Sari la conținut

Motociclistu' Biciclist


gn77b
 Share

Postări Recomandate

dixi, nu vorbeam cu tine mai sus. fii destul de inteligent incat sa iti dai seama cand cineva ti se adreseaza

 

 

Hai bre fany, pe bune? :D Cui te-ai adresat?Awo nu a postat acolo, deci? :P

Se pare ca in seara asta ti s-au terminat replicile... si glumitele s-au cam scurs..deci hai noapte buna!Ne mai distram si maine, acum e tarziu.

Pupa dixi la ea de dobi. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ba' da sunteti culmea. :D

 

 

imi iau casca de motocicleta? ca alta n-am

ca echipament de protectie imi iau manusile ... si la bicicleta nu am far , semnalizari , stop , alea alea ce mai cere politia , si nu cred ca o sa fiu oprit pt asta , ca am circulat de multe ori prin oras cu bicicleta asa.

 

Tu chiar ai luat in serios cu luminile si cu echipamentul de protectie? Stai linistit ca daca da tir-ul peste tine(in general adica nu tu,nu doresc da dea peste nimeni tir-ul,ma rog,nu de pe forumul asta) nu te ajuta nici un echipament de protectie.

 

Nu te opreste nimeni,dar mi-a dat mie amenda ca am trecut pe rosu. :D Eram mic si prost si am platit amenda.A completat amenda aia pe care a scris "traversat prin loc nepermis",dar de fapt eu nu am traversat nimic pt. ca eram pe magheru(da,da eram fitzo-biclar,o dadeam pe o roata :P ) la o intersectie in T deci practic nu am traversat nimic.Nu aveam buletinul la mine si a completat CNP-ul doar asa cateva cifre,deci puteam linistit sa nu platesc sau sa fac contestatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai bre fany, pe bune? :D Cui te-ai adresat?Awo nu a postat acolo, deci? :P

Se pare ca in seara asta ti s-au terminat replicile... si glumitele s-au cam scurs..deci hai noapte buna!Ne mai distram si maine, acum e tarziu.

Pupa dixi la ea de dobi. :D

 

eu ti-am zis sa nu pupi unde ai scuipat dar daca tu te injosesti...

 

faptul ca postezi offtopic pe threaduri pe care postez eu, doar ca sa faci misto, este evident un atac. daca tu vrei sa ii zici misto, zi-i cum vrei. insa e o tampenie si nu inteleg de ce nu-ti dai seama. thread-ul asta si cele de la motogp nu sunt pline de mistouri. vezi ca am impresia ca nu ai intrat pe topicul cu voluntariat, am postat si acolo.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca incet incet facem mai multe pagini decat sunt la matrimoniale =)

 

tre sa ma duc maine la o vulcanizare ca am pene si pe fata si pe spate, si n-am petice.

 

daca vin am sa imi iau niste antinevralgic (pt dureri de cap) , apa , ciocolata 4 energy, un tricou de schimb ... si nu mai stiu. ce sa mai iau?

 

L.E. faza cu casca era la misto :D

Editat de frN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ti-am zis sa nu pupi unde ai scuipat dar daca tu te injosesti...

 

 

E, ce sa fac..te pup sa ma lamuresti si pe mine cui te-ai adresat, daca nu mie.

Si nu mi-ai raspuns la intrebari.. si mai zici ca sunt off-topic. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-am dat mail adminului, maine seara sper sa gasesc curatenie aici.

 

dane, scuza mai buna ca aia cu ora 7 e prea devreme (deci trezirea la 5:30 no fucking way) n-ai gasit? eu ma duc sa ma uit pe cer (ba, sper ca nu-i innorat - hai ca nu e, doar poluat) ca in noaptea asta sunt http://www.astroclubul.org/sorin/home/perseide2008.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa mai iau?

 

 

Daca nu ai antrenament, ia aspirina sa nu faci febra la picioare.Eu nu am stiut, si acum dabia ma misc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-am dat mail adminului, maine seara sper sa gasesc curatenie aici.

 

 

Io zic sa te culci. :D

 

Daca nu ai antrenament, ia aspirina sa nu faci febra la picioare.Eu nu am stiut, si acum dabia ma misc.

 

Sper sa nu crezi ca ti-am zis la misto, chiar vorbesc serios.Cu matusha fany e alta treaba. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dane, scuza mai buna ca aia cu ora 7 e prea devreme (deci trezirea la 5:30 no fucking way) n-ai gasit?

 

Acuma te-au suparat astia si te iei de mine? :P :D

 

Pai daca eu ma culc la minim ora 2,as dormi doar 3,5h si nu as putea a II-a zi sa fac efort.Eu sunt terminat daca nu dorm suficient.Vrei sa ma ia somnul pe bicicleta?

Alta scuza ar fi ca nu mi se pare nimic interesant sa merg pe sosea atatia km si eventual 2 km prin padure.

 

Tu care crezi ca e adevaratul motiv pt. care nu vreau sa merg?

 

 

@Dixi si @ bogdanawo : Lasa-ti naiba topicul,va rog. Macar aveti biciclete?

Editat de Dan_06
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane, eu am bicicleta, Awo nu stiu daca are, dar nu-i problema ca il iau eu pe cadru(al bicicletei evident).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa, si te pomenesti ca nu poti face o exceptie, sa te culci vineri mai devreme.

adevaratul motiv este ca esti prea comod. RUSINE!

