Sari la conținut

Site moto 125


Postări Recomandate

E o idee buna, dar trebuie sa ai un hosting destul de generos (mai greu daca e gratuit) care sa iti permita sa pui toate chestiile pe care le vrei, si in acelasi timp sa-ti ofere si posibilitatea unui script server-side (php, asp etc).

 

Eu vreau sa fac unul pentru scutere si scuteristi. Spor la treaba. Poate chiar colaboram.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

M-am apucat sa fac un site despre cagiva mito. Rog pe cei care sunt posesori de aceasta motocicleta sa scrie un review despre motocicleta si sa ataseze o poza cu ea ca sa le pun pe site(nu uitati si numele ca sa il trec acolo). va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate pentru ca nu e din aceeasi clasa.E adevarat ca e o 125cc , dar e naked bike.

 

YoungBiker.de 125cc[/url]

 

Aici poti vedea ca si 125urile se impart in mai multe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Dar as considera mai bine realizat site-ul despre 125cmc-uri daca ar fi incluse "biciclete" din toate categoriile

 

Intelegi Hector?

 

Mai multi pasionati ar accesa pagina....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact. ar fi mult mai fain daca ar fi cu tot felul de motoare de 125, nu numai sport. asa se pot schimba impresii si poti afla mai multe lucruri, poate site-ul sa aiba si o sectiune cu scutere. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer sa fiu e cam sec siteu si nu prea are  legatura cu motociclismul ...

212361[/snapback]

 

 

de ce sa fie sec? se paote realiza ceva super. se pot face comparatii dintre diferite motociclete de 125, din toate categoriile, cu viteza maxima, acceleratie, putere, greutate, dimensiuni, capacitate rezervor benzina, autonomie, consum, etc. cam cum se compara telefoanele de pe nokia.com :crack: ca sa nu mai zic de forum si impresii personale, poze, tutoriale si sfaturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer sa fiu e cam sec siteu si nu prea are  legatura cu motociclismul ...

212361[/snapback]

 

 

Bine, nu esti obligat sa-l accesezi...si poate l-ai face tu sa nu fie sec, mai bine ajuta :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cagiva domnului Andy arata BETON pe langa Hondutza mea...

Deci, ar fi cazul sa fim seriosi :crack:)

 

BTW, gasiti pe net destule siteuri de 125cc in diferite limbi... Ati putea lua de acolo chestii interesante si sa le postati la voi...

Asa ar deveni foarte util si accesat...

 

Papa si bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg de ce nu bagati in lupta asta la 125...si cagiva raptor...care este un motor superb(pt categoria lui)...

191081[/snapback]

 

 

 

 

Am auzit ca vrei sa vinzi cagiva Raptor. Dami nishte detali despre ea inmatriculata, poza an, Pret Etc . Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Nu am nimic cu siteu dar cu continutu din el pentru ca , daca spui ca e site cu motociclete de 125 si alea alea pun motociclete nu scriu despre mine .. viata mea si imi pun 30 de poze cu mine si am facut un site despre motociclete de 125 .. eu in siteu ala 125 am vazut numai cand a spus ca are o Cagiva MITo de 125 in rest e un site despre el .. No Offence mai cauta ceva templateuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Chiar daca spuneti ca sunt o gramada de siteuri pe net despre motociclete/scutere de 125 cc...nu ar fi fainutz si un site romanesc serios care sa ramana bazat pe tema?...care sa nu devieze in album foto :D...din cate imi aduc aminte siteul youngbikerz.de (nu mai stiu exact siteu dar ceva de genu era...l-a postat cineva mai sus) era destul de reusit...

Ar fi interesant ca siteul sa fie updateat sa zicem saptamanal...si sa contina tot felu de articole/poze despre motocicletele/scuterele de 125 care sunt deja prezente pe piatza si cele care urmeaza sa apara (ex: Aprillia RS 125 modelu 2006 :haha: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...