Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

Bagam o bere azi ? sau sunteti cu părinţii :))


» Post actualizat in 16 Apr 2015 08:12

ADUNAAAREA ! :P


» Post actualizat in 16 Apr 2015 08:12

pt Teo

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Hei hei hei ..... am auzit eu bine ca nu vom avea loc de cate motare vor fii prezente in fata parcului ????? Asa se pare, pai ....,,ori suntem golani ori nu mai suntem'', scoatem toate agregatele din dotare!

Editat de Iulian500
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daaaa, sigur ... acum am terminat de vorbit cu Oprescu, am reusit sa obtin autorizatia, putem bloca linistiti bd. Buc Noi. o sa fie nebunie B)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

not :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da... se pare ca e nevoie de motociclete ca sa semene a MC... surprinzator :crack:

 

In alta ordine de idei, am fost azi la SMAEB. Mi-era o foame de nu vedeam pe unde calc, asa ca am pierdut juma de ora la spring intai. Altfel, manifestatia pare ceva mai ok si mai mare ca anii trecuti. Nu m-am uitat la standurile cu echipamente, ca nu m-au interesat. In schimb mi-au placut rau de tot doua powercruisere customizate din HD v-rod, R1 si R6 noi, MT-07 si 09 noi, XJR 1300 nou, Kawasaki Vulcan nou, toate BMW-urile... În rest, cam alea de anu trecut + cateva din ce am vazut cu Gabi la SAM (Triumph, Kawa, Ducati). Merita 20 lei pentru atmosfera.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am fost foarte impresionata dar a meritat pentru ca am intalnit multi prieteni (ba chiar am facut si un mini Bazi Crew - m-am vazut cu Teo, Paul si Alex) si am putut admira BMW K1600 GT Sport (my dream bike, limuzina zburatoare) :D

 

Honda - rusiiiine, unde erau Crossrunner si Crosstourer? Doar NC 700 X... slab de tot... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaa, cam slabut cu motorete. In schimb, mi-am gasit casca. By the way, daca vrea cineva Suomy Vandal, asta pe care-l am in prezent, eftin - 500 de lei. Marime M.

Eu mai am cu motoreta, cam in doua saptamani de acum inainte.

Dar joooooooooooooi, cine bea bere joooooooooooooooi? :D


» Post actualizat in 20 Apr 2015 12:34

P.S. Am ramas si fara permis acum vreo saptamana, doar o luna, dar fac contestatie. O sa ma judec la judecatoria Buftea, deci daca aveti vreun prieten judecator pe acolo, nu va sfiiti. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare motoristi, scuteristi, contrabandisti...etc. :P

Am o problema vitala ce nu tine de motocicleta, poate doar de sanatatea motociclistului (cearcane, ochii de un rosu injectat) :) ...am inteles ca in Bazi Crew avem si un medic veterinar?? (citisem pe forulm long time ago)

Detin o pisica Angora Turceasca si acum 2 zile i-am luat un motan aceiasi rasa si varsta....pe scurt..se bat rau de sare plusul din ei.

Motanul se vede clar ca este un Alpha din comportament, dar nici pisica nu da semne ca l-ar inghiti nemestecat si maruntit bine. Solutie??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Solutie??

get a 60 kg rottweiler !! :crack:

 

Mda, Iulian este vet... iti dau un sms cu nr lui. Cius ;)

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

=)))) si daca nu merge,mai ia-ti si un Doberman :))

Cica n-am dat prioritate in sensul giratoriu. Bine, cel caruia nu I-am dat prioritate nu a semnalizat nicio intentie de a parasi sensul giratoriu, n-aveam de unde sa visez unde (cuvant urat) avea de gand sa mearga. In fine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motanul se vede clar ca este un Alpha din comportament, dar nici pisica nu da semne ca l-ar inghiti nemestecat si maruntit bine. Solutie??

 

Ori il tii pe unu' anesteziat mai tot timpu', ori te gandesti care iti place si renunti la celalalt... :D

» Post actualizat in 21 Apr 2015 08:18

M-a ginit un politist, nu fac eu poc, mai ales cu masina :))).

Au venit dupa mine si m-au tras pe dreptaciu' si aia a fost.

 

S-au pus pe treaba bajetii in ultima vreme... si mie mi-au dat puncte pentru speeding, si lu' mama i-au luat permisu'... naspa. Eu nu (mai) fac vitejii cu masina ca mi-ar fi ciuda sa raman fara permis de motoreta acum, cand in sfarsit e vreme de mers... oarecum. Iar s-a racit, eu cu febra 38 C... asa-i la vie, asa-i la gara, vorba francezului :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu s-au pus, fac aceleasi cacaturi de ani de zile, In loc sa actioneze la cauza radacinii, ei se duc la sfarsit si suspenda permise. A recunoscut ca ala nu a semnalizat, dar nu l-a interesat, era mai apetisant permisul meu.

Niste idioti(nu toti, cunosc politisti foarte ok), nu asa previi accidentele rutiere.

In fine, treaba ca e ca sper sa castig in instanta, o sa ma prezint personal si o sa fac tot posibilul sa inteleaga acel/acea judecator/judecatoare ca nimeni nu mai semnalizeaza(in afara de mine) si ca chestia asta nu a fost corecta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, pai pe acelasi principiu, un boss din ala il face din vorbe, mai scapa o amenintare, ii mai scuipa :))), practic vorbesc de la egal la egal si cred ca de aia cedeaza.

Cand ii vorbesti frumos si ii explici ca nu ala e firul si nu asa ar trebui sa reactioneze, se gandesc ca esti fraier si meriti :))) .

Da-i in rahat, mergem inainte cu explicatiile, ca la carte. Daca e sa n-am dreptate, asta e, dar macar imi spun oful.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...