Sari la conținut

Poze Din Iesirile Scuteristilor


sica_sibiu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 565
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

KiLLaH, nu stiu daca ati vrut sa demonstrati ceva sau ati facut doar o simpla plimbare prin oras.

Daca ati vrut sa demonstrati ceva nu stiu daca ati reusit.

Eu unul am observat 2 chestiuni:

- era cineva printre voi care mergea fara casca. Nu ar fi trebuit sa-i permiteti sa mearga alaturi de voi tocmai pt ca atrage atentia intr-un mod negativ asupra scuteristilor;

- marsul trebuia sa insemne o oarecare organizare. Adica sa mergeti in sir, 2 cate 2 ca la scoala. Stiu ca suna pueril, dar ar fi aratat ca exista disciplina si din partea noastra/voastra si ca soferii trebuie sa ne acorde atentie si respect.

In rest, foarte frumos ce ati facut voi acolo.

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma io am mers pana la mare singur pe drumul vechi si este demential...

nu a zis nimic scuteru... nimic de rau. din pacate din cauza bagajelor si a vantului mai mult de 70-75 nu am putut sa-i dau, dar nici nu am nimic modificat la el. INCA :D

mai am poze si prin padure inspre pitesti, etc.

care mai iese pe unde mai iese sa dea si un add pe mihnea.ratte pe mess

piss !

post-33134-1213700917_thumb.jpg

post-33134-1213701058_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai tralala :kiss: unde ti-e pocketu?

 

 

in casa dezmembrat... cred ca se strica uleiul pana il consum :D mm de toba tot se rupe .... ca se slabeste surubu care prinde motoru de cadru de sus ... si cand fortez , motoru se misca de la tensiunea lantului si toba cum e prinsa bine de cadru ...face pooc :blink:) e 4-5 a oara cand se rupe

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit am fost si io pe aprilica mea pana la mare...mi-am facut damblaua

traseu a fost ceva de genu:plecat din bucuresti-ploiesti-suceava-apoi pe dn pana la mare...iar la intoarcere(in aceeas zi m-am si intors) am venit tot pe dn...l-am tinut numai blana(90 la ora) iar consumu a fost pe undeva pe la 2.5/100km

tot ce mi-as mai dori ar fi sa pot prinde cu scuteru macar 100/h ca sa pot depasi camioanele

daca mai e careva care vrea sa mearga la mare si nu are cu cine ,sa ma caute ca e de belea drumu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit am fost si io pe aprilica mea pana la mare...mi-am facut damblaua

traseu a fost ceva de genu:plecat din bucuresti-ploiesti-suceava-apoi pe dn pana la mare...iar la intoarcere(in aceeas zi m-am si intors) am venit tot pe dn...l-am tinut numai blana(90 la ora) iar consumu a fost pe undeva pe la 2.5/100km

tot ce mi-as mai dori ar fi sa pot prinde cu scuteru macar 100/h ca sa pot depasi camioanele

daca mai e careva care vrea sa mearga la mare si nu are cu cine ,sa ma caute ca e de belea drumu :crack:

 

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prin poligonul ilioara :crack:

 

 

cum ai reusit sa te ridici cu ala ma ?? e stock ??? moaa eu daca incerc sa fac stoppie ma duc in nas imediat (probleme cu pompitza de la maneta), de whelie numai zic ca trebuie sa trag ca nebunu sa`l tin 1 sec intr`o roata :crack: sunt curios acuma dupa ce`i fac rodaju daca merge :crack:

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...