Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Teoooo, pe unii ai fost bre ?

 

te-am dat disparut in misiune :))

 

clar maine bere, nu incape indoiala ;)


» Post actualizat in 10 Dec 2014 06:53

aaaa, am uitat sa mentionez, eu vin maine la bere, daca si numai daca nu ma lichideaza rakeţii lui Ion :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce facusi, Gabi, de e asa grav?

 

A, nimic. Nu mi-a adus cartea la timp. Da' nu-i problemă, rezolvăm.

 

Deci ne vedem mâine seara, da? La 16 sau la H? Da vezi să-ţi pui nişte ciubote mai înalte, aşa, să nu te murdăreşti de sânge. Şi adă şi nişte hârleţe, aşa...

 

» Post actualizat in 10 Dec 2014 10:42

Şi mai are să-mi dea şi 30 de lei cu dobândă 200% pe zi, de vreo două săptămâni. Degeaba m-am milostivit să nu i-o cresc la 500% pe zi după o săptămână. Oricum o să-i fie greu să vină cu aşa un rucsac mare...

» Post actualizat in 10 Dec 2014 11:13

Deci, dacă tot am adus vorba de asta, Gabi, să ştim cum stăm. Datoria e de pe 29 noiembrie - deci pentru ziua de 29 nu îţi iau dobândă. Vezi mai jos cu câţi bani tre să vii mâine. Nuştu dacă ai timp să vinzi casele până mâine, da' ne înţelegem noi cumva, că oameni suntem.

 

Dobânda

(200% pe zi) Sumă totală

datorată (RON) Saturday, 29 November 2014 30 Sunday, 30 November 2014 60 90 Monday, 1 December 2014 180 210 Tuesday, 2 December 2014 420 450 Wednesday, 3 December 2014 900 930 Thursday, 4 December 2014 1860 1890 Friday, 5 December 2014 3780 3810 Saturday, 6 December 2014 7620 7650 Sunday, 7 December 2014 15300 15330 Monday, 8 December 2014 30660 30690 Tuesday, 9 December 2014 61380 61410 Wednesday, 10 December 2014 122820 122850 Thursday, 11 December 2014 245700 245730

Editat de ionradoi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:dropsmilie: câtîîîîî ?! omg .... de la 30 ron ? am ajuns la fabuloasa suma de 245730 :eek:

 

mi-a facut placere sa va cunosc, de maine ma mut Botswana. Muncesc si am sa-ti platesc datoria. Sper ca nu o sa te deranjeze ca am sa-ti platesc in moneda lor nationala ;) =))

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bă, deci nu merge aşa. Ţi-am dat eur, îmi dai eur. Ţi-am dat roni, îmi dai roni. Doar dupa ce o să-ţi dau io pwli, poţi să-mi dai înapoi. Da' la alea nu îţi iau dobândă. Trebuia să întrebi şi tu de condiţii înainte, poate obţineai ceva mai avantajos...

 

Oricum, nu e grabă. Dacă mai aştepţi încă vreo două săptămâni, crecă îl fac pe Bill Gates la portofel ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :crack:

 

uite cum facem, maine seara ma prezint cu un cutit si un cântar, iţi alegi ce organ vrei tu. Tai cat este nevoie, punem pe cantar si seal the deal. Nu-mi place sa ma stiu dator :))

 

Este ok asa ?

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma care era scoru la h?

» Post actualizat in 10 Dec 2014 17:53

Chiar ma gandeam sa fac si io un up la topicu asta... ce naiba, nu mai are nimeni nimic de zis?

» Post actualizat in 08 Dec 2014 15:01

Azi m-am dat cu motoreta :-p

 

Şi mâine o să mă dau din nou, că am auzit că o să fie soare si 5 grade :banana: . Deci e marfă cu caucioacele. Pe mâzgă au aderenţă mai bună ca alea vechi la 30 de grade.

 

Deci, care mai voteaza? Mergem tot la 16 pana la urma?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:funny:

La mine a intervenit ceva, trebuie sa ma duc la ziua unui prieten, da o bere prin regie. Ma duc pe la 6 si nu stiu cat o sa dureze, daca nu stau mult si inca mai sunteti la bere vin si io.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:funny:

La mine a intervenit ceva, trebuie sa ma duc la ziua unui prieten, da o bere prin regie. Ma duc pe la 6 si nu stiu cat o sa dureze, daca nu stau mult si inca mai sunteti la bere vin si io.

 

La capacitatea ta, in max. 20 min ai biruit o bere. Musai sa vii ca tre sa ma consiliezi intr-o problema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata, s-a hotarat ... diseara, 19:14 la parc dupa care mergem la piata :) ms !

 

meet you there !


» Post actualizat in 12 Dec 2014 07:35

Hai ca a iesit mini intalneala :) thx guys !


» Post actualizat in 12 Dec 2014 07:35

a iesit o


» Post actualizat in 12 Dec 2014 21:13

guys help me plz

 

ce parere aveti de

 

http://www.agv.com/es/agv/SPORT%20TOURING/K.3%20SV/WHITE

 

 

este pentru doamna mea ... imi place mult cum arata, voi ce ziceti ?


» Post actualizat in 15 Dec 2014 12:07

Teo, uite aici este casca suomy de care ti-am spus.

 

ms

 

http://motomarket.buy-talk.com/t2-casti-integrale-modulare-klapp-jet-police-cross-noi-sau-sec-hand-locatie-bucuresti-sau-resita-secu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...