Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Plimbarea sa amanat pentru duminica din cauza vremii, este pentru prima oara cand facem asta deci nu sariti pe noi, o sa imi cer scuze ca postez asa de tarziu dar C.A. sa hotarat mai greu. Asa ca plimbarea saptamanala va avea loc duminica (doar saptamana asta)

 

Pentru cine se uita mai des aici va comunic ca asta seara ne strangem la Apasu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele cu plimbarea C.A. la Ruse, aici:

:) :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Lary ca de obicei la inaltime.

Mi-a placut plimbarea si m-am bucurat de atmosfera calda si prieteneasca care domneste in Chopper Academy.

Asteptam langa noi cat mai multi "inpatimiti "de chopper si de privit natura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Multumesc tuturor celor care au fost alaturi de noi la petrecerea Chopper Academy.

Din ce reiese din poze....se pare ca toata lumea s-a simtit bine.

Uite si dovada :http://picasaweb.google.ro/adda.pustoaica/PetrecereCA#

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Adda pentru poze, ai fost prima cu adevarat ! :D :unsure:

Multumim si lui Thunder pentru proiector !

MULTUMIM *APASU BAR*, precum si a OAMENILOR de la *DAC MOTORS* ! :rock:

Multumim tuturor participantilor, ati fost minunati ! :D

Fiind primul nostru party, am mai avut scapari si ne cerem scuze daca cineva dintre cei prezenti nu s-a simtit confortabil. :D

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari C A pentru initiativa. Miar fi placut sa fiu alaturi de voi, mai ales ca v-am si cunoscut. Poate cu alta ocazie. Din poze arata axtraordinar.

Felicitari inca odata si la mai multe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baiiii'.....carnatii buni , vinul bun , muzica buna ................ felicitari C.A. , keep on rocking !!!!

 

cand voi inplinii 30' (daca mai apuc )am sa trec si eu la chopper (acu' vreo 2 luni era sa fac aceasta schimbare de stil ) , asa ca considerati ca postul asta e un formular de inscriere ......da peste cativa ani !!! bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata asta ne strangem la Academia Romana la ora 11:00 , vom merge la cununia civila a lui Razvan de la Dac Motors, iar dupa aia suntem invitati toti (Chopper Academy) la Apasu, ca sa petrecem pentru ''nenorocirea'' omului. :( :( :disappointed: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ii doresc lui Razvan casa de piatra si multa sanatate,dar eu nu pot veni ptr.ca am foarte mult de lucru acasa,si se apropie frigul si vreau sa termin,asa ca scuze ptr.neprezenta mea,sper sa ne vedem cu alta ocazie,inca o data un calduros LA MULTI ANI ptr.Razvan.

Editat de DAN IERNIE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o intrebare! Poate oricine sa vina la Apashu sau numai cei din Chooper Academy? asta sa stiu daca mai venim...Respect :)

Apasu e locul de intalnire al CA,nu e un local exclusivist,sa fii motociclist e recomandat,daca vrei manele acolo :) ..................RIP de pe acuma !! :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor :)

 

Hai hai ca nu va parasesc eu asa usor, si cum nu aveam un nick oficial pe acest forum .... :)

Prin urmare, vreau sa transmit adminilor , numai de bine si mult verde crud....ca de primavara, cat mai multi utilizatori si imi pare rau ca nu i-am invitat "oficial" la petrecerea noastra. Promit sa NU scot bannerul lor de pe site-ul CHOPPER ACADEMY pentru ca mie personal mi-se pare normal COMUNITATEA MOTO SA SE AJUTE ..... imi scuzati bufeurile de isterie ...de la autism se trage, dar sunt sub tratament.

 

Hai fruntea sus si spatele drept

 

PS: Motivul agresivitatii mele fata de admini este ban-ul de 2 saptamani pentru postarea afisului cu petrecerea noastra NUMAI pe topicurile importante de BUCURESTI... super tare baieti , tineti-o tot asa.

Editat de CHOPPERACADEMY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mey CHOPPERACADEMY

 

Ia baga-ti tu profilu cum trebuie, ca un civilizat(a) ce esti, si nu te mai ascunde ca fata mare-n boscheti si tipi d'acolo ca nu te f*te nimeni!

Daca tot ai ceva de reprosat fi "barbata" pana la capat.

Cat despre afish... ai cai de luat la tranta cu admin!

 

Oricum felicitarile mele Chopper Academy pentru reusita!

 

ok MAN?

Editat de traffic_man_fm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mey CHOPPERACADEMY

 

Ia baga-ti tu profilu cum trebuie, ca un civilizat(a) ce esti, si nu te mai ascunde ca fata mare-n boscheti si tipi d'acolo ca nu te f*te nimeni!

Daca tot ai ceva de reprosat fi "barbata" pana la capat.

Cat despre afish... ai cai de luat la tranta cu admin!

 

Oricum felicitarile mele Chopper Academy pentru reusita!

 

ok MAN?

 

Cu cea mai mare placere Florine, credeam ca este evident cine sunt, nu m-am ascuns de nimeni si in nici un caz de admini, ei dandu-mi ban-ul deci stiind exact despre cine este vorba.

 

Daca tot nu ti-ai dat seama cine sunt, mai da si tu un pic pe la "noi" ca vreau sa ne mai vedem, sa mai vorbim, sa mai cotizam...

 

PS: acum daca tu vrei in boscheti... fie, o sa-mi fac curaj :rusinica:

Editat de CHOPPERACADEMY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu cea mai mare placere Florine, credeam ca este evident cine sunt, nu m-am ascuns de nimeni si in nici un caz de admini, ei dandu-mi ban-ul deci stiind exact despre cine este vorba.

 

Daca tot nu ti-ai dat seama cine sunt, mai da si tu un pic pe la "noi" ca vreau sa ne mai vedem, sa mai vorbim, sa mai cotizam...

 

PS: acum daca tu vrei in boscheti... fie, o sa-mi fac curaj :rusinica:

 

 

Bine Mey,

 

Ne vedem, numa timp sa fie! Totusi, ar fi frumos sa completezi la profil niste chestii, niste alea... stii tu!

 

Hai, "succesuri" mari azi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...