Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

nu stiu ce sa zic Teo, cred ca intra. Si eu sunt p r a f f cu banii, pana pe 30 sunt muci ...

 

ca sa-ti faci o idee de cat de parff sunt, pot doar sa-ti spun ca aseara la ora 23:40 eu impingeam motorul de la arc catre casa pentru ca am ramas fara benzina :)) :rusinica: . True story !

 

 

vorba lui Deliric, " am ajuns la fundul sacului si simt rafia" :))

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Se vede coada Diavolului cum stârnește simțuri :)))

» Post actualizat in 22 Sep 2014 11:18

Gabi vrei să mă iau de tine? De ce nu suni? Minute cred că aveai! Îți aduceam eu benzină

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, ce sa zic. Astept si io cu interes... tre sa-mi mai vina cablul de soc si mansoanele. Si dupaia iesim.

 

Gabi, bine ca n-ai venit in weekend in tura. A fost epic fail, ca sa zic asa... Pe Grindul Lupilor am dat peste ceva ce se cheama "coltii babei". Sunt niste ciulini-spini de (cuvant urat mirositor), in genul alora de trandafiri, tari si ascutiti si ascunsi in nisip si in vegetatia aia uscata. Ne-au facut rotile ciur. Amandoi am avut cate 10-15 gauri pe fiecare roata. Si doar cate o camera de schimb si 2-3 petice. A trebuit sa renuntam la partea cea mai misto (Grindul Chituc) si ne-am intors cu vaporul de la Portita si am luat-o pe asfalt. N-au fost stelele asezate cum trebuie...

Editat de ionradoi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vede coada Diavolului cum stârnește simțuri

» Post actualizat in 22 Sep 2014 11:18

Gabi vrei să mă iau de tine? De ce nu suni? Minute cred că aveai! Îți aduceam eu benzină

 

eh pwla ... te sun in miez de noapte ca raman fara benzina :| + ca ma m-am gandit ca ai treaba cu niscaiva cavadoro sau unirea :))

 

Ba, ce sa zic. Astept si io cu interes... tre sa-mi mai vina cablul de soc si mansoanele. Si dupaia iesim.

 

Gabi, bine ca n-ai venit in weekend in tura. A fost epic fail, ca sa zic asa... Pe Grindul Lupilor am dat peste ceva ce se cheama "coltii babei". Sunt niste ciulini-spini de (cuvant urat mirositor), in genul alora de trandafiri, tari si ascutiti si ascunsi in nisip si in vegetatia aia uscata. Ne-au facut rotile ciur. Amandoi am avut cate 10-15 gauri pe fiecare roata. Si doar cate o camera de schimb si 2-3 petice. A trebuit sa renuntam la partea cea mai misto (Grindul Chituc) si ne-am intors cu vaporul de la Portita si am luat-o pe asfalt. N-au fost stelele asezate cum trebuie...

 

nasol ... poate reusim sa facem o tura ( de o zi :D ) pe undeva mai prin zona, atunci poate ma bag si eu. Oricum nasoala treaba ... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh pwla ... te sun in miez de noapte ca raman fara benzina :| + ca ma m-am gandit ca ai treaba cu niscaiva cavadoro sau unirea :))

Pe dracu, la 5 dimineata eram in herastrau!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si io sunt la fel de praf, pe mine puteai sa ma suni, ca n-aveam benzina, dar il sunam io pe Costin :)))) .

Daca el bea alcool, puteam sa l turnam pe ala in rezervor si sa ne imbatam cu ce iesea pe esapament. :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

=)) topicul asta este destul de retard, dar nu mai retard ca asta

 

/index.php?/topic/718430-am-bagat-aer-in-roei/

 

 

 

app. miercuri fotbal ? Teo , Vio ? ... mai trebuie si un Costel suntem ca la cafe deKO :))

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, e retard si ala, l-am vazut. :))

S-ar putea sa zic pas pentru saptamana asta din simplul motiv ca inca nu mi-au trecut basicile de data trecuta, vreo 6 la numar(pisa-m-as pe ele de incaltamine noi).

Mai vad cum sunt miercuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vali?

 

Eu da.

omg ... sry :rusinica: :rusinica:

 

 

Da, e retard si ala, l-am vazut.

S-ar putea sa zic pas pentru saptamana asta din simplul motiv ca inca nu mi-au trecut basicile de data trecuta, vreo 6 la numar(pisa-m-as pe ele de incaltamine noi).

Mai vad cum sunt miercuri.

hai bre... da-i cu fluocinolon si trece :))

 

 

 

pagina 69 - de mult visam la ea ... ma bucur ca eu am deschis-o

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omg ... sry :rusinica: :rusinica:

 

 

hai bre... da-i cu fluocinolon si trece :))

 

 

 

pagina 69 - de mult visam la ea ... ma bucur ca eu am deschis-o

Ma, de cand cu xhamster, numai la prostii iti sta gandul! Am scapat pe la 6 dimineata, am zis ca nu are rost sa te sun atunci, stii tu despre ce vorbesc.

 

Ne intalnim zilele astea si vorbim, poate dupa fotbal?

Editat de Leviatan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

hai bre... da-i cu fluocinolon si trece

 

pagina 69 - de mult visam la ea ... ma bucur ca eu am deschis-o

Chiar daca-i dau imi trebuie alti bascheti. Aia ma vor omori in acelasi loc, picatura chinezeasca scrie pe mine.

Alta cheltuiala nejustificata, sau cum era... ? :D

P.S. Tu la pagini visezi? :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma, de cand cu xhamster, numai la prostii iti sta gandul! Am scapat pe la 6 dimineata, am zis ca nu are rost sa te sun atunci, stii tu despre ce vorbesc.

 

Ne intalnim zilele astea si vorbim, poate dupa fotbal?

=)) ce-am zis bre ? i-am recomandat un remediu lui Teo. Sa inteleg ca te-ai infructat pana la 6 dimineata :)) ... bun bun :P

 

Chiar daca-i dau imi trebuie alti bascheti. Aia ma vor omori in acelasi loc, picatura chinezeasca scrie pe mine.

Alta cheltuiala nejustificata, sau cum era... ?

P.S. Tu la pagini visezi?

la mine cu siguranta era cheltuiala nejustificata, la tine nus ce sa zic.

 

Ehe ... cand o sa ajungi la varsta mea, ai sa vezi ca tot la pagini o sa visezi :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adicalea sa fie vectoriala, ihi !

Nu mai conteaza, cand a auzit ca nu e moca, le-a trecut. Ramane insa informatia pentru mine, ca fiinta curioasa pe pamantul asta... se face ad labam, punct cu punct, nu ?

Editat de Choixalacreme
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap, pentru o treaba buna da ... punct cu punct ... bine mai exista si functia de "trace" ... cea din illustrator cs 6 sau cc-ul merge belea ... insa nu ce compara cu human made :)

 

daca vrei, da-mi poza si ii dau un trace ... vedem cum iese, nu costa nimic :)

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...