Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

Dragilor, eu ieri pe la 19:30 am terminat treaba si era deja tarziu.. soarele nu mai e la fel de sus ca acum o luna.. la 20:30 era aproape noapte. In Tunari am facut stanga-mprejur si acasa.

Deci mai devreme.

De venit, nu promit 100%, dar incerc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

you may have a point there :ok:

 

avem doua optiuni

 

1) Ne vedem mai devreme, dar cat de devreme ? 7 ?

2) Scurtam plimbarea

0) Ne vedem mai devreme si scurtam plimbarea

0) Nu ne mai vedem :))

 

cum facem ?

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa, v-ati mai gandit pe unde plimbarica? Irinuca mi-a vorbit, zicea ca poate ar merge si ea, dar la 19:00(atunci isi termina treaba). N-ar fi vrut nici foarte departe, nu ii place sa calatoreasca pe intuneric.

Cred(99%) c-o sa fie printre ultimele plimbari ale lui FZŞesică, deci e clar ca trebuie s-o facem.

scuze nu vazusem post-ul tau

 

Felicitari pentru mobra !

 

"Asa, v-ati mai gandit pe unde plimbarica?"

 

asta vroiam sa va intreb si eu .... cine stie un traseu frumos pe langa BUC :-?

 

» Post actualizat in 19 Aug 2014 11:00

vad ca nu raspunde nimeni, asa ca am luat in mana problema

 

http://distanta.ro/44.492735,26.024478/44.614903,25.914035/44.667045,25.806300/44.624144,25.738735/44.625494,25.744211/44.611709,25.766475/44.565625,25.841228/44.550353,25.882739/44.492735,26.024478

 

 

cum e?

 

p.s. - nu stiu cum este drumul, nu stiu daca sunt "mo" pe traseu. Puteti sa-l modificati / schimbati dupa bunul plac :)

» Post actualizat in 21 Aug 2014 06:40

uite ca a venit si ziua ... ziua Z :)

 

so ... cui ii este sete ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stiu daca ajung azi, este ziua prietenei.

 

Teo, daca iti iei RR te incalec cu Ares! :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hihihihi, la multi ani! Nu da si ea de baut? :D

S-ar foarte putea sa-l iau, sa stii!

Bereeeeeeeeeeeeeeeeeee, aaaaaaaaaaaazi, yeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Restul sa mai astepte. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:mexicanwave: La multi ani prietenei !

 

restul ? !

Poate ajung cu ea si bem o bere, ne auzim la telefon pe la 18:00.

» Post actualizat in 21 Aug 2014 07:23

Hihihihi, la multi ani! Nu da si ea de baut? :D

S-ar foarte putea sa-l iau, sa stii!

Bereeeeeeeeeeeeeeeeeee, aaaaaaaaaaaazi, yeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Restul sa mai astepte. :D

Nu ai mai zis nimic cu viziera!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai n-am gasit nimic pe net, am mai gasit doar o casca asemanatoare care se vinde la fel, parca.

Hai pe PM.

Ies in cateva minute la tigara si te sun mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oameni , Viorel si Iulian m-au intrebat daca nu cumva bagam si o plimbarica azi.

 

Ce ziceti?

 

p.s. - daca DA, va rog sa propuneti si un traseu de ~ 100 - 120 km :D

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, cred ca in weekend pot, mai prost stau cu banii, dar ma duc la cersit 2 ore prin centru vechi si ar trebui sa rezolv situatia.
Btw, am parfumuri ieftine si originale(Yugo Boss), aifon 5, trandafiri si brelocuri cu laser, anyone? :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa cumpar un telefon am ajuns azi la Bazilescu Parc(Metrou) am avut ocazia chiar sa intru putin prin parc si am ramas placut surprins de zona, m-a cucerit total astfel ca m-am hotarat dupa ce vand aici sa ma mut la voi in zona. As fi venit la intalnirile voastre dar momentan nu mai am motoreta si sper ca in iarna sa rezolv golul asta.

Per total, ramane Bazilescu Parc prima optiune deci s-ar putea sa va fi pricopsit cu mine :D

Va salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa cumpar un telefon am ajuns azi la Bazilescu Parc(Metrou) am avut ocazia chiar sa intru putin prin parc si am ramas placut surprins de zona, m-a cucerit total astfel ca m-am hotarat dupa ce vand aici sa ma mut la voi in zona. As fi venit la intalnirile voastre dar momentan nu mai am motoreta si sper ca in iarna sa rezolv golul asta.

Per total, ramane Bazilescu Parc prima optiune deci s-ar putea sa va fi pricopsit cu mine :D

Va salut

Nu este imperios necesar sa apari cu motorul, oricum, se merge la bere dupa intalneala :)))

Cat despre zona, da, este foarte linistita :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa este, motorul este un accesoriu neglijabil, noi ne stangem pentru bere dar ca sa pacalim "nevestele" o bagam pe asta cu "intalneala moto".

 

Te asteptam oricand !


» Post actualizat in 21 Aug 2014 14:57

Nu stiu la ce ora ai intrat in parc dar bine ca nu ai intrat dupa ora 19:00 cand e plin de negrii africani :))))

 

mortii lor, astia sunt peste tot, cred ca tre' sa faci abstractie de ei si sa vezi alte aspecte ( gen zona verde si linistita )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Macar africanii astia mai dau buna ziua,sunt spalati.cel putin aia de langa mine.am fost ieri in rahova sa vad un motor,vaaaaai de mineeeee.daca i se pare cuiva ca aici sunt tigani,sa se duca pe acolo un pic :)) sunt pe banca,va astept,une sunteti?mi e sete.wtf,hai incoa la bere,stam pana la 9,cel pitin :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Macar africanii astia mai dau buna ziua,sunt spalati.cel putin aia de langa mine.am fost ieri in rahova sa vad un motor,vaaaaai de mineeeee.daca i se pare cuiva ca aici sunt tigani,sa se duca pe acolo un pic :)) sunt pe banca,va astept,une sunteti?mi e sete.wtf,hai incoa la bere,stam pana la 9,cel pitin :D

Cunosc situatia, in rahova lucrez(langa piata de flori) este cea mai infecta zona dupa ferentari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...