Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

:burnout: nenea blondu' ți-a venit ciudă în nas că te-am pomenit :blbl:? io zic să ceteÂşti mai bine sau să încerci să nu generalizezi. vezi agitații muiereÂşti unde nu-s. sau ai dat tu quote aiurea... crecă voiai să te iei de krupp da' ți-a alunecat degetu' în altă parte. Âşi încă o treabă, la apariția cărei alte monsteriste s-a agitat vreo muiere? io una n-am observat nimic, dar dacă tu tot eÂşti aÂşa fin Âşi cunoscător... accept să-mi dai o lecție de "observare" :D

 

nenea cu pozele, ce le dai aÂşa cu țârâita, pune acolo pe ftp

Editat de gunix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stie pe naiba... am dormit cu el in camera si iti spun eu, nu stie nimic, si mai presus de toate, vointa dansului e sub 0.

Deci... nici macar nu ne-am imbatat de noapte buna! :burnout:

 

Tocmai am implinit 500 de posturi si am primit titlul de super membru! ! =)) Adica... un organ mai... super? =)) =))

Editat de -Sir Daniel-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iata si ultima inventie in materie de filmari motoretistice. apropo, bai doru, ce faci cu alea 7 casete filmate?

 

le rumeg :burnout: .. sunt pe vine .. tot ce-i posibil sa fie gata anu asta .. :D

 

inventia e buna numa ca vibratiile specifice V2-ului s-au dus derect in camera care cu toata stabilizarea ei optica s-a declarat depasita de la anumite turatii in sus .. rezultatul fiind un decor foarte vioi care tzopaie intr-una ..

 

astept idei pentru imbunatatirea sistemului si anularea/reducerea vibratiilor .. oprirea motorului iese din schema :unsure:

 

 

nenea monsteristu' baga si tu pozele alea pe fetepeu, nu te mai juca cu ele pe topic ca se agita spiritele sensibile :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout: bre, da' n-am Âştiut că bărbații "e mai stâlciți" ca muierile. ce zice omu' Âşi ce înțelege bărbatu'. uof! consider că un deget rupt poate dăuna muierii din dotare :blbl:! plus, nu simt impulsuri în ale violentărilor față de domnul blondu' că e băiat simpatic Âşi are o motoretă faină rău! Editat de gunix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout: bre, da' n-am Âştiut că bărbații "e mai stâlciți" ca muierile. ce zice omu' Âşi ce înțelege bărbatu'. uof! consider că un deget rupt poate dăuna muierii din dotare ÂŞD! plus, nu simt impulsuri în ale violentărilor față de domnul blondu' că e băiat simpatic Âşi are o motoretă faină rău!

Ok ... te-ai scos! :blbl:

Stie liviu ca cochetezi cu alti uameni de sexoalitate maxulinista?

 

sunt curios ce comenteaza mo uid, ca vaz ca scrie din greu ... mai da ba add reply, baaaaaa

Editat de -Sir Daniel-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oileoooo, bre, da crunt eÂşti! sir, asta numeÂşti tu cochetăreală :burnout:? adică io mă îngrijesc de muierea altuia Âşi cochetăresc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D bre, da' n-am Âştiut că bărbații "e mai stâlciți" ca muierile. ce zice omu' Âşi ce înțelege bărbatu'. uof! consider că un deget rupt poate dăuna muierii din dotare :unsure:! plus, nu simt impulsuri în ale violentărilor față de domnul blondu' că e băiat simpatic Âşi are o motoretă faină rău!

 

:blbl:

 

bai e un haos total pe forumul asta, nu mai pot de ras...

mai gunix nu mi-a venit ciuda mai,

da, asa e cel mai bine, de omul tau vroiam sa ma iau, (ca de fapt ma gande-am la chilotiii aia rosii si am dat si eu un reply....)

 

apropo, scuze pt vama, dar eram putin luat :burnout:

tks pentru complimente :cheers:

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu merge frate fetepeul ala. nu am unde baga user si parola.

 

uite una faina cu un tip cu gadjica lui.

 

post-21317-1215607259_thumb.jpg

 

love is in the air .. relatie bazata pe sentimente adevarate .. mai rar asa ceva :D

 

liviule, pe mine m-ai aruncat in cusca leilor :burnout: !!!!

 

de ce oare doru o insista sa le pui mai rpd pe FTP...io fi frica de ceva?? :blbl:

 

 

da ma .. sigur ii e frica de ceva .. de ce oare .. cand il vad il intreb sa vedem pe unde mai scoate camasa :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, da, da, zi-mă, zi-mă :burnout:! adicătelea io spun de blondu că e simpatic Âşi motoreta lui asemenea Âşi asta e în detrimentul domnului cu care conviețuiesc? hmmm, greÂşit! logica dumitale este sucită! drag sir daniel, domnul meu nu are pentru ce se îngrijora când fac asemenea afirmații pur prieteneÂşti Âşi inofensive, mă cunoaÂşte prea bine pentru a interpreta niÂşte cuvinte precum o faci dumneata :blbl:!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, da, da, zi-mă, zi-mă :burnout: ! adicătelea io spun de blondu că e simpatic Âşi motoreta lui asemenea Âşi asta e în detrimentul domnului cu care conviețuiesc? hmmm, greÂşit! logica dumitale este sucită! drag sir daniel, domnul meu nu are pentru ce se îngrijora când fac asemenea afirmații pur prieteneÂşti Âşi inofensive, mă cunoaÂşte prea bine pentru a interpreta niÂşte cuvinte precum o faci dumneata :blbl: !

 

Glumeam cherida! Zau...

Am crezut ca ai vazut ca sunt bascalios ... dar na.... My bad.

Liviule, dau o bere sa nu-mi sari si tu in cap, am deja doi bucuresteni cu bashini in cap....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-i asa ca nu ne putem conecta mai multi odata?

eu deja mulg din ele, dar intreb preventiv :burnout:

 

bah, eu nu am probleme de nici un soi. sunt fericit si atat.

apropo, am pus pozele pe ftp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-i asa ca nu ne putem conecta mai multi odata?

eu deja mulg din ele, dar intreb preventiv :blbl:

 

mulgeti linistiti ... numa sa va stergeti la gura cand terminati .. si sa spuneti sarumana pt masa :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mulgeti linistiti ... numa sa va stergeti la gura cand terminati .. si sa spuneti sarumana pt masa :burnout:

 

 

 

ce ma distrez

super forum ce avem.... :D :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...