scos manusile. Si a luat-o porcul fascist care toata ziua si-a facut planuri cum sa-mi fure masina. La noapte o sa vina pregatit s-o umfle si s-o duca la tovarasu' lui care se ocupa cu dezmembrari. Da' n-are decat sa-mi manance başcheţii, că acu' sunt la reprezentantza sa schimb codul la cheia a doua. Si la noapte, inainte sa ma dau jos din masina, o sa trag o beshina ucigatoare si o sa inchid usa repede. Sa vedem cine-i mai tare... :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pepsz sssst nu in public! Si btw cine esti tu? :tomato:

Pai astea sunt doar banalitatile intamplate, treburile serioase raman in casa. Cine sunt ? Unul din moldoveni. Deci ti-ai dat seama ? Daca nu imi esti datoare cu o bere data viitoare :crack:

 

Esti nebun...te-ai (cuvant urat) in garaj?!?!

» Post actualizat in 10 Oct 2014 10:43

Poate te-ai cacaat chiar pe ele...

Ce ai ma cu omul ? E teritoriul lui, il foloseste cum crede de cuviinta :)))

Editat de Pepsz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti nebun...te-ai (cuvant urat) in garaj?!?!

» Post actualizat in 10 Oct 2014 10:43

Poate te-ai cacaat chiar pe ele...

o m g moooooorrrrrr de ras :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hihihi, lasa, sa fie si pentru Gil Dobrica...ce mai sunt 100 de lei in ziua de azi? :))

Gabi, vorbeste cu colega ta pentru masina, spune-i daca vrea asta seara sau maine seara. Merci!

Vreti sa mergeti maine la circuit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hihihi, lasa, sa fie si pentru Gil Dobrica...ce mai sunt 100 de lei in ziua de azi? :))

Gabi, vorbeste cu colega ta pentru masina, spune-i daca vrea asta seara sau maine seara. Merci!

Vreti sa mergeti maine la circuit?

gata, am vb, va auziti maine mai pe seara la un tell.

 

eu as vrea sa vin, la ce ora este plecarea?

 

tre sa ma duc la ITP maine dimineata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, sambata viitoare mai dam o tura la bunica? A inceput sa-mi placa vinul ala...si poate niste must!

 

Si apropo, cum recunosti un alcoolic la ora 22:40? Simplu, scoate bani de la bancomatul BRD de pe Grivitei :)))

Editat de Leviatan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: dam, dam ... din pacate nu mai are must.

 

Si apropo, cum recunosti un alcoolic la ora 22:40? Simplu, scoate bani de la bancomatul BRD de pe Grivitei :)))

 

off...sper ca nu ti-a deschis apetitul vinul de la mamaia :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din păcate nu eram eu, așteptam cumintel prietena și cine crezi că apare, Teo! Pam Pam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hihihi, daca voi nu m-ati vrut, eu m-am vrut :))) . Am facut adunarea generala de sambata seara, la care voi aveti absenta, HA!

Costin, parca aveai ochii mai mici decat ai mei :))) si clipeai mai rar, deci nu stiu cine intra in categoria mentionata de tine :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din păcate nu eram eu, așteptam cumintel prietena și cine crezi că apare, Teo! Pam Pam!

 

ahaaaaaaaaaa.....si nu zice nimic ... pai asa bre' Teo ?! :crack: :crack: ce-ti mai place sticla :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dati vina pe mine degeaba, nu erau la sticla, erau la cutie :)))) .

Costin, vezi ca ai gresit casa, a ta e la cateva statii de metrou mai incolo :)))))

Nu mai stau cu voi in zona! Acolo populez de cateva zile bune :) Si nu, nu eram ametit...aaa, pe cine dracu' pacalesc, eram luat binisor insa nu am mai baut in seara aia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu-mi doresc sa scap, o sa doriti voi sa scapati de mine :))) Mai fac doua-trei ture cu Gabi si ne leaga militia :)) Avem si un nou demon salbatic, Sarpe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu-mi doresc sa scap, o sa doriti voi sa scapati de mine.Mai fac doua-trei ture cu Gabi si ne leaga militia

du-tii wăi .... ma faci sa rosesc :rusinica:

 

Avem si un nou demon salbatic, Sarpe!

avem, avem .... vitezist este, il vedem joi cum se descurca cu berile :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

du-tii wăi .... ma faci sa rosesc :rusinica:

 

avem, avem .... vitezist este, il vedem joi cum se descurca cu berile

 

Te fac sa rosesti? Bine ca nu porti doliu azi...Iti dai seama ce insemna sa cari un cosciug de 120 kg?! Oricum, trebuie sa ne mai oprim prin Butimanu, am vazut doi gemeni care ne faceau ochi dulci :))))

 

Hm, cred ca promite mult la bere. Daca nu, se obisnuieste el :))

Editat de Leviatan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...