Sari la conținut

Zona Domnesti Si Imprejurimi - Prezentati-va


Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 250
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Se ofera cazare pe timp de iarna pentru cca 50-60 moto la un pret de 50 ron/luna, in incinta fostei fabrici de tigarete (Grozavesti), intrarea facandu-se pe strada cu Maternitatea Giulesti (vis-a-vis de maternitate).

Spatiul este incalzit, pazit si supravegheat video...in curand si alarma !

Pentru detali suplimentare va rog sa sunati la 0749 169 638 - Irinel. In imediata vecinatate a acestui spatiu, beneficiati si de service dotat cu scule profi.

 

 

CEA MAI BUNA OFERTA DE PE PIATA !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut sunt Gabriel din domnesti si urmeaza sa-mi achizitionez in martie 10 o honda cbr 125 sau o yamaha yzf r125,acum am o yamaha tzr50 neagra(nu prea m-ati vazut ca mai mult merg cu scuteru'ca la yamaha nu mai am carburator deocamdata).

 

Poate la primavara dam o tura.... :alcy:

 

 

Asfalt uscat!!! :D :D

Mesaj completat

Hai mah nu mai e nimeni de prin preajma Domnestiului :bow: ????? Hai prezentati-va....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Cea mai mare intrunire a motocilistilor din tara este pregatita in aceasta perioada la Bucov, in judetul Prahova (9-11 iulie). Avand in spate o traditie in astfel de evenimente, de data aceasta se intentioneaza ca festivalul sa devina una dintre cele mai importante manifestari dedicate pasionatilor de motociclete. Bineinteles, atmosfera rock este cea care va da startul distractiei.

 

De data aceasta, invitati precum TRUDA, N.E.G.A.T.I.V., THUNDERSTORM, NEXUS, ACT, 9,7 RICHTER, BUCIUM, UP TO ELEVEN, LEGACY si INCIPIENT vor „incalzi” atmosfera si vor incanta urechile publicului. Marea surpriza a intrunirii va fi trupa BRAINSTORM din Germania, trupa care a zguduit de zece ani incoace rockmetalul Europei. Invitatii concerteaza pentru prima data in Romania la cel mai mare eveniment dedicat motociclistilor si iubitorilor de muzica „grea”.

 

In cele trei zile de festival veti avea parte din plin de bere, tuica, slana si multa distractie. Nu vor lipsi nici parada moto si consursurile cu multe premii. Intrarea va fi 30 de lei, iar pentru fiecare biker si insotitorul sau vor fi oferite cate cinci beri, incluse in pret. Costul berii va fi de numai 2,5 lei. Pentru cei care vin de la mare departare, sunt puse la dispozitie locuri gratuite de campare. Festivalul va fi incununat de un adevarat spectacol de artificii.

 

Va asteptam la o intrunire moto cum n-a fost vreodata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

salutare

 

sunt ionut si de cateva saptamani am un suzuki dr-z400e. inainte am avut un hornet. am tot vazut motoare prin zona dar nu am apucat sa vb cu nici un motociclist.

 

ma tot duc o data la 2-3 zile inspre bolintin la un circuit abandonat despre care s-a mai vb pe la coltul enduristilor. cine e interesat de o plimbare / intalnire seara sau in weekend lasati un mesaj aici sau un pm.

 

ps pt cei din zona: parca e mai bine cu asfalt nu..?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
salutare

 

sunt ionut si de cateva saptamani am un suzuki dr-z400e. inainte am avut un hornet. am tot vazut motoare prin zona dar nu am apucat sa vb cu nici un motociclist.

 

ma tot duc o data la 2-3 zile inspre bolintin la un circuit abandonat despre care s-a mai vb pe la coltul enduristilor. cine e interesat de o plimbare / intalnire seara sau in weekend lasati un mesaj aici sau un pm.

 

ps pt cei din zona: parca e mai bine cu asfalt nu..?

