Sari la conținut

Intrunirea Transilvania Bikers 1990 Cluj - Anulat 2008


MadRider
 Share

Postări Recomandate

Clubul Transilvania Bikers trebuie sa anunte, cu regret, ca intrunirea din anul 2008, care trebuia sa aiba loc intre 23-25 mai a fost ANULATA. Repet, intrunirea a fost anulata, dar numai anul acesta!!!

Principala cauza pentru care intrunirea nu se mai tine anul acesta este ca in 17-18 mai 2008, clubul Transilvania Bikers organizeaza Etapa de Campionat National de Enduro la Baisoara, Etapa Transilvania 2 Race. Pentru mai multe detalii: /index.php?showtopic=202415

 

Ne cerem scuze pentru ca vestea a venit asa tarziu, dar am sperat ca vom reusi sa organizam si etapa nationala de enduro si intrunirea, insa timpul a fost prea scurt. Oricum iubitorii de motociclete (enduro sau nu) sunt asteptati la etapa de enduro pentru o intrecere pe cinste. Exista loc de campare si intrarea e libera.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 zile nu erau indeajuns pt organizare? :)

:laugh: ... 5 zile? cand in mod normal o organizare dureaza cateva luni? ma rog...cateva luni asa incetul cu incetul....oricum sub o luna nu cred ca e posibil sa faci o organizare.....exceptie facand poate cazul in care ar fi cel putin 100 de oameni care ar avea fiecare cate o sarcina bine definita :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si eu care imi planuisem cu soatza drumul asta de vre-o cateva luni...! oricum trecem prin CLUJ sa onoram asfaltul cu rotile de la SEAWOLVES! RESPECT-eu stiu pe pielea mea ce inseamna organizare de fest...asa ca...respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si eu care imi planuisem cu soatza drumul asta de vre-o cateva luni...! oricum trecem prin CLUJ sa onoram asfaltul cu rotile de la SEAWOLVES! RESPECT-eu stiu pe pielea mea ce inseamna organizare de fest...asa ca...respect!

 

 

Va asteptam la Cluj in 6-8 Iunie, la intrunirea Seth On Fire!

 

www.sethrc.ro/seth-on-fire

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

regret nespus ca nu se mai tine dar apreciez foarte mult ca decat sa se faca o intrunire doar de dragu de a face s-a luat hotararea asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...