Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Alooo ?! Probleme cu moldovenii ? :crack: Cata xenofobie pe aici, Gabi e capul rautatilor.

Sa trecem la lucruri cu adevarat serioase : Urmeazaaa revelionul, cand sucul natural de struguri si hameiul primeaza asa ca vreau sa ma faceti mandru, dragii mei. Este seara in care fiecare membru Bazi trebuie sa arate ce a invatat tot anul, in cadrul intalnirilor zilnice si nu numai. Deci, toti membrii au misiunea de a imprastia in seara asta, etica Bazi pe toate meleagurile tarii !! Moldova e pe maini sigure, sa vedem ce face Teo cu Ardealul. Gabi, vezi ca Muntenia e a ta, nu vreau sa am surprize atunci cand ma intorc. Imi permit si un motto : " Mahmureala bautei bine facute "

Asadar, va urez La multi ani ! Un an nou fericit, sa-l "udati" cum trebuie in seara asta pentru a creste cum trebuie. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani si voua! N-am facut de ras Ardealul. M-am facut c-acat de revelion :))) .

Gabi, te-am uitat cu mesajul ala, sper ca nu m-ai injurat rau, m-am luat cu nu mai stiu ce si efectiv mi-a iesit din minte sa te mai sun.

Astept cu nerabdare sa vad cate kg ati pus pe voi dupa aceste minunate sarbatori si sa vedem care ati mai invatat biliard :D .

Paule, am pus o pagina noua in catalog, sper sa nu incepi cu o absenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani BAZI !!!!

 

 

:10: foarte frumos zis nea Paule !!!

 

Din pacate eu am cam dezamagit Muntenia :)

 

 

 

cred ca pe la sfarsitul lunii, dar tine cont ca eu nu am cauciucuri de Mad Max =)))

 

In sfarsit ti-a venit mintea la cap si iti iei motoreta de baieti seriosi :crack:

 

in alta ordine de idei, intalneala joi?


» Post actualizat in 05 Jan 2015 06:53


 

da man, stai chill, ne-am descurcat : )

 

dai o bere joi : p

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa nu mai zic ca astazi e ziua lui Silviu, deci berea n-o mai dau eu(phew, am scapat).
La multi ani, domnule Silviu! Sa ai sanatate, bani si femei, iar din cele din urma sa ne dai si noua, hihihi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine, dau doar pt baieti, Teo nu, ca face galagie pe aici

:10:

 

ha ha Teo :P

 

 

ok, pai ca sa fie clar, diseara, 19:14 la parc, dupa care mergem la carciuma pentru berica si biliard :D

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...