Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

:unsure: Credeam ca e o cobinatie de culori aleasa de tine...deci..unica :) Ma bucur sa aud asta :)

Naspa ca a mai avut loc alt accident. Insanatosire grabnica motociclistului oricare ar fi el. Shadow, motor solid 5 * NCAP :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

dap, urca :) dar nu te astepta sa fie ushor.

 

10:30 adunarea, plecarea la 11:00

 

invitatia ramane valabila la Lehliu`eni :) o vom onora negresit! dar poate e mai bine daca de data asta ar veni ei aici, si am pleca cu totii prin alta zona... de exemplu Targoviste... eu inca nu am ajuns in orasul asta :unsure:

 

intrebare pentru chopperistii mai vechi cu experienta: urca chopperul pe drum forestier? adica d-ala batatorit si uscat cu ceva pietricele, nu d-ala cu transhee de enduristi. ma gandeam sa urcam la padina-bolboci pe drum d-asta intr-un weekend viitor. dar nu stiu daca nu ar "tusi" cruiserele de atata forestier.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Harley Davidson Nighster se pune chopper? pot sa vin si eu?

 

Harley Davidson Nighster se pune chopper? pot sa vin si eu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Harley Davidson Nighster se pune chopper? pot sa vin si eu?

 

Harley Davidson Nighster se pune chopper? pot sa vin si eu?

 

Esti bine primit(venit) "din punctul meu de vedere" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Harley Davidson Nighster se pune chopper? pot sa vin si eu?

 

Harley Davidson Nighster se pune chopper? pot sa vin si eu?

 

 

da, dar numai unu... ca vad ca sunteti doi! probabil personalitate multipla... unul din voi ramane acasa :bigstar: :blink:

daca esti din voluntari ne vedem la d-na ghica dupa care mergem impreuna la academie :laugh:

 

deci? ce ziceti de targoviste? ne zice cineva pe acolo pe unde putem sa tragem la umbra nucului batran?... si ... NU, nu e alun :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai "stofa "de artist !!! :)

 

 

Asta ramane de vazut!

 

Salutare tuturor!

 

Din pacate, in urmatoarele 2 saptamani nu o sa pot veni! Plec la EURO2008!!! :blink:

 

Asa ca va urez vreme excelenta, asfalt lin si uscat si sa ne revedem cu bine!

 

Sper sa iti revi pana atunci OldMAx!

 

all the best!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci vreau sa stiu care e traseul pt Sambata asta sigur sa vb si eu cu baietii mei sa vedem daca mergm cu voi (in cazul in care nu veniti la Lehliu) ar fi frumos spre Targoviste, astept un raspuns cu traseul batut in cuie, pa cred ca sigur ne vedem sambata, a si o intrebare, dati-mi si mie un nr de tel sau o firma unde pot sa imi cumpar guma pe spate pt Intruderu meu ca imi e frica sa mai ies e tocit tot, mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord cu Targoviste, asteptam mai multe voturi aici....numai maine nu-i poimaine ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa iti revi pana atunci OldMax!

 

Multumesc mult pentru urari. Oricum piciorul este mult mai bine si parca nici nu mai este asa umflat.

Am inceput sa merg mai binisor, nu mai sar ca un cangur :)

Distractie maxima iti doresc la EURO2008!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci vreau sa stiu care e traseul pt Sambata asta sigur sa vb si eu cu baietii mei sa vedem daca mergm cu voi (in cazul in care nu veniti la Lehliu) ar fi frumos spre Targoviste, astept un raspuns cu traseul batut in cuie, pa cred ca sigur ne vedem sambata, a si o intrebare, dati-mi si mie un nr de tel sau o firma unde pot sa imi cumpar guma pe spate pt Intruderu meu ca imi e frica sa mai ies e tocit tot, mersi

 

bogdan.c de pe site. In 6 zile ai guma.

 

/index.php?showtopic=148178

 

Care a luat de la el a fost multumit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana diseara "se bate targoviste in cuie" daca nu sunt obiectii. si ora de intalnire o sa fie in functie de Lehliu-ishti :) ca sa le dam timp sa ajunga si ei la academie. asa ca spuneti voi cam la ce ora va convine...

 

singura problema e sa vedem pe acolo unde ne adapam caii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana diseara "se bate targoviste in cuie" daca nu sunt obiectii. si ora de intalnire o sa fie in functie de Lehliu-ishti :blink: ca sa le dam timp sa ajunga si ei la academie. asa ca spuneti voi cam la ce ora va convine...

 

singura problema e sa vedem pe acolo unde ne adapam caii.

SlipComunistu -anunta aici te rog, ora la care ajungeti la locul nostru de intalnire (Academia Romana) !

Asteptam. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este o benzinarie aproape de la care am pus si eu sambata trecuta, asa ca fi linistit.

 

probabil ca m-am exprimat aiurea :) nu de gaz imi e... ca-s benzinarii ca ciupercile. de mancat baut si ceva umbra si verdeata zic eu :blink:

cred ca au fost niscai motociclisti pe langa targoviste weekend-ul trecut. poate aflam si noi unde...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil ca m-am exprimat aiurea :blink: nu de gaz imi e... ca-s benzinarii ca ciupercile. de mancat baut si ceva umbra si verdeata zic eu :laugh:

cred ca au fost niscai motociclisti pe langa targoviste weekend-ul trecut. poate aflam si noi unde...

