Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

btw: frumoasa intalnire aseara :eek:

si ce e mai important...si productiva :lol:

 

multumesc pe aceasta cale celor care m-au ajutat: monteristu, tetea, doru, coco :P

dar si celorlalti care m-au sustinut moral: freeman, neamu, dan, zair si nu in ultimu rand mada :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

imi vine greu a crede ca o sa interzica circulatia moto pe timp de noapte...

eu zic e doar o idee tampita a doctorului.

 

treaba cu marsul e o idee f buna, dar facuta in grup mai mare, ca... vreo 10 monsteristi impingand mobrele prin fata primariei o sa treaca cam neobservati.

nu am mai putut ajunge aseara, pe la 12:30 am scapat de 'americani'

 

ne vedem azi :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: ierbarule, ce apropo bați tu acolo? vezi că îți alunecă sprânceana pe lângă ochi :P. auzi la el, "nu în ultimul rând"... Âşi mă pune la coada listei, câtă lipsă de considerație!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

btw: frumoasa intalnire aseara :eek:

si ce e mai important...si productiva :lol:

 

multumesc pe aceasta cale celor care m-au ajutat: monteristu, tetea, doru, coco :P

dar si celorlalti care m-au sustinut moral: freeman, neamu, dan, zair si nu in ultimu rand mada :)

 

 

Subscriu .. long live monsteristu', trusa lui de scule, service-ul tip pasune interblocuri si nu in ultimul rand audienta :D

 

Scuzati calitatea pozelor .. tremura mana de la bormasina :)

 

A se nota parcarea originala, a la krupp :( .. or fi locurile inregistrate la ADP si platite ? :)

post-19995-1218016006_thumb.jpg

post-19995-1218016029_thumb.jpg

post-19995-1218016043_thumb.jpg

post-19995-1218016056_thumb.jpg

post-19995-1218016124_thumb.jpg

post-19995-1218016132_thumb.jpg

post-19995-1218016285_thumb.jpg

post-19995-1218016296_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:eek: ierbarule, ce apropo bați tu acolo? vezi că îți alunecă sprânceana pe lângă ochi :D. auzi la el, "nu în ultimul rând"... Âşi mă pune la coada listei, câtă lipsă de considerație!

 

expresia "nu in ultimul rand" tocamai asta face...te scoate in evidenta cum ca nu esti ultima :lol:

 

cu consideratie,

ierbarul :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buai, poate facem si noi un drum in gasca in seara asta? stam ce stam la academie, apoi poate o luam pe alexandriei incolo, dupa ghimpati stiu eu un popas fain. bagam un mic, lingem o bere (de aia de muieri cu lamaie).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buai, poate facem si noi un drum in gasca in seara asta? stam ce stam la academie, apoi poate o luam pe alexandriei incolo, dupa ghimpati stiu eu un popas fain. bagam un mic, lingem o bere (de aia de muieri cu lamaie).

 

si daca nu are bere din aia acolo, ce facem?

 

stiu eu un loc fain in vama unde are sigur...plus ca apa am auzit ca-i calda :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ierbarule, daca vreti la baie, ne duce monster_cock la un iaz de pomina. din cate am vazut, gagicile nu mai vin la academie, asa ca vom putea fara probleme sa ne imbaiem la fracul lui adam.

 

gluma gluma...dar sunt f bine ideea cu iazu, am vb deja cu prietenu adam si imi da costumu in seara asta asa ca sunt pregatit :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oooooo, ce onoare pe capu' meu, abia o pot duce! păcat că nu-s monstuoasă Âşi nu-s din club, că ar fi fost Âşi mai mare onoarea! mai mare ofrandă nu primesc zici? bine, hai că sunt mulțumită, da' nu Âştiu ce-am făcut să merit aÂşa ceva, că doar n-oi fi vreun zeu ceva, numai ăia primesc bunătăți din astea. crecă e un clenci pe undeva....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

freemane, tu cu ala micu de respira greu si are ghidon rizoma de 100+ euroci.

 

auzi bre gunix, daca vrei sa ai un loc pe canapea, trebe musai sa cumperi bijuteria din anuntul urmator: /index.php?...=249934&hl=

Editat de monsteristu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...