Sari la conținut

Poze Din Iesirile Scuteristilor


sica_sibiu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 565
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La voi e CHINA RULZ ca in TR :P

 

 

 

ha ha ha crezi ca daca is chinezesti nu merg tare sau nu trag? alea albastre de la rieju nu sunt cine stie ce , dar restu t asigur eu k merg destul de bine, si chinezescu meu c seamana cu V-clic il pui pe langa ce V-clic de la Peugeot vrei u sa vezi diferenta ...:jump: ...Asflat Uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ha ha ha crezi ca daca is chinezesti nu merg tare sau nu trag? alea albastre de la rieju nu sunt cine stie ce , dar restu t asigur eu k merg destul de bine, si chinezescu meu c seamana cu V-clic il pui pe langa ce V-clic de la Peugeot vrei u sa vezi diferenta ...:P ...Asflat Uscat

NU compara V-Click cu scuterul tau,carenele sunt mai varza la al tau.Motorul e la fel.Si la mine in TR sunt numai chinezisme si eu am tot scuter chinezesc si merge binisor :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU compara V-Click cu scuterul tau,carenele sunt mai varza la al tau.Motorul e la fel.Si la mine in TR sunt numai chinezisme si eu am tot scuter chinezesc si merge binisor :P

 

 

nu ma laud dar al meu e mai bun de 1000 ori k altele la mana a 2-a, cel putin varumiu are gilerra runer de cand la luat tot baga bani in el, alt prieten Italjet ii dau fum, asha ca daca nu imi cun scooteru abtinete de la comentarii :jump:

 

pana la urma e bun si asta daca stai sa te gandesti , daca vrei viteza iti iei motor:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma laud dar al meu e mai bun de 1000 ori k altele la mana a 2-a, cel putin varumiu are gilerra runer de cand la luat tot baga bani in el, alt prieten Italjet ii dau fum, asha ca daca nu imi cun scooteru abtinete de la comentarii :P

 

pana la urma e bun si asta daca stai sa te gandesti , daca vrei viteza iti iei motor:D

 

nu compara v-click cu runner

 

poate varutau a prins un model mai prost...

 

tu crezi ca toate scuterele la mana a 2-a is slabe??

 

eu am multi prieteni cu runnere ,si eu bineinteles, care inca nu au avut probleme cu ele

Editat de Razvy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu compara v-click cu runner

 

poate varutau a prins un model mai prost...

 

tu crezi ca toate scuterele la mana a 2-a is slabe??

 

eu am multi prieteni cu runnere ,si eu bineinteles, care inca nu au avut probleme cu ele

 

 

 

nu e vorba de comparat, dar e diferenta intre scooter nou si la mana a 2-a, si eu am multi prieteni q scootere la mana a 2-a si sincer au mai bagat multi bani in ele si la majoritatea le dau fum, eu am cu al meu 10.100 km parcursi si am facut doar schimbu de ulei si mici probleme cu luminile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice italian iti "da fum" oricat de sh ar fi...chiar daca e asa de uzat incat te ineci cu fum :P

 

Nu se compara sincer...am un tovaras si-a luat sr50 cu 51.000 km si trage de rupe. Si cu doi pe el te fac cu ala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-am luat runner din 2003 sh si am 1.200 de km cu el decat cu benzina cu ulei si viteza 110 km/h nu toate scuterele sh sunt proaste... asta e daca iti iei tzeapa iti iei, si eu mi-am luat asta vara cu un aerox ... fugea asa dar pompa de apa stricata... ma rog eu sunt adeptu mai bine unu sh de firma decat unu nou de la first-bike salutare si sa auzim numai de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuterului lui ii consuma vreo 6-7(sper sa nu fi gresit) cu toba asta , daca si-ar mai pune si toba sport ... mai bine s-ar plimba cu Mustangu' decat cu scuterul.

 

ai vrut sa zici 11% :blbl: , am pus toba originala si o pompa de vacuum noua si imi ia acuma 4 %

 

:burnout: Mai buna ca o Arrow? Glumesti, nu?

 

cu toba aia se tura foarte mult in gol si era prea scumpa oricum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa va povestesc despre iesirea mea de ieri....n`am de lucru si ii propun prietenei mele sa mergem la amara(pentru cine nu stie amara este o statiune situata la 7 km de slobozia)....e destul de misto akolo...apa sarata plaja...un fel de mare dar fara valuri,si ceva mai aproape de ploiesti(sunt in jur de 130 de km pana akolo)...toate bune si frumoase...plecam noi cam pe la 8 de aksa....fac un calcul si zic in gandul meu:`daca la 11 sunt akolo e perfect`...si dai bice...am iesit din oras la 8 si 10...o mica oprire la urzicen pentru alimentare si dai iar...fuga calumea...in 2 ore am fost akolo...adica la 10 eram deja in parcare...super timp...media de viteza undeva la 70km/h....ajungem acolo si imi luasem schimburi...ca deh...nu ma duc pe plaja in blugi...ma schimb tot si raman cam cu multe bagaje in mana(geaca mea,blugii si schimburile prietenei mele...le`am indesat noi sub sa...ma chinui un pic sa inchid seaua de la scuter si pana la urma reusesc...dam sa plekm....si`mi aduk aminte....`BANII.....aoleu...CHEILE!!!!!!!!le`am uitat in geaca si geak e sub seaua la scuter incuiata bineinteles`...am inlemnit...ai mei nu stiau unde sunt plecat,cheie de rezerva nu aveam la mine...deja ma gandeam cum mai ajung yo aksa...incep sa trag pe alea pe akolo si desfac pana la urma carenajul de la picioare(care spre norocul meu nu era prins in nici un surub pentru ca mai am mici probleme cu cdi`ul si tre sa`l mai lovesc un pic k sa dea scanteie)...aici a fost marele noroc al meu...reusesc sa deschid seaua de la scuter pana la urma cu un bat si sa respir usurat...in total am facut cam 260 de km...pe 31 plec iar dar de acolo ma reped si o fuga pana la mare:D...am atasat si cateva poze din excursie

 

 

PS:nu merge sa uploadez pozele:(((...mai incerc si mai pe seara

Editat de dmt_ctl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...