Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

hmm .. cu ce-o fi sa vin .. 620, 695, 696, S4R S, 848, 999, 1098 R, S, xerox .. zi-mi tu cu ce vii ca sa nu te eclipsez :angryfire:

 

 

vino pe jos mai bine :P

 

@ gia: ce te-a determinat sa ai 15 mii de monstere?? pare ca ai avut toate ultimele modele din 20 in 20 de cmc?

 

 

care sunt alea 15 mii?? :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vino pe jos mai bine

 

pana in Galati .. am gumele de la slapi cam tocite de la curbe .. nu cred ca ma tin .. nu mai bine vii tu aici .. ca dupa cate vezi suntem un grup f pasnic, sociabil si primitor :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana in Galati .. am gumele de la slapi cam tocite de la curbe .. nu cred ca ma tin .. nu mai bine vii tu aici .. ca dupa cate vezi suntem un grup f pasnic, sociabil si primitor :P

 

 

pai am fost in bucuresti sapt trecuta... daca nu ai iesit in cale .. ce sa-ti fac?? lasa.. data viitoare

 

nu o lua si tu mot a mot....alea 3,4 sau cate ai avut? :angryfire:

 

 

pai 3 am avut pana acum cu tot cu cel din prezent... si e pe vine 848... tre sa mai pun niste bani la pusculitza... il iau in iarna ca mai scad pretzurile...si fac si oferta: buy one.. get one half price... deci cine se mai ofera??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apoi ma simt fantastic daca postul meu unic si inimitabil te-a convins ...

 

Nu prea-mi plac forumurile da' asta e mishto, iar replica e dementiala (apropo, le-am aratat-o si bucurestenilor getbeget si nu prea au inteles-o).

 

Am pus o carte pe ftp-u' ala in directorul 'Utile' nou creat de stimabila preafericirea mea in persoana. Eu am citit o buna parte din ea si mi se pare extrem de utila. Am pus-o pe ftp ca e destul de mare si in general nu poate fi data ca un singur atasament pe mail-urile normale (gmail, yahoo). Dati pe gugle dupa 'Proficient Motorcycling The Ultimate Guide to Riding Well, Hough'.

 

Paranteza rotunda: promit ca nu mai pun nimic de-acu' incolo fara vreo permisiune. Daca va fi stearsa de pe ftp atunci o sa stiu ca am suparat pe cineva si n-o sa-mi mai dau casca jos din cap miercurea la suc. De n-o sa ma mai pot destrabala nici macar cu cola. Delir!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tetelule, esti dus cu capu' ma....

Hai naibii inapoi pe pamant ...

 

Later edit.

Se pare ca iara ne inmultim aici, iara devine canapeaua ultra full, iara ne mirosim ciorapii pe aici, in inghesuiala. Doamne... mai aduceti ma unul si bere daca tot va imbulziti aicii!

Editat de -Sir Daniel-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai am fost in bucuresti sapt trecuta... daca nu ai iesit in cale .. ce sa-ti fac?? lasa.. data viitoare

 

ne cerem scuze pe aceasta cale ca nu ne-am informat suficient de bine in legatura cu venirea ta in umilul nostru (lor) oras , ca nu te-am incoronat regina noastra si ca nu ti-am organizat o primire cum se cuvine.

 

dar .. lasa .. data viitoare :P

 

sa inteleg ca acum onorezi Galatiul cu prezenta-ti ?

 

buy one.. get one half price... deci cine se mai ofera??

 

pick me, pick me .. you buy one and I get one half price .. we have a deal :blbl:

 

 

Se pare ca iara ne inmultim aici, iara devine canapeaua ultra full, iara ne mirosim ciorapii pe aici, in inghesuiala. Doamne... mai aduceti ma unul si bere daca tot va imbulziti aicii!

 

lasa ma ca nenea krupp garanteaza canapeaua pt locuri fara numar .. fara numar .. din pacate nu garanteaza si berea .. bagam o taxa de loc ?

