Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

Salutare Ducatistilor!

 

That's me and my monster :unsure:

 

 

pozele astea le-ai facut la reprezentanta sau sunt ale tale ?? :D

 

daca ploua?? ce se intampla??

 

 

 

salutare ,

ai dreptate ... daca ploua...

mai vine cineva ? :burnout:

 

£ 5.500

 

 

 

8500euroi la reprezentanta din bucala la Alex :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

GIA, si ti-ai cumparat si supermoto sau doar monster? de dat te dai cu ea in afara de showroom?

 

 

ce rautacios esti! normal ca ma dau cu el.. ca nu l-am luat sa-l pun in vitrina :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut gia, pe supermoto cât ai dat? că tare mi-ar plăcea Âşi mie unul. eu am dat numai de prețuri Âşocant de mari. mie mi-ar fi plăcut un monster, da parcă ăsta mă îmbie mai mult. ce poți să-mi spui despre diferența dintre unul Âşi celălalt? cum e supermoto ducati față de monster? e nărăvaÂş rău? mă tenta tare mult un drz 400 sm, dar am auzit că pentru un începător ca mine ar fi cam nărăvaÂşă. so... ce poți să-mi spui de superbețea ta, ducati sm?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut gia, pe supermoto cât ai dat? că tare mi-ar plăcea Âşi mie unul. eu am dat numai de prețuri Âşocant de mari. mie mi-ar fi plăcut un monster, da parcă ăsta mă îmbie mai mult. ce poți să-mi spui despre diferența dintre unul Âşi celălalt? cum e supermoto ducati față de monster? e nărăvaÂş rău? mă tenta tare mult un drz 400 sm, dar am auzit că pentru un începător ca mine ar fi cam nărăvaÂşă. so... ce poți să-mi spui de superbețea ta, ducati sm?

 

 

suberbike inca nu am , dar sunt in cautarea unui 848. la inceput ma batea gandul la un 1098, dar e prea mult pt mine. intr-adevar preturile sunt mari, dar ce nu face omul pt pasiunile lui... diferentza dintre un naked si superbike e vizibila... suberbike = mai multa putere (134 cp ,ma refer la 848), monster 696 are doar 80 cp. cat despre suzuki drz 400 sm.. cred ca ar fi ok pt un incepator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GIA, cu parere de rau, eu cred ca tu ne cam minti. asteptam poze de la tine in mers si poate ne onorezi odata cu prezenta la o intalnire. se pare ca stii multe despre ducati, daca e sa ma iau dupa mobrele trecute la profil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GIA, cu parere de rau, eu cred ca tu ne cam minti. asteptam poze de la tine in mers si poate ne onorezi odata cu prezenta la o intalnire. se pare ca stii multe despre ducati, daca e sa ma iau dupa mobrele trecute la profil.

 

 

ia o poza sa te mai calmezi... si sa nu mai fii rautacios :burnout: iar cu prima ocazie cand vin in romania , te provoc la o liniutza :blbl: pana atunci sper sa am un 848

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaaa, am crezut că ai Âşi hypermotardu' ăla din poză, care nu e superbike. anyway, merci de răspuns....faini chiloți, vezi că e un monsterist care caută, poate îl ajuți :burnout:

blondu mm caută aÂşa ceva.

Editat de gunix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia o poza sa te mai calmezi... si sa nu mai fii rautacios :burnout: iar cu prima ocazie cand vin in romania , te provoc la o liniutza :blbl: pana atunci sper sa am un 848

 

 

aaa, Galati-ul nu e in Romania ? :D

 

vad ca ai avut si 620 .. ce zici de 696 comparat cu 620 ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am niÂşte poze din plimbăreala din uichendul trecut Âşi n-aÂş vrea să le postez pe forum. dorule, ziceai ceva de un ftp... dacă există aÂşa ceva rog dă un semn.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GIA, simt asa o aroma de pitzipoanca dinspre tine. adica ai toate caracteristicile uneia. te pozezi pe vehicul si te dai la lume asa cum fac alea de pe hi5. apoi trimiti poze cu dezbracaciuni. mai multe detalii aici: www.pitizipoanca.org. ia zi, te regasesti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GIA, cu parere de rau, eu cred ca tu ne cam minti. asteptam poze de la tine in mers si poate ne onorezi odata cu prezenta la o intalnire. se pare ca stii multe despre ducati, daca e sa ma iau dupa mobrele trecute la profil.

 

 

ce ma mai distrez

hai ca m-ai facut sa rad

bine krupp....zile tu unde alti nu au curaj :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am niÂşte poze din plimbăreala din uichendul trecut Âşi n-aÂş vrea să le postez pe forum. dorule, ziceai ceva de un ftp... dacă există aÂşa ceva rog dă un semn.

 

este, care este, sper ca in curand sa pun si filmele acolo ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GIA, simt asa o aroma de pitzipoanca dinspre tine. adica ai toate caracteristicile uneia. te pozezi pe vehicul si te dai la lume asa cum fac alea de pe hi5. apoi trimiti poze cu dezbracaciuni. mai multe detalii aici: www.pitizipoanca.org. ia zi, te regasesti?

 

krupp-ule, cei cu asaltu asta?? :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oameni buni, am zis io că nu mai intru pe topicu' ăsta să comentez, da' văz că se pune pe comicăreală :burnout:, nenea krupp, să-mi iau popcornu' :blbl:?

 

Âşi acu' trebi importante, îmi făcu' plăcere să călătoresc cu dumneavoastră, deÂşi ca pilot n-aÂş îndrăzni fiindcă alergați cam tare pentru puterile mele (:unsure:, na că v-am pârât!)...am niÂşte poze cu voi la bâlea...de pus în ramă, nu alta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oameni buni, am zis io că nu mai intru pe topicu' ăsta să comentez, da' văz că se pune pe comicăreală :D, nenea krupp, să-mi iau popcornu' :unsure:?

 

Âşi acu' trebi importante, îmi făcu' plăcere să călătoresc cu dumneavoastră, deÂşi ca pilot n-aÂş îndrăzni fiindcă alergați cam tare pentru puterile mele (:blbl:, na că v-am pârât!)...am niÂşte poze cu voi la bâlea...de pus în ramă, nu alta :cheers:

 

noi NU alergam tare .. doar zburam prea jos :burnout: .. acum serios vorbind stim toti ca am mers perfect regulamentar si am respectat codul rutier adliteram .. cu mici exceptii cand am alergat dupa Zair sa-i spun ca nu e bine ce face .. nu e vina mea ca l-am prins doar la intrarea in Buc .. si am uitat de ce l-am alergat :blbl:

 

 

toate pozele cu noi (facute de tine) sunt de pus in rama, sa fie clar ! :rose:

Editat de th30nly0n3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...