Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

Patraulea! Trandafire! (Lope!) Dormitzi ma?....

 

Mi-am gasit tricoul cu Metallica... cine nu stie bancu sa zica ca sa intelegeti de ce mi-am gasit eu tricoul cu Metallica :kali:

 

gata fratzi drumetzi. io bag cornu`n perna ca m-am trezit de la 7 nu ca altii sa-i sune la telefon lumea sa-i trezeasca ... ne auzim dis-da`-morning!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ba, ce ne-a mai plouat!

da` a fost frumos, cred ca mi-a placut mai mult decat daca ar fi fost uscat tot drumul.

nevasta-mea zice ca nu suntem sanatosi.

 

 

 

ps. mi-am gasit manusile: sunt uscate si au stat la caldura toata ziua :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata la toti. :kali:

Ia priviti ce am gasit.

http://www.motoflash.ro/stiri/evenimente/v...a_-_asa_da.html

 

 

Sal man,

 

nu de geaba l-i se spune mici si galbeni! :kali:

nici nu m-am trezit bine si ma pui sa ma uit la astia mici .... sa ametesc nu alta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata va zic si eu cu intarziere....acu am facut si eu ochi :kali:

Aseara am cazut lata dupa ce au baltit hainele pe mine in marea parte a drumului. Chiar ma bucuram la brasov sa incepusera sa mi se usuce si mie blugii dar na ghinion...de la brau in jos eram fleasca.Asa-mi trebuie daca nu-i mai ascult pe cei de la meteo...

Oricum drumul a fost super, si de la polaie nu ne topim :kali:

 

acum intrebare: diseara aceeasi locatie acelasi interval orar? :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de la 7 la 9 zic eu? adica incepand cu 19:00 ne intalnim la Bikers in Matei Voievod... la 21:30 e meciu, si de data asta vreau sa-l vad de la cap la coada :kali:) ca doar e finala nu? :kali:

 

ganditi-va cu propuneri despre next week-end.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca nicio impresie notabila dupa drumul de ieri....

participantii ori dorm inca, ori isi ling "ranile" :kali:

 

PS

fratilor, ca o floare eram pana sa va cunosc, nu beam, nu fumam.

acum, opriri pe drum din 30 in 30 de km pt baut (nu conteaza ce n/a beer, ceai, cafea), intalniri aproape in fiecare zi in carciuma....

nu stiu altii cum sunt, dar eu nu stiu cat o sa mai rezist :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va uitati la finala in bikers?

 

 

din pacate nu stiam cati microbisti sunt si nici ca ar fi posibilitatea de a vedea finala in bikers asa ca eu ma voi lipi de niste prieteni in spice ptr meci.

Lope: chiar trebe rezervare in bikers? ma ce select loc! n-am stiut! card de VIP nu fac? :kali: ca daka da, at vrem si noi.... cu vedere la mare! si cu loc de parcare si pentru casti....

cine bate diseara?

pariuri ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE!

 

Baieti si doamne, in timp ce scriu acest post se uploadeaza pozele pe PICASAWEB. o sa postez link-ul imediat ce termina de ridicat pozele.

 

N-am racit!...a fost o plimbare care m-a cam stors de puteri. A fost prima mea plimbare mai lunga. Sunt incepator, am permisul din 26 mai...

M-am simtit grozav din punct de vedere social...vremea a fost partial buna, cel putin nu am murit de cald!

 

Va multumesc!

 

...era sa uit. va rog nu ma biciuti pt asta...

 

Divizia Carcotashi! sarutmainile!...si nu numai voi...totparticipantii...m-am simtit de parca am fi fost prieteni de ani de zile!

 

GATAAAA! au sosit si pozle!

 

o sa il rog pe Lope sa ma scuze, dar chiar n-am pretentii de mare fotograf...pur si simplu imi place sa ma joc cu scula...mea de aparat foto (carcotasilor)!

 

http://picasaweb.google.co.uk/HoriaOlar/Pl...rChopperAcademy

 

enjoy!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cea mai tare poza... la fantana... cum se vede bocancu ala... deci nu avea asa efect daca se vedea tot omu`. asa ditamai bocancu intra in actiune... e super poza!

gata ma indrept spre bikers. am si eu propunerea mea de excursie pentru next weekend. asta ca sa fiu impotriva celor care vor vrea vama :kali: :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci, la intalnirea de azi de la BRRC s-a hotarat traseul plimbarii de sambata, 05.07.2008

da' vi-l spun maine :P

 

???