 

TU N-AUZI CA ACOLO E SUPERB? daca mi-a zis mie sefu' si a confirmat miau cu poze, ce naiba?

 

Degeaba ma bag in pat la ora 22 daca nu pot sa adorm.Uite acum de exemplu cat e ceasu si de abia mi-e somn.

 

Daca era plecarea la 12 zau ca mergeam.Si sincer mi se par foarte mult chiar si 85 de km.

 

E superb, sa ce? Sa merg sa vad o balta?Oricum eu nu fac baie in apa aia.

 

A si inca ceva fff important,daca o sa fie 35 de grade mai mergeti??? :D :P :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista si barci pe balta aia :D ? Bafta dans l'excursion si drum bun daca plecati.

 

 

Da peste exista in balta aia? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci chiar toate threadurile de pe forumul asta trebuie poluate de tot felul de ratati cu sau fara motoare, cu tot felul de certuri si înțepături de orgolii imbecile?

 

faceti-va dracului un thread separat, sau rugati adminii sa faca o sectiune pt imbecilitati.

 

@Cycler: nu mai pot returna frânele, o sa incerc maine sa fac niste poze sa-ti dai seama despre ce e vorba.

 

Faza cea mai tare e ca atunci cand am cumparat franele, eram cu bicicleta,dar la cat de dobitoc sunt, am probat 'ochiometric' (si m-am inselat, amarnic).

 

In căcatu asta de sat numit IaÂşi nu gasesti nici macar frâne de biciclete (de semi-cursiere).

 

Si oricum daca gasesc, nu am de gand sa plătesc de 5 ori contravaloarea bicicletei.

 

@dan cu roata din fata, problema e ca are joc din ax,s-au dus rulmentii sau...cum dracu le zice la alea, ca am un lapsus, de faciliteaza miscarea rotii in juru axului:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te inteleg de ce te agiti asa. Ia lucrurile mai in gluma si o sa fie mai bine :D scapi si de riduri cu ocazia asta :D E prea scurta viata asta ca sa vi-o irositi suparandu-va pe toate prostiile :P

 

good night boys and take it easy

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te inteleg de ce te agiti asa. Ia lucrurile mai in gluma si o sa fie mai bine :D scapi si de riduri cu ocazia asta :D E prea scurta viata asta ca sa vi-o irositi suparandu-va pe toate prostiile :P

 

good night boys and take it easy

 

Topicul e despre biciclete, eu am bicicleta, am o problema, as dori sa o rezolv, eventual daca ma poate ajuta e cu atat mai bine,dar nu am chef sa fac scroll pe pagini intregi de comentarii imbecile unde fiecare incearca sa aiba ultimul cuvant mai apasat.

 

Mereu cand cauti un raspuns pe un topic pe forumul asta, e ca si cum ai cauta un inel intr-o groapa cu căcat...trebuie sa dai deoparte intai toate comentariile cretine, ca sa poti citi ce te intereseaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topicul e despre biciclete, eu am bicicleta, am o problema, as dori sa o rezolv, eventual daca ma poate ajuta e cu atat mai bine,dar nu am chef sa fac scroll pe pagini intregi de comentarii imbecile unde fiecare incearca sa aiba ultimul cuvant mai apasat.

 

Mereu cand cauti un raspuns pe un topic pe forumul asta, e ca si cum ai cauta un inel intr-o groapa cu căcat...trebuie sa dai deoparte intai toate comentariile cretine, ca sa poti citi ce te intereseaza.

 

ADminii ar tre' sa faca curatenie, atat in topicuri, cat si printre membrii. Nu ai ce schimba, din acest motiv ti-am si recomandat sa nu te enervezi, nu e cazul. Drept dovada, ai realizat si tu printre ce fel de persoane ne invartim. Si cu trecerea timpului o sa fie din ce in ce mai rau.

 

Ride safe si asfalt uscat,

Ubu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba, iubitiko, tu ce cauti pe thread-ul asta? cred ca l-ai incurcat cu matrimonialele. si ai grija cum scrii ca te vedeam pe ala cu gramatica criticand romanii bla bla. i mean c'mon, pluralul cantului (l.e.: bai, nene, dar mananc extraordinar de multe litere. cantului=cuvantului) membru e membri. cu un i. si sa n-o aud pe aia ca graba ca (cuvant urat) ma-sii

 

am vazut 7 stele (dar adminul e binevenit si cu stergerea acestui post)

 

de fapt pe mine m-a enervat tupeul tau. sa faca curatenie intre membri. dar ce e aici, germania nazista?

Editat de fannyflint
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fannyflint e exemplul cel mai clasic de persoana care-si bagă coada peste tot, exemplul clasic de a cerÂşi atenție.

 

cred ca ar fi bine intr-adevar sa se faca o curatenie intre (L)useri.

 

Inainte ii injuram pe aia care ma judecau ca nu am permis si moto, ca 'ce caut aici', dar tind sa le dau dreptate, vad prea multi ratati ca mine, care n-au mare habar, dar care-si dau cu parerea si aduna posturi.

 

Daca dispar aia, dispar si eu:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de aia ma vezi pe toate threadurile posibile, nu? :D

 

Nu, dar te-am vazut pe destule încât să-mi conturez o oarecare 'parere' regarding activitatea ta pe forum...

 

Culmea, imi dau seama cat de penibil sunt eu uneori doar atunci cand imi vad alți semeni in activitate...

 

LE: Dar hai sa nu dăm dracului si threadu' asta..si sa incercam sa discutam 'on topic'.

Editat de insider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...