Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Weekend-ul asta o sa fiu pe Transalpina. Ma duc sa-mi testez noile anvelope off-road.

P.S.

Sa nu va ganditi la prostii..........nu bag Intruder-ul pe coclauri :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Weekend-ul asta o sa fiu pe Transalpina. Ma duc sa-mi testez noile anvelope off-road.

P.S.

Sa nu va ganditi la prostii..........nu bag Intruder-ul pe coclauri :baldy:

 

Te urci cu Kia pe Transalpina stimabile?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yup! joi ii fac revizia si o incalt cu anvelope de off. sambata dimineata o urc pe munte

 

Ti'as recomanda sa urci pe partea de Nord si sa cobori spre Ranca. Ca sa menajezi ambreiajul...

 

Chiar sunt curios cum se comporta masinuta pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adi a zis ca nu munceste week-endul asta, l-am intrebat eu! Asa ca dupa ce vorbesti cu el si ai confirmarea, voteaza si tu pe pollul ala din forumul nostru... sa fie lumea informata cam cati venim.

 

Lista neagra?... nu rav, noua ne plac blondele... cu guler :ph34r: :blink: sa-l fi vazut pe chopperica cum umbla cu 4 blonde "de mana" tzantzosh la dacorum... :blink:

Ti-am explicat azi cum sta treaba...oricum ramane pe joi sau vineri sa te anunt cum facem...Poate luam in considerare si un drum de o zi, nu depinde de mine, pt ca momentan voi fi pasagera la Adi. :blink:

Blonde cu guler? ooo da :baldy:

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baaaaai

 

Care din voi are VW negru si ne-am intlanit duminica pe drumul spre constanta? Misto faza cu chopper academy scris pe foaie si pus pe geamul din spate la conserva de era sa moara frati-miu; eu eram mai in spate si mi-a povestit dupa de ce va tot salutati voi acolo; nu imi imaginam sa ne intalnim asa; scuze pt grupul de la benzinarie in constanta: nu am putut opri ca ma grabeam sa prind cazarea la neptun; e mica lumeeeeeea frate; scriu aici pt ca pe forum la larry nu pot intra; sunt la neptun si ma omoara unii cu manele asa ca ma grabesc sa inchid; bye bye

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti si fete, daca la surpriza voastra de la Lehliu am putut sa ma abtin sa nu o dezvalui, acum chiar nu pot sa ma abtin. Va anunt ca de aproape o ora SLIPUL ESTE TATIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIC !!!!!!!!!! :blink: :blink: :ph34r: :ph34r:

S-a nascut DARIA, micuta chopperitza! Suntem foarte fericiti, sunt convinsa ca Slipu va va da de veste imediat ce-si va reveni din emotii. Sper sa nu se supere ca nu mi-am tinut gura, dar simt nevoia sa spun tuturor despre marele eveniment. Si mamica e bine, a decurs totul ok. O sa vedeti poze in curand, sunt sigura. Salutare!!! :baldy: :cheers: :cheers:

 

:cheers: vad ca pe chopper academy deja s-a anuntat....Deci n-am fost chiar primul mesager. Oricum bucuria e imensa asa ca nu conteaza asta acum. Va salut pe toti :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

URAAAAAAAAAAA SLIPULEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ba acum trebuie sa-ti gasim ginere! :baldy:

 

 

 

 

PS: Azi bem in cinstea lu` fata lu` slipu! adica ne vedem in bikers dupa 19:00!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: ba eu cred ca trebuie sa incepem de la tac-su! ca asta o sa aibe :cheers: la poarta! si o sa :cheers: cu toti care o sa :blink: ca sa nu mai spun ca daca... :cheers: atunci slipu o sa :cheers: pana-l lasa lat! e problema va fi cand :baldy: ca atunci tata-slipu o sa :cheers: de inima rea!!!!

