Sari la conținut

Royal Hunt In Romania


mendozaccc
 Share

Postări Recomandate

este o trupa fabuloasa! atat va pot spune.stilul?heavy-power melodic.MULTUMITA D-LUI CRISTI MOCANU,MANAGER ROCRIS DISC ROMANIA,II VOM PUTEA SAVURA LIVE pe 10 MAI ORA 19.00 LA SALA FABRICA,BUCURESTI(str.11 IUNIE,NR 50).ATASHEZ AICI 1 MOSTRA...PE NOI(SEAWOLVES BIKERS) NE VETI GASI PARCATI IN FATA SALII. NU VA VA PAREA RAU,VA GARANTEZ ATMOSFERA!

http://www.youtube.com/watch?v=IXNPsAVPKFM...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Pygu5bTXPXM...feature=related

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti la concert ca o sa fie chiar foarte fain! Eu ii astept de mult pe baietii de la Royal Hunt si chiar sunt curioasa cum suna cu Mark Boals la voce (un vocal f. cunoscut in lumea metalica care poate sa dea glas la fel de bine si la hard si la heavy si la opera). :laugh:

Editat de Purghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti la concert ca o sa fie chiar foarte fain! Eu ii astept de mult pe baietii de la Royal Hunt si chiar sunt curioasa cum suna cu Mark Boals la voce (un vocal f. cunoscut in lumea metalica care poate sa dea glas la fel de bine si la hard si la heavy si la opera). :laugh:

 

fan support ASOCIATIA MOTOCICLISTILOR din ROMANIA! support Dana Purgaru,Ozzy,Dara Lelaina,Demostene,etc.

p.s. s-a mai anuntat inca 1 trupa in deschidere,OLD No.7 din Constanta,trupa ce a inchis evenimentul organizat de SEAWOLVES BIKERS CONSTANTA la Eforie Nord(A TRIBUTE to Ronnie James DIO,OZZY,Black Sabbath).

 

respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de la Seawolves Bikers Constanta vin 8 motoare cu 16 betivi!

:(

si cu doi betivi :laugh: :) ramasi acasa...k motoru va fii prezent!! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abia am facut ochi... Foarte tare concertul Royal Hunt!! Mi-a parut bine ca ne-am si gasit acolo, noi, bikerii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de la Seawolves Bikers Constanta vin 8 motoare cu 16 betivi!

:lol:

ati mai venit? nu am vazut decat un motor pe acolo, dar betivi in schimb, erau destui :lol:

pe mine m-a suparat mult intarzierea trupelor, o ora si 10 minute pana sa inceapa sa cante prima trupa si pauzele dintre ele la fel de lungi, pana s-a ajuns la Royal Hunt deja eram "adormit" de la bere. in schimb sunetul a fost cat de cat ok, si trupele au cantat bine, am plecat multumit de acolo :lol:

 

Abia am facut ochi... Foarte tare concertul Royal Hunt!! Mi-a parut bine ca ne-am si gasit acolo, noi, bikerii...

chiar destui bikeri pt putina lume care a fost acolo, 70% am fost motociclisti. ma insel?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IN MULTIME SE PUTEAU DISTINGE cca.16 betivi de la Seawolves cu 1 singur motor! cum asta? ei bine,el bause cu 1 seara in avans iar acum ii era rau si ne-a lasat pe noi sa ne desfasuram.am parcat motoarele la Ozzy (AMR-multumim mult pentru gazduire!) dupa care ne-am intrat in drepturi!!! multumim AMBIDEXTRU,BEBE,URSU(DAC MOTORS) pentru cinste si primire,MIRCEONE si RAZVAN(Finu') de la HEAVY RIDERS M.C.pentru prietenie!cat despre concert... destul de ok...atat cat am mai putut vedea!!! La 7 ron berea si 6 ron cafeaua..numa'bine sa nu mai trecem pe acolo. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IN MULTIME SE PUTEAU DISTINGE cca.16 betivi de la Seawolves cu 1 singur motor! cum asta? ei bine,el bause cu 1 seara in avans iar acum ii era rau si ne-a lasat pe noi sa ne desfasuram.am parcat motoarele la Ozzy (AMR-multumim mult pentru gazduire!) dupa care ne-am intrat in drepturi!!! multumim AMBIDEXTRU,BEBE,URSU(DAC MOTORS) pentru cinste si primire,MIRCEONE si RAZVAN(Finu') de la HEAVY RIDERS M.C.pentru prietenie!cat despre concert... destul de ok...atat cat am mai putut vedea!!! La 7 ron berea si 6 ron cafeaua..numa'bine sa nu mai trecem pe acolo. :lol:

Bine ma ca v-ati destrabalat fara mine :lol:

Editat de ca7a_73
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati mai venit? nu am vazut decat un motor pe acolo, dar betivi in schimb, erau destui :lol:

Au fost multi bikeri care si-au lasat motoarele acasa ca sa poata bea alcool. Ca la cata asteptarea a fost intre trupe... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...