Sari la conținut

Accident Grav 20/21 Aprile 2008


DarkRyder
 Share

Postări Recomandate

Voi cei care tot il :D pe taximetrist, de unde stiti ca acesta e de vina pentru accidentul produs? :whip:

Pt ca tacsimetristii ESTE mereu vinovati, ce, nu stiai?!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am aflat de la un prieten care se afla intr-un taxi exact la acelasi stop se pare ca motociclistul nostru a ciupit rosu! o sa-l rog pe el sa intre pe forum sa dea mai multe detalii pt ca nu vreau sa spun prostii!

Stiu doar ca mi-a spus ca a ramas socat cand a vazut impactul si ca stia ca motociclistul are clavicula rupta si e mai ok ca pasagerul!

insanatosire grabnica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt ca tacsimetristii ESTE mereu vinovati, ce, nu stiai?!!!

 

off-topic: eu o sa o iau ca pe o gluma...

e adevarat ca nu sunt cei mai "spalati" de pe sosea, insa nici nu trebuie fiarta toata lumea in aceeasi oala.

 

on-topic: insanatosire grabnica "avariatilor" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu te-ai prins dupa nick, Jean_taxi este taximetrist si cred ca se intalneste des cu o gramada de prejudecati de genul asta. Si da, e si motociclist. Deci era o ironie fina din partea lui.

Din cate il stiu pe Adolphyno nu trece pe rosu. Pe de alta parte nu e imposibil ca din oboseala sa fi vazut prea tarziu galbenul si sa-l fi fortat un pic. De aici pana la impact mai e extrem de putin. O sa ne spuna el personal daca o sa vrea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...