Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

si eu vin, dar o sa fiu la ora 10 acolo in ciolpani sa ma holbez la motocros (cica-s profesionisti) cine vrea sa vina de dimineata, sa zica, cine nu... ne vedem acolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vin si eu,ca sambata asta sunt liber,asta e situatia,cate-o data pot,iar cate-o data nu pot ca lucrez.

Salutari la toata lumea si special carcotasilor si bebeluselor. :blbl: ;) :P :P :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine cineva la Vama Veche w-e asta? Eu ma gandesc sa plec vineri seara->noaptea sa ajung sambata dimineata devreme, inaintea rasaritului. Bautura, mancare, somn, mancare, cazare, mancare, plimbarea de seara, gustare :angryfire:)).

Ma intorc Duminica seara.

Cineva interesat? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca sambata o sa ma alatur si eu grupului spre Ciolpani (daca acceptati un chopper mai mic si foarte galagios) :angryfire:

 

EDIT:

 

Intrunirea incepe maine ora 12 la Ciolpani, seara concerte. Sambata de la 11-12 o sa fie parada moto Ciolpani-Bucuresti Arc Triumf-Ciolpani.

Mai multe detalii va pot da maine la intrunire daca veniti.

 

Daca adunarea e la 10 la Academie, credeti ca reusim sa ajungem acolo pana in ora 11 pentru parada?

Editat de Qaz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca sambata o sa ma alatur si eu grupului spre Ciolpani (daca acceptati un chopper mai mic si foarte galagios) :angryfire:

 

EDIT:

 

 

 

Daca adunarea e la 10 la Academie, credeti ca reusim sa ajungem acolo pana in ora 11 pentru parada?

 

nu cred ca mai e cazul pentru parada. se pare ca nu se mai tine.

 

va asteptam pe forumul nostru... nu stiu daca e voie sa facem reclama aici, desi si noi le facem reclama pe site-ul nostru. oricum nu renuntam nici la acest topic, mergem in paralel.

 

chopperacademy.ro si de acolo click pe "forum"!

 

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca mai e cazul pentru parada. se pare ca nu se mai tine.

 

Corect. Greseala mea. Am intrebat si ai dreptate. Drept urmare, ne vedem la 10.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi, la 18:45 - 19:00 astept la aeroportul Baneasa pe cine vrea sa mearga la Ciolpani.

Care merge?

 

Vezi ca vine si ECostin pe la 7 cred.Da-mi un tel cand esti in Baneasa.Ma alatur grupului la Prisma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CRY, vezi ca si eu ma vad cu un baiat acolo, la 18:15-18:30, dar o sa mergem incetisor, ca el e cu scuterul

 

LOPE, voi pe unde o luati maine catre ciolpani, ca o sa vin si eu cu niste baieti cu choppere si poate ne lipim de voi, in caz ca nu reusim sa ajungem la Academie la 10.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca vine si ECostin pe la 7 cred.Da-mi un tel cand esti in Baneasa.Ma alatur grupului la Prisma.

 

Eu o sa plec pe al 7 de la munca. Asta inseamna ca pe la si jumate il preiau pe Florin de pe DN1. ;)) :angryfire: :P

 

PS> La noapte se preconizeaza o plecare in Vama. Poate ne strangem cativa si facem Night Ferocious and Cruel Chopper Riders :blbl: . Mai multe detalii la Ciolpani :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa plec pe al 7 de la munca. Asta inseamna ca pe la si jumate il preiau pe Florin de pe DN1. ;)) :angryfire: :P

 

PS> La noapte se preconizeaza o plecare in Vama. Poate ne strangem cativa si facem Night Ferocious and Cruel Chopper Riders :blbl: . Mai multe detalii la Ciolpani :P

Cand ajungi la aeroport?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand ajungi la aeroport?

cred ca in jur de 7:20. depinde de trafic. Pe Florin il luam de acasa caci deh, sta pe DN1.

 

0752 142 688 e numarul meu. daca nu raspund inseamna ca sunt pe drum si va sun cand poposesc pe undeva :angryfire:

Editat de eCostin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si o intrebare: cati merg de dimineatza la ciolpani si cati merg la intalnirea de la 10? e important ca sa vedem cum ne organizam. eventual imi mai spuneti si mie odata unde ar fi intalnirea pentru mersul mai devreme :angryfire:

voi pune acelasi post si pe C.A. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Siun loc si o aora pentru cei care vor mai devreme. eu as merge mai devreme ,am pb cu sculatul devreme si ma plictisesc sa astept .Da-ti o ora si un loc de intalnire pentru cei care merg mai devreme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

distractie placuta zilele astea

 

 

haideti sa ne coalizam si pt o cauza umanitara : Cumpar vitamina D3 injectabila pt un copil de 1 an. ID rammy68rammy@yahoo.com. Va rugam ajutati daca stiti vreo sursa, pt ca se gaseste f rar, desi e f ieftina. Multumim

 

dak auziti ceva k se gaseste dati un semn de viata lui remus , id lui este rammy68rammy

va multumesc mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Siun loc si o aora pentru cei care vor mai devreme. eu as merge mai devreme ,am pb cu sculatul devreme si ma plictisesc sa astept .Da-ti o ora si un loc de intalnire pentru cei care merg mai devreme.

 

 

am postat si pe forumul nostru Sigmund, la 10 fara 10 la rond la d-na ghica, la intradea in parc, langa gardul bisericii, dupa care la 10:15 luam pe pirvulescu si cine mai vrea sa vina de pe DN1 din dreptul academiei de politie. Asa o sa fim la ora 11 gata sa ne holbam la motocros :angryfire:

 

@diandy: o sa intreb pe la farmacii, daca gasesc iti zic.

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...