Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

ati vrea voi sa scapati asa usor de mine... :jump:

 

o sa va para rau m-ati primit intre voi :P

 

Lasa ca luam si un preot in gasca , nu de alta dar sa mai echilibram balanta, iar tu cand o sa-l vezi pe "parinte" o sa faci :jump:

 

Miercuri 2 iulie (adica maine) ora 10:00 Poligonul ILIOARA mergem sa o incurajam pe membra noastra marcanta ADDA care va sustine examenul moto, asa ca va asteptam in numar cat mai mare la ILIOARA pentru a intimida "organele" abilitate..

 

 

Sambata 05 iulie, ora 10:00 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu care sunt fan "baiatul tati" ,zic ca la 9;50-10;00 sa fiti la intrare pe strada Ilioara [ dinspre Grigorescu-P-ta Salajan},eu voi fi acolo [cand esti baran te scoli devreme -si nu lasi pe alti sa te astepte ,ca pe d-soare la intalnire] .Pentru Adda nu-mi fac probleme ,toti stim ca poate iar noi vom dovedi inca o data ca suntem -Chopper Academy.........................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care stati in Drumul Taberei? Cum Umbra mea a ramas fara oglinda(iar diseara va ramane fara ambreiaj) nu cred ca am timp sa ajung saptamana asta la vre-o intalnire se vreu sa rezolv chestia cu banii de sigla.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

succes adda! imi pare rau ca nu voi putea veni, dar am incredere in tine!

 

@sigmund. cine-i "baiatul tatii"? ce e aia "baran"? "cand esti baran te scoli devreme...."???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incep prin a va multumii pentru sustinere si incredere, pentru ca ati fost alaturi de mine si m-ati pus la ingrasat :blbl:

tremuram toata dar na....nu-mi permiteam sa o dau in bara. oricum tot drumul am fredonat dumb de la nirvana :crack:

 

thank u guys de maine voi fi motociclist cu acte :laugh:

 

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incep prin a va multumii pentru sustinere si incredere, pentru ca ati fost alaturi de mine si m-ati pus la ingrasat :blbl:

tremuram toata dar na....nu-mi permiteam sa o dau in bara. oricum tot drumul am fredonat dumb de la nirvana :crack:

 

thank u guys de maine voi fi motociclist cu acte :laugh:

 

:bigstar:

 

BRAVO ADDA! ... Felicitari! si mai ales asfalt uscat!

Editat de Ioan Horia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incep prin a va multumii pentru sustinere si incredere, pentru ca ati fost alaturi de mine si m-ati pus la ingrasat :blbl:

tremuram toata dar na....nu-mi permiteam sa o dau in bara. oricum tot drumul am fredonat dumb de la nirvana :crack:

 

thank u guys de maine voi fi motociclist cu acte :laugh:

 

:bigstar:

 

De maine inveti sa conduci mobra :blbl:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti in plan vreo iesire in vama weekendu asta?

sau care-s variantele?

 

p.s. ... daca nu-s prea indiscret :bigstar:

 

Sambata 05 iulie, ora 10:00 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI ADDA!!!!!!!

Asteptam si prima poza si prima iesire cu motorul!

Imi pare rau ca nu am mai putut ajunge dar au sunat cei de la Medlife unde aveam programarea pt radiografie la picior, la ora 18.30-19.00 si m-au reprogramat pt ora 12.00.

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...