Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am avut o discutie cu "my better half" daca esti copil sau adolescent. dar m-a convins ca esti copil si e ziua ta. ca nici n-ai drept de vot, si nici nu raspunzi penal, drept care daca nu te incadram la copii, nu esti al nimanui, drept care,

 

LA MULTI ANI (inca) :unsure:) si la fel si fetitei ... celui cu copil care a venit doar la punctul de intalnire.

 

n-am venit la bere... am fost la paintball mi-am scrantit 2 degete, unu era taiat cu cutteru, asa ca mi-au ramas la stanga doar 2 intregi... aratatorul si mijlociul, suficient cat sa pot manevra ambreiajul :) schimbam cate 2 viteze sa nu fiu nevoit sa ma fortez prea tare :)

 

ne vedem sper weekend-ul viitor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am avut o discutie cu "my better half" daca esti copil sau adolescent. dar m-a convins ca esti copil si e ziua ta. ca nici n-ai drept de vot, si nici nu raspunzi penal, drept care daca nu te incadram la copii, nu esti al nimanui, drept care,

 

LA MULTI ANI (inca) :unsure: ) si la fel si fetitei ... celui cu copil care a venit doar la punctul de intalnire.

 

n-am venit la bere... am fost la paintball mi-am scrantit 2 degete, unu era taiat cu cutteru, asa ca mi-au ramas la stanga doar 2 intregi... aratatorul si mijlociul, suficient cat sa pot manevra ambreiajul :) schimbam cate 2 viteze sa nu fiu nevoit sa ma fortez prea tare :)

 

ne vedem sper weekend-ul viitor!

 

 

Sal Man,

 

Multam mult de urari!

La fel si celor care au acas copii!

Sincer, mi-am muscat pumnii de draci ca n-am putut veni cu voi! A trebuit sa stau sa o ascult pe o idioata de profesoara de canto la fii-mea la Andantino....

Am iesit pe la 14.30 si l-am sunat pe Larry. Din pacate am inteles ca sunteti pe drum deja, asa ca ramane pe data viitoare.

Pozele sunt super! sunt lucruri care raman!

 

Bafta multa si o saptamana excelenta!

 

AM trimis la Lope si nu stiu unde a ajuns, un form de excel in care sa ne punem toti datele de contact.

Larry, stii ceva de el? daca nu, da-ti un PM cu adresa de mail si il trimit sa il completati si sa va ramana!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti Mircea?... :)

 

nu stiam care mircea esti ... te-am intrebat cum esti pe forum si ai zis mircea... si mircea era altul. tu esti " ENESCU MIRCEA " :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti Mircea?... :)

 

nu stiam care mircea esti ... te-am intrebat cum esti pe forum si ai zis mircea... si mircea era altul. tu esti " ENESCU MIRCEA " :)

 

Eu sant :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, mi-am muscat pumnii de draci ca n-am putut veni cu voi! A trebuit sa stau sa o ascult pe o idioata de profesoara de canto la fii-mea la Andantino....

Nu ai "stofa "de artist !!! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-au placut pozele ?

Mai mergem in locatia baietilor din Lehliu sambata asta ! Au promis gratare si bere N.A. cat poate duce fiecare. :) :)

Poate cei care nu au putut veni, isi aranjeaza din timp programul de sambata asta pt. a putea participa. :rose: :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-au placut pozele ?

Mai mergem in locatia baietilor din Lehliu sambata asta ! Au promis gratare si bere N.A. cat poate duce fiecare. :) :)

Poate cei care nu au putut veni, isi aranjeaza din timp programul de sambata asta pt. a putea participa. :rose: :unsure:

 

Cam greu cel putin pentru mine. Inca nu ma voi putea urca pe motor si asta pt ca nu-l voi scoate din service si nici eu nu cred ca ma refac complet pina atunci.