Ti-am mai spus eu ca o iei inainte asa ...

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P :jump: :jump:

Vad ca in continuare dati banii pe BRRC :jump: si combinezoanele de ploaie stau in raft la nea Louis,las ca vedeti voi pe Aghiuta(ca dracu e aci :jump: )mai incolo peste cativa ani cand o sa simtiti motoru in fiecare dimineata in oase !!! :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

???

Ti-am mai spus eu ca o iei inainte asa ...

 

pai o iau inainte pt ca sunt singur...

nu v-ati laudat ca duminica e intalnire la BRRC, rezervari de mese, etc ?

cand colo, doar eu, kawalin si rollie..... pai se poate ?

rusinica..... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutareee, ma bucur ca sunteti toti bine chiar daca va udat putin mai mult la Brasov, faine poze, am vazut ca ati avut si lautari tare de tot frate, mai astept poze.

 

Noi adica Divizia Chopper Academy Lehliu (3 mobre si 4 pers) am mers super bine am plecat pe la 10.00 pe drumul vechi pana la Fetesti am intrat pe A2 iar dupa ce am iesit de pe A2 a inceput calvaru coloane peste coloane de conserve , da fiind 3 ne-am descurcat si am trecut de ele usor, am ajuns in Vama pe la ora 14.30, caldura mare, noaptea a plouat mocaneste (totu bine) diminetza soare frumos, am plecat pana in Costinesti la ora 9.00 (mic dejun acolo) apoi am luat-o din loc inapoi acasa, am mers bine, nu am mai dat de trafic aglomerat (doar o idioata si un idiot care nu s-au asugurat si mi-au iesit in fata eu fiind conducatorul marelui grup format di 3 mobre) am ajuns pe la ora 15.30 in Lehliu super copti de soare si cu amorteli la sezut.

 

Uite si cateva poze la Vama Divizia Chopper Academy Lehliu in Vama

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE!

 

Baieti si doamne, in timp ce scriu acest post se uploadeaza pozele pe PICASAWEB. o sa postez link-ul imediat ce termina de ridicat pozele.

 

N-am racit!...a fost o plimbare care m-a cam stors de puteri. A fost prima mea plimbare mai lunga. Sunt incepator, am permisul din 26 mai...

M-am simtit grozav din punct de vedere social...vremea a fost partial buna, cel putin nu am murit de cald!

 

Va multumesc!

 

...era sa uit. va rog nu ma biciuti pt asta...

 

Divizia Carcotashi! sarutmainile!...si nu numai voi...totparticipantii...m-am simtit de parca am fi fost prieteni de ani de zile!

 

GATAAAA! au sosit si pozle!

 

o sa il rog pe Lope sa ma scuze, dar chiar n-am pretentii de mare fotograf...pur si simplu imi place sa ma joc cu scula...mea de aparat foto (carcotasilor)!

 

http://picasaweb.google.co.uk/HoriaOlar/Pl...rChopperAcademy

 

enjoy!

 

 

Salut,

 

 

Gata ...m-am intors de pe meleagurile patriei... :jump:

Imi pare rau sa aud ca in plimbarea de sambata ati avut parte de un dush rece de sus...( :jump: -- Glumesc ), dar ma bucur sa aud ca sunteti toti teferi si ca nu au fost incidente (cel putin nimic grav).

Eu am fost la Horezu (Rm Valcea) ,iar peisajul vazut pe 2 roti este senzational (mai ales Dealul Negru---pe care va recomand sa-l faceti ziua, din cauza serpentinelor :jump: )

 

 

Pe scurt : voi ati avut parte de o plimbare uda (umeda--pt cei care au avut costumatie), iar eu am avut parte de 600 de km de soare si asfalt uscat. :P

 

 

Ps: foarte frumoase pozele si ne vedem la o bere (cu sau fara alcooooooool )

Pt cei care se plictisesc la birou si au chef de comentarii .....funny sa se abtina

 

 

Conduceti cu grija !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt cei care se plictisesc la birou si au chef de comentarii .....funny sa se abtina

 

 

partea asta n-am inteles-o foarte bine..... :P

poate vrei sa repeti, un pic mai detaliat, pt cei mai in varsta care nu mai vad bine ....

Editat de draku
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

partea asta n-am inteles-o foarte bine..... :P

poate vrei sa repeti, un pic mai detaliat, pt cei mai in varsta care nu mai vad bine ....

 

nu e pentru noi, muritorii de rand, e o bataie in sa, doar , doar o pricepe...cineva :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...