 

Paranteza rotunda: promit ca nu mai pun nimic de-acu' incolo fara vreo permisiune. Daca va fi stearsa de pe ftp atunci o sa stiu ca am suparat pe cineva si n-o sa-mi mai dau casca jos din cap miercurea la suc. De n-o sa ma mai pot destrabala nici macar cu cola. Delir!

 

te iert de data asta .. dar cred ca o sa fii pilot pentru taxa mentionata mai sus .. povestea cu ftp-ul se uita de la o bere per mega in sus .. :angryfire:

Editat de th30nly0n3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dorule!!!!!

 

Cat mai de lucrat la procesatul filmelor? Ca sunt teribil de curios :angryfire:

 

rabdarea .. ce virtute .. :blbl:

 

daca n-ar crapa neste soafte prost facute, pe care le lasi peste noapte si dimineata te trezesti cu surprize .. proaste .. ar dura mai putin .. asa .. rabdare :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se uita colegii la mine ca rad de unul singur la birou...

 

gia, vreau si eu unul la juma de pret, mai ai poze din show room :angryfire:

 

@ Gia

 

Mai bine facem o afacere :

 

Il cumperi tu pe ala intreg si il iau eu pe ala la juma de pret ! :P

 

Te bagi??

Editat de coco_monster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Gia

 

Mai bine facem o afacere :

 

Il cumperi tu pe ala intreg si il iau eu pe ala la juma de pret ! :P

 

Te bagi??

 

 

nu.. doar fifty fifty daca vrei... iar pt asta tre sa vii in londra..

 

se uita colegii la mine ca rad de unul singur la birou...

 

gia, vreau si eu unul la juma de pret, mai ai poze din show room :angryfire:

 

 

 

ia zi daca iti place poza asta :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, va propun sa incetati mistourile pe seama noii noastre colege.

Gia, nu pune la suflet glumele astora, sunt oameni buni, dar societatea ii inraieste. Iarta-i te rog...

 

:P ;)

 

sir, te rog io nu mai schimba pastilele ca uite cum iti dauneaza la claritatea mintala :angryfire: care si asa iese la iveala destul de rar :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, va propun sa incetati mistourile pe seama noii noastre colege.

Gia, nu pune la suflet glumele astora, sunt oameni buni, dar societatea ii inraieste. Iarta-i te rog...

 

:angryfire: :P

 

 

 

vad si eu... :blbl: sunt rautaciosi .. si cam misogini.. ar prefera sa vada o fata la cratita decat pe motor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad si eu... :blbl: sunt rautaciosi .. si cam misogini.. ar prefera sa vada o fata la cratita decat pe motor

 

nimic mai neadevarat...gresesti....ador fetele pe motoare...sunt f misto cu doua conditii:

 

1. motoru pe care fac poza sa fie in mers

2. sa nu fie in showroom (ma duce cu gandu la ultimu lamborghini pe care l-am avut si l-am parcat intr-un stand la salonu auto si nu m-a crezut nimeni cum ca ar fi al meu :angryfire: ...am si poze lanaga el...wanna see? :P )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nimic mai neadevarat...gresesti....ador fetele pe motoare...sunt f misto cu doua conditii:

 

1. motoru pe care fac poza sa fie in mers

2. sa nu fie in showroom (ma duce cu gandu la ultimu lamborghini pe care l-am avut si l-am parcat intr-un stand la salonu auto si nu m-a crezut nimeni cum ca ar fi al meu :angryfire: ...am si poze lanaga el...wanna see? :P )

DA!!! Wanna see Lambo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sir, te rog io nu mai schimba pastilele ca uite cum iti dauneaza la claritatea mintala :P care si asa iese la iveala destul de rar :blbl:

 

"cand prefacutzi se prefac ca stiu, ridica doar degetul mijlociu" :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...