Sari la conținut

CUSTOM PAINTING


kerosen
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Angajez airbrush artist pentru munca in UK. Deocamdata este o pozitie temporara dar daca totul merge bine va fi de munca non stop. Pentru moment adunam mai multe lucrari si cand avem destul, artistul va trebui sa vina aici pt 2-3 saptamani de lucru dupa care se poate intoarce in romania. Cazarea e asigurata aici. Pentru mai multe detalii +447988315942 sau street_wolves@yahoo.co.uk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut ! Am vazut multe modele cu fel si fel de cranii , flacari , bla bla bla si am zis sa imi fac si eu , de ce nu ?!

Acum ar fi o problema sau nu ... In certificat scrie la culoare , negru cu gri,iar daca eu o vopsesc , nu ma v-a amenda militia pentru mai multe culori ?!

O alta problrma ar fi cautarea unui "mester" sau a unei vopsitorii de care sa fiu sigur ca o sa ma lase cu gura cascata in sensul bun al cuvantului.

O alta problema a-r fi timpul alocat acestei lucrari , pentru ca nu prea am mult timp de concediu , mai exact 3 saptamani.

SO : cine poate sa ma lamureasca si pe mine cu cele 2 probleme , v-a primi o recompensa dupa rezultatul final :)

 

Stiu ca arata urat mobra , insa e un motor fara probleme si a-r fi pacat sa nu ma bucur in continuare de ea .

Gsxr 750 srad an 99 , modelul pe injectie

post-77204-0-80137900-1384076440_thumb.jpg

post-77204-0-45217400-1384076442_thumb.jpg

post-77204-0-87450200-1384076443_thumb.jpg

Editat de alex4ice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de banii aia mai bine retapiteaza-i saua, scoate-i autocolantul de pe parbriz sau inlocuieste-l cu totu cu unul fumuriu daca tot iti place negru, ia-i anvelopa pe spate,.... adu-o cat poti de mult la starea in care era de noua. o sa iti placa mai mult decat daca o desenezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de banii aia mai bine retapiteaza-i saua, scoate-i autocolantul de pe parbriz sau inlocuieste-l cu totu cu unul fumuriu daca tot iti place negru, ia-i anvelopa pe spate,.... adu-o cat poti de mult la starea in care era de noua. o sa iti placa mai mult decat daca o desenezi.

motoreta asta am luat=o fix cu 6 zile innainte de a pleca din tara :)

Stai linistit ca investitii mecanice am ,

Servisare furca , schimb placute spate , cauciuc spate, schimb ulei plus filtru , parbriz double buble (achizitionat insa nu e montat) si echilibrat roata fata , bineinteles , retapitare sa. Nu am avut timp de investitii . timpul de concediu e o mare problema pentru mine

 

L.E. : Cum adica de banii aia ?! o retapitare e 60 de lei =))

Editat de alex4ice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aap , de retapitat, am pe cineva in Focsani , insa pentru aerograf , de preferat in Bucuresti sau Focsani.

Multumesc pentru interesul acordat !

Totusi , nimeni nu se baga in problema cu "coloarea pe talon"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ala cu F-ul

Incearca la PLM Tuning in Bacau. Daca esti interesat da-mi un P.M si iti dau nr lor de tel. Mie mi-au facut carenele + rezervorul unui GSX-F 00' cu 700 ron. Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca

 

Incearca la PLM Tuning in Bacau. Daca esti interesat da-mi un P.M si iti dau nr lor de tel. Mie mi-au facut carenele + rezervorul unui GSX-F 00' cu 700 ron. Bafta!

ai ceva poze ?

 

eu in talon o aam negru multicolor, defapt ea original era albastru cu negru si roz (e vb de un cbr f2 din 94) iar acum e vopsita modelu repsol negru portocaliu rosu alb . nimeni nu a zis nimic, si m-a mai oprit politia :)

cred ca o sa imi las o oglinda gri si una neagra :)) restul , e colorit :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...