Dar raman ca pensionarul acasa si voi admira pozele de dupa. :D

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam greu cel putin pentru mine. Inca nu ma voi putea urca pe motor si asta pt ca nu-l voi scoate din service si nici eu nu cred ca ma refac complet pina atunci.

Dar raman ca pensionarul acasa si voi admira pozele de dupa. :)

Asfalt uscat!

 

ansanatosire grabnica si noroc ca n-a fost mai rau :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica OldMax !!!

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai bine schimbam locatia?... cred ca unii au fost de 2 ori pe traseul ala...

Am zis sa dam curs invitatiei lui SlipComunistul :

Ma bucur ca va placut la Lehliu si ca iesirea voastra si intalnirea noastra a fost frumoasa, imi pare rau ca nu am putut sta pana la sfarsit cu voi da mi-am lasat amicul sa aiba grija de voi :( , frumose poze si frumoasa formatia, la capitolu retinut nume si eu stau prost da cu timpul o sa va invat pe toti, sper cat mai curand sa ajung si eu la Buc la intalniri in cazul in care alegeti trasee care nu trec prin Lehliu, cand e de venit la Lehliu va astept si poate ma gandesc sa vedem unde, locatie balta iarba verde copaci umbra si un mare gratar cu bere NA :) :rose: ,ne mai vedem :D pa

Daca v-ati plictisit, onoram in alta sambata Lehliu.....

Daca e de schimbat ceva urgent, ei bine ora de adunare ar fi de schimbat !

Eu propun 10:30 sau 11:00 si numai 30 minute de asteptare dupa ora fixata pt. intalnirea saptamanala.

Faceti si voi propuneri aici, ca sa nu ne mai prinda ora pranzului asteptand potentialii drumeti .

P.S. Hondar, ce se aude cu sigla si domeniul pt. site ? .....eu am obtinut deja spatiu de hosting pt. site-ul " Chopper Academy" , spatiu in care mai putem pune si mail si forum si chat si poze ori filmulete -cate vrem ! :D ...ti-am scris si un e-mail in legatura cu asta.

:unsure: :)

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu site-ul, daca vreti putin ajutor la bucati de cod, slice, sau ce mai este va stau la dispozitie. Nu ca ma laud (desi chiar ma laud) am lucrat/lucrez la 2 dintre site-urile din primele 10 din trafic.ro. Deci am ceva experienta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu site-ul, daca vreti putin ajutor la bucati de cod, slice, sau ce mai este va stau la dispozitie. Nu ca ma laud (desi chiar ma laud) am lucrat/lucrez la 2 dintre site-urile din primele 10 din trafic.ro. Deci am ceva experienta.

Orice ajutor este binevenit, multumim ! :unsure: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie ceva daca a cazut "parvulescu"?A fost un accident cu un shadow negru cu top portocaliu...

 

eu sper sa nu! adica sper sa posteze el aici ca nu a fost vorba de el!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10:30 adunarea, plecarea la 11:00

 

invitatia ramane valabila la Lehliu`eni :) o vom onora negresit! dar poate e mai bine daca de data asta ar veni ei aici, si am pleca cu totii prin alta zona... de exemplu Targoviste... eu inca nu am ajuns in orasul asta :unsure:

 

intrebare pentru chopperistii mai vechi cu experienta: urca chopperul pe drum forestier? adica d-ala batatorit si uscat cu ceva pietricele, nu d-ala cu transhee de enduristi. ma gandeam sa urcam la padina-bolboci pe drum d-asta intr-un weekend viitor. dar nu stiu daca nu ar "tusi" cruiserele de atata forestier.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1) e "pirvulescu" nu "parvulescu" (problema asta o am de multe ori in acte) 2) Sunt intreg, nu am cazut, nici nu era sa cad, iar shadow-ul meu este bine mersi sub geamul firmei. Multumesc pentru grija. Mai este sigur cel putin un shadou negru cu portocaliu prin Bucuresti, l-am vasut la SMAEB. Nu stiu ce dracu se intampla ca nu merge tasta Enter.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...