 

de slipule... pana una alta hai sa :blink: si :cheers: ca om vedea noi ce vom face cu banditii :blink: :ph34r: :ph34r: astia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti si fete, daca la surpriza voastra de la Lehliu am putut sa ma abtin sa nu o dezvalui, acum chiar nu pot sa ma abtin. Va anunt ca de aproape o ora SLIPUL ESTE TATIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIC !!!!!!!!!! :blink: :blink: :ph34r: :ph34r:

S-a nascut DARIA, micuta chopperitza! Suntem foarte fericiti, sunt convinsa ca Slipu va va da de veste imediat ce-si va reveni din emotii. Sper sa nu se supere ca nu mi-am tinut gura, dar simt nevoia sa spun tuturor despre marele eveniment. Si mamica e bine, a decurs totul ok. O sa vedeti poze in curand, sunt sigura. Salutare!!! :baldy: :cheers: :cheers:

 

:cheers: vad ca pe chopper academy deja s-a anuntat....Deci n-am fost chiar primul mesager. Oricum bucuria e imensa asa ca nu conteaza asta acum. Va salut pe toti :blink:

 

IEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

 

sa traiasca micutza ..si mamica si lopeeeeee!!!

sa va bucurati de copil!!!

bravo mah!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

 

sa traiasca micutza ..si mamica si lopeeeeee!!!

sa va bucurati de copil!!!

bravo mah!!!

 

 

 

 

:ph34r:) hiiiiiiiiiiiiii, are lope vreun amestec in treaba asta? :blink: stii ceva ce noi nu stiiiiiiiiiiim? si ai spus aici in gura mareeeeeeeeeee??????? Lope, vino repede si da dezmintire aici pe site, pana nu vede Slipu. :blink: :baldy: :cheers:) Oricum, prima remarca a parintilor mei cand au vazut bibica a fost "seamana la gura cu Dan (Slipu) asa ca...... nu pot sa cred decat ca ai fost putin bulversat de vestea asta si ai incurcat "calaretzul". :ph34r:

 

Salutare :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

 

sa traiasca micutza ..si mamica si lopeeeeee!!!

sa va bucurati de copil!!!

bravo mah!!!

 

 

 

 

:ph34r:) hiiiiiiiiiiiiii, are lope vreun amestec in treaba asta? :blink: stii ceva ce noi nu stiiiiiiiiiiim? si ai spus aici in gura mareeeeeeeeeee??????? Lope, vino repede si da dezmintire aici pe site, pana nu vede Slipu. :blink: :baldy: :cheers:) Oricum, prima remarca a parintilor mei cand au vazut bibica a fost "seamana la gura cu Dan (Slipu) asa ca...... nu pot sa cred decat ca ai fost putin bulversat de vestea asta si ai incurcat "calaretzul". :ph34r:

 

Salutare :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba mor de somn. pur si simplu nu pot sa ma concentrez sa muncesc.

azinoapte la ora 12 trebuia sa-i gasim lu` conu` slipu o bodega sa ne hranim fetzele, ca altfel facea urat :blink:

am fost la restaurant Louisenhof, normal era cu bucataria deja inchisa.

pana la urma ne-am proptit in gard la shaorma in floreasca. drept care la 2 noaptea am pus si eu geana pe geana.

sper sa se trezeasca slipu` sa ia carbunii aia medicinali sau ce or fi, si sa se duca-n timp la fete! nu de alta, dar daca era dupa el, nu mai dormea nimeni pana dimineatza, asa ca l-am facut pachet la taxiu si fratzane-su (care btw inca nu e obisnuit cu apelativul "unchiule") a promis ca are grija de el sa doarma pana dimineatza! nu stiu daca a si reusit :blink: ca era slipu voios nevoie mare din cauza ca i s-a nascut pruncu` :baldy:

 

inca odata: sa-ti traiasca!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa va traiasca micuta ciopperista, si tu Slipule, peste ceva anisori, sa iti cumperi pusca....cu luneta :P

 

multam pt aseara, Slipule :kiss:

 

@kawalin: nu uita sa precizezi ca atunci cand v-ati intors la ursu eram in plin razboi...tiganii bombardau cu oua, io de pe sandramaua lor, cu sticle de bere :lol:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...