Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Baieti...vin cu o propunere:Schimb toba Leovince aluminiu pt s4r/s2r cu tobe originale+diferenta...se baga cineva??

 

pai de ce le schimbi ?

 

da-mi un tel sa vorbim. 0722 212 283

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai gabi, noi vorbisem se dam o tura mai ampla de 1 mai...problema este ca atat vineri cat si sambata va ploua mai tot timpul... :bigstar:

 

@ripper...o intrebare, sper sa nu te superi...noi doi ne stim? ne-am intalnit vreodata fata in fata? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de 1 mai o sa ploua, din pacate

ma batea un gand sa fac o tura buc- maramures cu monsterul.

 

dar poate ne povestesc drumetii cum a fost duminica la giurgiu...

 

frumos drum, misto companie...3 motoare dintre care doua cu pasager...mers placut fara nici un fel de incident (as usual :finger: )

plouat putin in mici averse...mai ales pe mine care am ales alt drum de intoarcere :bigstar:

 

in concluzie...pacat ca nu ati venit, o dezmorteala pe cinste :)

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba buton, italienii s-au nascut ieri?!

Daca vreau sa merg cu trenul, merg cu trenul, daca vreau sa merg pe ploaie, merg pe ploaie, daca nu vreau sa merg deloc, stau acasa. Care e problema?! De ce zici ca nu te mai mira nimic? Esti cam aprins , ma baiete!

 

@alex ripper: o fi Mo Weed bolnavior dar GabiButon e dus rau , frate! Pe langa pierderile grave de memorie, mai sufera si de sindromul pitiponcului ce vrea sa plimbe piXda , trebe revergorat de urgenta, duce-ti-l la un spital ceva.. sau macar sa-i dati mereu cate o piti uda pe care s-o poarte cu mandrie pe strazile strajnice ale eternei si fascinantei noastre țări (iarta-mă, big master!).

Editat de ripp3r07
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fascinantei noastre tari, agramatule.

 

:bigstar:

 

Niculae, iti fac pana, Niculae :)

Visavi de pitipoance, Iisus avea o vorba :finger: Eu, o rastalmacesc asa: Lasati femeile sa vina la mine!

Editat de GabiButon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu carene, fara carene, la fel de performant este, buai :D De-al dracu o sa-mi iau si un s2r :finger: Chit ca voi "sapa" doar pentru mobre

 

Gata bai Niculae. Vrei sa se supere Liviu pe noi. Ideea e ca mi-ar facea placere sa mergem undeva in gasca. Daca si voua, e perfect! :bigstar: Hai, treci la treaba, ai o groaza de stiri in asteptare :)

Editat de GabiButon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos drum, misto companie...3 motoare dintre care doua cu pasager...mers placut fara nici un fel de incident (as usual ;) )

plouat putin in mici averse...mai ales pe mine care am ales alt drum de intoarcere :D

 

in concluzie...pacat ca nu ati venit, o dezmorteala pe cinste :D

 

subscriu .. cu mentiunea ca moweedu a fost cel mai putin plouat pe drumul de intoarcere scurt si direct ales de el din motive obiective .. io si doctoru am ales din motive subiective the long way back .. si ne-a manat dracu fix in mijlocu ploii .. vreo 30 km, alti vreo 20 in urma ploii .. cu apa din belsug pe shushea .. care in combinatie cu pamantul omniprezent a format o husa foarte speciala pe motorete cu tot cu noi pe ele ..

 

am vazut chiar si fo 2-3 avionete ce faceau neste giumbuslucuri dar n-am ajuns chair la locul cu pricina din cauza unui drum nu prea in firea lui pe care am ales sa-l evitam .. nu de alta dar daca mai intarziam puteam rata ploaia si nu se cade ..

 

ca idee cam asa arata bietu copil cand am ajuns in fata blocului ...

post-19995-1240917341_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa, ca tot mi-am adus aminte, am de tras un perdaf la pseudomonsteristii care au ratat marsul moto de la smaeb. si ca sa va fie rusine la maximum, pun si linkul cu filmul, facut de tovarasul niculae, sa vedeti si voi ce ati ratat:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa, ca tot mi-am adus aminte, am de tras un perdaf la pseudomonsteristii care au ratat marsul moto de la smaeb. si ca sa va fie rusine la maximum, pun si linkul cu filmul, facut de tovarasul niculae, sa vedeti si voi ce ati ratat:

 

 

ce vrei sa spui bre?!...cine nu a fost e pseudomonsterist sau cum vine treaba?

 

niculae...brava ma baiatule :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apai mai gogosila, din toata gasca noastra au fost doar urmatorii: coco, cocosan, adi doftorul, stefan lcs si cu mine. suntem multi, nu?

 

f bine bre nea liviule, facurati onor canapelei...la mitingul de sambata am fost mai putini, si duminca la plimbare am fost chiar 3, asta inseamna ca restul sunt orezari, gogosari sau cune stie ce alta categorie? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai gabi, noi vorbisem se dam o tura mai ampla de 1 mai...problema este ca atat vineri cat si sambata va ploua mai tot timpul... :D

 

@ripper...o intrebare, sper sa nu te superi...noi doi ne stim? ne-am intalnit vreodata fata in fata? :D

 

bai telelica fucking golden retriever, vad ca e chiar grava starea ta de sanatate...sa te mai prind eu ca vii sa cersesti sarma ca sa iti faci ducati-ul sa mearga ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Măi oameni luați de îl lăsați în pace pe Ierbaru' că mai are nițeluÂş Âşi rămâne cu monsteru' doar în "corason" Âşi abia atunci va suferi cu adevărat, acu' sunt numai închipuieli Âşi primăvară :D.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ambele marsuri vremea a fost cam naspa ...

de asta si numarul mic de monsterixsti (oricum e bine ca am fost cativa)

 

vine odată vremea mai calda, ca imi este dor sa mai vad 20 monstere la un loc la academie.

 

dar pana atunci,

noi sa fim sanatosi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...