Sari la conținut

Poze Din Iesirile Scuteristilor


sica_sibiu
 Share

Postări Recomandate

Solutie pt a posta poze cu scuterul vostru intrati pe imageshack, upload-ati pozele dupa care copiati in post-ul vostru unul din link-urile de sub poza, de obicei cel in dreptul caruia scrie "direct"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 565
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ai vrut sa zici 11% :D , am pus toba originala si o pompa de vacuum noua si imi ia acuma 4 %

 

 

 

cu toba aia se tura foarte mult in gol si era prea scumpa oricum

Aha, am pricipit. Acum tu stii mai bine ce tre la scuteru' tau. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi ... plimbare constanta-neptun-costinesti-cta...... 3 scutere.... multa distractie :D un filmulet de la mine... poze si inca un filmuletz de la kreator

 

 

PS: ne`am intalnit de 2 ori la dus si intors cu screky si inca un tov de`al lui..care mergea dezbracat pe scuter ....adik purta doar tanga :()))

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai nebunilor, dar de casti n-ati auzit? macar de-alea open face...

 

 

:() ba da ....ei le aveau in topcase`uri si eu intre picioare daca te uita`i atent...dar pe drumu ala cu 20-30 la ora si caldura... e normal sa mergi fara :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ma, castile trebuie sa protejeze topcase-ul si genunchii nu capetele voastre. Doar ati citit la sectiunea accidente de ala care a dat aseara cu teasta de asfalt si si-a lasat creierii acolo. Mai si mergea cu o mana (dezkreator presupun).

Sper ca n-ati mers decat putin fara casti, doar sper :(

Eu n-am mers decat de 2-3 ori fara casca si numai 50-100m, asa ca aveti grija.

Numai bine

Editat de Clodius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ma, castile trebuie sa protejeze topcase-ul si genunchii nu capetele voastre. Doar ati citit la sectiunea accidente de ala care a dat aseara cu teasta de asfalt si si-a lasat creierii acolo. Mai si mergea cu o mana (dezkreator presupun).

Sper ca n-ati mers decat putin fara casti, doar sper :D

Eu n-am mers decat de 2-3 ori fara casca si numai 50-100m, asa ca aveti grija.

Numai bine

 

 

deci .... la faza asta nu te inteleg.... mergeam cu maxim 30 la ora..... nu era nimeni ... ce sa patim ???? crezi ca suntem teribilisti ????? chiar nu te inteleg.... tot timpu noi am mers cu casca...dar pe drumu ala si prin statiuni (faleze) am mers fara... pt ca mergeam prea incet si era prea cald...... eu eram ala care mergea cu o mana (sunt tare nu ?) kreator nu poate :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s0rinel, chill out

haste, v-am zis asa ca idee. N-am nimic cu voi, este alegerea voastra cum mergeti. Doar ca discutam atat pe forum despre importanta echipamentului samd si n-as vrea sa aud lucruri neplacute despre voi, atat.

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s0rinel, chill out

haste, v-am zis asa ca idee. N-am nimic cu voi, este alegerea voastra cum mergeti. Doar ca discutam atat pe forum despre importanta echipamentului samd si n-as vrea sa aud lucruri neplacute despre voi, atat.

Numai bine

 

 

eu sunt constient de lucru asta..si nu ies in trafic fara casca sau sa merg cu viteza "mare" ... ca mie frik...m`am obisnuit cu casca :D stai linistit ...ca de mine nu ai sa auzi la radio :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

clodius ai dreptate in mare parte despre importanta echipamentului...dar portiunea aia de "enduro" este circulata de biciclisti,noi azi am descoperit-o,este o scurtatura de la sosea la mare,nu se poate circula cu viteza si doar kamikaze sa fi atunci poti pati ceva...cum am iesit la sosea am bagat castile (si regulile) in cap si am revenit la normal....

 

post-18285-1215893423_thumb.jpgpost-18285-1215893381_thumb.jpg

post-18285-1215893347_thumb.jpgpost-18285-1215893302_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...