Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

De obicei vinerea e neagra, cand esti la munca dupa X beri :))) dar putem sa facem ceva si cu joia asta :)))

Din cauza ta am ajuns alcoolic, vezi cum il strici si pe omul asta! Daca mor de ficat, te bantui pana ajungi la nebuni :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Toate ca toate dar vezi ca am ramas cu sechele de la ciupacabra aia "tunata" :)))

De la distanta pareau bunicele, altfel nu era sa intru in ele. Eu zic ca nu trebuia sa ne oprim, macar ramaneam cu o imagine fictiva in creier :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cauza ta am ajuns alcoolic, vezi cum il strici si pe omul asta! Daca mor de ficat, te bantui pana ajungi la nebuni :)))

Am fost acolo, nu le-a placut de mine si m-au dat afara. By the way, tocmai ce-am aflat de la cineva ca inainte sa ma mut in cartierul asta minunat, a venit nu stiu cine si le-a propus vecinilor de vizavi sa vanda casa pe nu stiu cati bani, aveau de gand sa faca un spital de nebuni in casa aia =)))))).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost acolo, nu le-a placut de mine si m-au dat afara. By the way, tocmai ce-am aflat de la cineva ca inainte sa ma mut in cartierul asta minunat, a venit nu stiu cine si le-a propus vecinilor de vizavi sa vanda casa pe nu stiu cati bani, aveau de gand sa faca un spital de nebuni in casa aia =)))))).

Si nu ti-a sunat nici macar un clopotel?!? Hm, toate ca toate, facem un mic dezmat diseara? Cu mobrele ma refer. Cat despre scuipat, am incercat zilele trecute, dandu-mi seama intr-un tarziu ca aveam casca legata pe cap! Tulburarile de comportament se gasesc in tot cartierul Bucurestii Noi :)) Oricum, si vinul ala era tulbure...brrr!

Editat de Leviatan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata lume,

 

pentru cei ce n-au planuri sambata si / sau duminica, propun urmatorul traseu :)

 

cine se baga ?

 

putem face un mic ocol pe la "bunica" pentru o cana cu vin ( prietenii stiu de ce :crack: )

post-79735-0-12528100-1413266710_thumb.jpg

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baaaa, e prea mare tura asta :)))) Nu mai bine aduci tu vinu' cu masina, si dupa aia dam ture de parc cu bicicleta pe o roata? :D vedem care rezista mai mult :D

Nu stii ce pierzi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa baieti,va inecati amarul in bere maine :cheers:

 

ionule, ultima sansa, sambata, plimbare 100 km, traseu frumos, sate, campuri ( asfalt blana ) ce zici ?

 

eu zic ca te poti risca :)

 

daca vrei merg eu cu mobra ta :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: ba, sambata dimineatza am o petrecere de copii. dar daca poti in orice zi in timpul saptamanii între 12 si 6, ma bag la o plimbare mica. La mine weekendul e mai ocupat şi mai obositor decât mijlocul săptămânii.

Editat de ionradoi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba, sambata dimineatza am o petrecere de copii. dar daca poti in orice zi in timpul saptamanii între 12 si 6, ma bag la o plimbare mica. La mine weekendul e mai ocupat şi mai obositor decât mijlocul săptămânii.

de la 12 - la 17 :)

 

plzzzzzz :hug:

 

Take one for the team ! :kiss:

» Post actualizat in 16 Oct 2014 06:59

mda, presupun ca ati citit topicul cu accidentul lui Costin, este acasa are clavicula rupta si cateva rani mai usoare

 

motorul si echipamentul lui este la mine ( la munca ). Am fost aseara acolo, va povestesc diseara ce si cum.

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu știu dacă am să fiu acasă sau din nou la urgență, încep să simt mai multe dureri în zona plămânilor și am scuipat puțin sânge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...