Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cati monsteristi ati fost pe cheia bre? pe drum i-am vazut pe paulynos, titi rulment, adi doctoru, tetea, il ciorino, neamuu si inca unul, dar nu stiu cine era.

 

victore, cu lantul la monobrat, vorbeste cu coco, el stie cum se face cel mai bine. trusa am eu.

 

kindare, te sun mai tarziu cu pinioanele alea. sarumana.

Editat de monsteristu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia zi bah son, te mai ustura spatele?

 

 

Sa moara jiji am mers cu motoru si plangeam ....mi-a rupt umerii , bratele si spatele geaca de moto... cred ca tre sa trec pe iaurt...ca nu ma pot misca. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, poti sa treci si pe iaurt, dar sa nu il mai pui pe stii tu ce. il pui pe spate si brate, ca acolo esti bronzat, nu?

 

azi spal mobra, deci o sa fiu in fata blocului de pe la 14.00. care mai are de surubarit ceva, e asteptat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[...]

azi spal mobra, deci o sa fiu in fata blocului de pe la 14.00. care mai are de surubarit ceva, e asteptat.

 

Tocmai ce-ti trimisesem un mesaj :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il ciorino,cand am ajuns in Valeni targul era pustiu!Asa ca pana la urma micii au venit de-abia Duminica(un gratar de vara la snagov),moment in care am curatat monstrul.

Liviule,dau un pm lui Coco sa-mi explice ce si cum...sunt atehnic tata,ma uit la bascula aia si nu inteleg nimic.Dupa ce am explicatiile,te contactez!

Salutari!

COCO,cum se face nene operatiunea????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

COCO,cum se face nene operatiunea????

 

 

 

Pui motoru pe stender :) mufezi 4-5 beri si iti dai seama ca nu mai trebuie nici macar uns lantu , daramite un kit nou ....asta e explicatia lui coco :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il ciorino,cand am ajuns in Valeni targul era pustiu!Asa ca pana la urma micii au venit de-abia Duminica(un gratar de vara la snagov),moment in care am curatat monstrul.

Liviule,dau un pm lui Coco sa-mi explice ce si cum...sunt atehnic tata,ma uit la bascula aia si nu inteleg nimic.Dupa ce am explicatiile,te contactez!

Salutari!

COCO,cum se face nene operatiunea????

 

Nu prea merge explicat ca e destul de complicat. Daca vrei iti arat miercuri la academie sau chiar il facem acolo daca se baga Sonatu' cu stenderu' (trebuie cinstit) :eek: Nu trebuie decat o cheie si o surubelnita.

Editat de coco_monster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez pisoi.

Subiectul e dresat, face la nisip, te asteapta in fata usii cand ajungi seara acasa (daca ajungi..) si iti zambeste duios.

Il dau pt ca n-am timp sa stau cu el si are saracu nevoie de cineva care sa-l scarpine sub barba...

Nu pun poze pt ca mi-e frica sa nu creez isterie printre doritorii la infiat :eek:

Editat de stas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna poza femeie, dar am inteles ca intre timp s-a mai rotunjit, deci e mai frumos. nu vrei sa-l luam noi? sau poate il convingem pe coco sa uite de sisi si sa-l ia pe coiță.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce e bah acilea?? bursa animalelor de companie?? :)

 

..vreau si eu un gold fish care sa se descurce singur cu:

-schimbarea propriei ape;

-curatarea vasului in care sta;

-procurarea mancarii;

-curatenia si intretinerea intregii locuinte la nivel mediu spre avansat (sters praf, aspirat, spalat vase, spala rufe, batut covoare de 2 ori pe an)

 

 

...daca are cineva asa ceva, rog a fi contactat :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pentru ca tot suntm la capitolul asta....Ajutati un "monsterist" mai negru asa...

 

Cine are timp /chef sa hraneasca bietul "animalutz" vreo 3 zile? :eek:

 

 

 

poze cu individul in cauza

post-36171-1242114694_thumb.jpg

 

post-36171-1242114708_thumb.jpg

 

post-36171-1242114720_thumb.jpg

post-36171-1242114802_thumb.jpg

Editat de gogoshika
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...