 

 

haha daca mergeai acum cateva luni ma intalneai pe mine prin Bolintin :baldy: un MZ ES vechi cu numere vechi:P

 

Si da..e muuult mai bine cu asfaltul proaspat de dupa bariera...

Editat de golf1diesel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

 

sunt ionut si de cateva saptamani am un suzuki dr-z400e. inainte am avut un hornet. am tot vazut motoare prin zona dar nu am apucat sa vb cu nici un motociclist.

 

ma tot duc o data la 2-3 zile inspre bolintin la un circuit abandonat despre care s-a mai vb pe la coltul enduristilor. cine e interesat de o plimbare / intalnire seara sau in weekend lasati un mesaj aici sau un pm.

 

ps pt cei din zona: parca e mai bine cu asfalt nu..?

 

 

Sal, circuitul abandonat este pentru enduro sau pt ss? ^_^

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut,

 

Acum am descoperit si eu topicul asta. Ma intreb cat de departe duce zona Domnesti si imprejurimi. Eu din primavara m-am mutat in Ciorogarla. Lucrez in Bragadiru de vreo 2 luni si cred ca ma vedeti zilnic prin Ciorogarla-Darvari-Domnesti-Clinceni-Bragadiru dimineata si dupa-amiaza. Am un Bandit 650S Argintiu.

Daca se mobilizeala lumea la vreo iesire lasati un anunt si pe forum.

 

Bafta si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Acum am descoperit si eu topicul asta. Ma intreb cat de departe duce zona Domnesti si imprejurimi. Eu din primavara m-am mutat in Ciorogarla. Lucrez in Bragadiru de vreo 2 luni si cred ca ma vedeti zilnic prin Ciorogarla-Darvari-Domnesti-Clinceni-Bragadiru dimineata si dupa-amiaza. Am un Bandit 650S Argintiu.

Daca se mobilizeala lumea la vreo iesire lasati un anunt si pe forum.

 

Bafta si asfalt uscat!

 

Eu zic ca merge si Ciorogarla aici! :lol: Cum nu ajungi pe centura, nu te-am vazut pana acum - cred. Iar despre biciclit sambata sigur este, ai vrea sa vii? Sa cunoastem si noi de prin zona!

 

Seara buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh, nu merg pe centura, merg pe drumul judetean prin satele enumerate, dar probabil ca daca nu stai la strada principala nu ai cum sa ma vezi/auzi, in ciuda tobei care incearca sa trezeasca lumea pe strada.

Despre sambata, cred ca e ok, daca lasi un mesaj spre sfarsitul saptamanii ne-om vedea.

Mesaj completat

E vineri seara si inca nu a zis nimeni nimic, deci banuiesc ca nu se mai face nici o intalnire.

Mesaj completat

Dead topic is dead...

Editat de Hyadum
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Cum sezonul intarzie sa apara si anul asta, cred ca mai asteptam vreo 2 saptamani pana cand vom avea conditii cat de cat decente. Dar nu ar fi rau sa planificam ceva din timp, ca fiecare sa aiba posibilitatea sa stie si sa se pregateasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Maine vor fi 10 grade si va ploua. Daca vrei astazi mai dupa-amiaza. Dar la promptitudinea cu care se raspunde in acest topic, nu stiu daca va veni cineva si de data asta :laugh:

Mesaj completat

Eu am dat o tura azi la pranz prin zona. Am plecat din Ciorogarla spre Domnesti, apoi Clinceni, Bragadiru, Buda, Barajul Arges, Malul Spart, Bolintin, Ciorogarla. Prima parte a drumulul este foarte buna, ultima parte este nasola (asfalt cu denivelari si gropi).

Eu ies destul de des prin zona, deci daca chiar vreti da-ti un SMS si ne plimbam: 0766505570

Bafta!

Mesaj completat

Merge cineva la SMAEB in weekend? Daca la plimbari nu vreti sa iesiti, poate la targ e altceva. Eu o sa fiu acolo si sambata si duminica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...