 

De fapt vroiai sa zici: adapam calaretii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci vreau sa stiu care e traseul pt Sambata asta sigur sa vb si eu cu baietii mei sa vedem daca mergm cu voi (in cazul in care nu veniti la Lehliu) ar fi frumos spre Targoviste, astept un raspuns cu traseul batut in cuie, pa cred ca sigur ne vedem sambata, a si o intrebare, dati-mi si mie un nr de tel sau o firma unde pot sa imi cumpar guma pe spate pt Intruderu meu ca imi e frica sa mai ies e tocit tot, mersi

exista un magazin de cauciucuri pe calea floreasca...500 m mai sus de intrasea de la trib. 1 a stadionului dinamo..se numeste depozitu de anvelope ..cauta pe net site-ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ma mai primiti ma bag si eu sambata...am mai fost cu voi la snagov atunci cu salonul moto

intrebare: se merge solo pe motor sau cu partenera?

 

a ramas targoviste? de unde se pleaca si la ce ora? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai sa ii sun pe baieti si va comunic ora, imediat ok?

 

Uite acum am vb cu baietii mei eu vin sigur (numai cine stie ce sa se intample sa nu vin) Vaska tipu care a ramas cu voi vine sigur daca nu lucreaza sambata, frate - miu a zis ca vb cu gagica lui si imi spune daca merge oricum el e cu motoru in Buc deci vine la Acad direct ceilalti doi tovarasi, unu a zis ca face pe drcu in 15 si vine vineri in lehliu si merge si el iar celalalt nu a raspuns la tel da cred ca merge si el, am hotarat ca ajungem la locul de intalnire la Acad la ora 11.00 fix. e Bineeee?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ma mai primiti ma bag si eu sambata...am mai fost cu voi la snagov atunci cu salonul moto

intrebare: se merge solo pe motor sau cu partenera?

 

a ramas targoviste? de unde se pleaca si la ce ora? :)

Desigur, sunt binevenite si partenerele omule ! :blink:

 

 

De comun acord cu SlipComunistu si baietii lui din Lehliu, a ramas ora de adunare la academie : SAMBATA ORA 11:00 LA ACADEMIE PT. IESIRE LA TARGOVISTE !!! TIMP DE ASTEPTARE = 30 MINUTE !!! ARANJATI-VA PROGRAMUL DE SAMBATA DIN TIMP si, nu va uitati partenera ori aparatul foto !!! :bigstar: :) :lol: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai sa ii sun pe baieti si va comunic ora, imediat ok?

 

Uite acum am vb cu baietii mei eu vin sigur (numai cine stie ce sa se intample sa nu vin) Vaska tipu care a ramas cu voi vine sigur daca nu lucreaza sambata, frate - miu a zis ca vb cu gagica lui si imi spune daca merge oricum el e cu motoru in Buc deci vine la Acad direct ceilalti doi tovarasi, unu a zis ca face pe drcu in 15 si vine vineri in lehliu si merge si el iar celalalt nu a raspuns la tel da cred ca merge si el, am hotarat ca ajungem la locul de intalnire la Acad la ora 11.00 fix. e Bineeee?

 

e uberbine :) va asteptam!

 

Sambata 7 Iunie ora 11:00 la Academie cu mic cu mare ne strangem si plecam catre Targoviste! Intarziatii sunt asteptati pana la maxim ora 11:30. Dupa aia ... :) :bigstar: :laugh: :blink:

 

Sa vedem ce ne zic chopperistii din Targoviste... :lol:

 

/index.php?...=0#entry1235301

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai cand nu pot sa merg se strange gasca mare :) . Dar asta e, o sa-mi inec amarul in bere adevarata, cu alcool in urmatoarea saptamana cat sunt in concediu.

 

Distractie placut si ne vedem peste 3 sambete!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAMBATA 7 IUNIE ORA 11:00 IN LOCUL NOSTRU DE INTALNIRE DIN FATA ACADEMIEI PT. IESIRE LA TARGOVISTE !!! TIMP DE ASTEPTARE = 30 MINUTE !!! ARANJATI-VA PROGRAMUL DE SAMBATA DIN TIMP si, nu va uitati partenera ori aparatul foto !!! :bigstar: :)

 

scap de la servici la ora 13 :) Incerc sa va prind pe undeva pe drum.

Arata-le celor de la job topicul asta, plus pozele iesirilor precedente si ... poate te lasa sa pleci la ora 11:00 :lol: :blink:

 

Tocmai cand nu pot sa merg se strange gasca mare :P . Dar asta e, o sa-mi inec amarul in bere adevarata, cu alcool in urmatoarea saptamana cat sunt in concediu.

 

Distractie placut si ne vedem peste 3 sambete!

Concediu placut ! Te vei delecta cu bere adevarata si cu pozele :D :laugh:

post-32984-1212606026_thumb.jpg

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...