Sari la conținut

Zona Domnesti Si Imprejurimi - Prezentati-va


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 250
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut,

 

Care dintre voi are numarul de telefon 0756.031823? Cred ca a notat cineva numarul meu si mi-a dat 2 mesaje, dar nu s-a semnat si nu mai stiu cine este. Probabil ca nici nu verifica forumul pentru ca eu postasem ca nu mai ajung pentru ca am vandut motorul si nu am nici masina si nu vreau sa pun pe nimeni pe drumuri saptamanal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Care dintre voi are numarul de telefon 0756.031823? Cred ca a notat cineva numarul meu si mi-a dat 2 mesaje, dar nu s-a semnat si nu mai stiu cine este. Probabil ca nici nu verifica forumul pentru ca eu postasem ca nu mai ajung pentru ca am vandut motorul si nu am nici masina si nu vreau sa pun pe nimeni pe drumuri saptamanal.

 

 

Eu ti-am propus varianta "pasager". Stai linistit ca nici eu nu pot ajunge saptamanal :bigstar:

 

Bine ai venit - DarkMoto46 - joi te asteptam sa ne cunoastem. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut .... mai iese cnv azi ? 076.171.3430 nr meu

 

Ne vedem sigur si joia viitoare a fost super oki :transport-040: :cheers:

 

ps: la intoarcere era sa ma tavalesc calumea , a iesit de pe o straduta, un tir si nu s-a asigurat, eu aveam vro 60km/h am franat fata + spate , cauciucul rece a inceput sa fuga de poponeata , am claxonat , faza lunga, ma vazut idiotul si a oprit in mijlocul drumului , noroc ca nu am avut viteza mare si am avut cum sa il evit , pt ca acum nu as mai fi postat aici.

Editat de DarkMoto46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OOOOOOOps, la ora aia tir???? Eu am intinlit doar 2 masini pe strada. Bine ca nu s-a lasat cu cazatura. :peace: Oricum ai invatat inca o lectie , tirurile merg chiar si prin Domnesti noaptea si...nu se asigura. :eek:

 

 

Te asteptam si joia viitoare (sper pana atunci sa gasim alta locatie) cu intariri! stii tu la ce ma refer.

 

BTW: Fratilor am o veste - BELVEDERE iarna devine INCHISVEDERE asa caa daca aveti sugestii de locatii - bagati propuneri, nu de alta da' facem si noi ca pensionautii - ne strangem la un ceai si-o amintire de/cu /despre motoare si vara trecuta - undeva la caldurica...conservati ca asta e, iarna motoru doarme.

 

Eu o sa ma interesez la Casa Domnesti sa vedem ce si cum.

 

 

Pt azi va zic noapte buna si la buna vedere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OOOOOOOps, la ora aia tir???? Eu am intinlit doar 2 masini pe strada. Bine ca nu s-a lasat cu cazatura. :peace: Oricum ai invatat inca o lectie , tirurile merg chiar si prin Domnesti noaptea si...nu se asigura. :eek:

 

 

Te asteptam si joia viitoare (sper pana atunci sa gasim alta locatie) cu intariri! stii tu la ce ma refer.

 

BTW: Fratilor am o veste - BELVEDERE iarna devine INCHISVEDERE asa caa daca aveti sugestii de locatii - bagati propuneri, nu de alta da' facem si noi ca pensionautii - ne strangem la un ceai si-o amintire de/cu /despre motoare si vara trecuta - undeva la caldurica...conservati ca asta e, iarna motoru doarme.

 

Eu o sa ma interesez la Casa Domnesti sa vedem ce si cum.

 

 

Pt azi va zic noapte buna si la buna vedere!

Curtea Domneasca ?

E SCUMP RAU!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AJUTOR!!! AJUTOR!!! AJUTOR!!!

Danut (varul meu) trebuie sa zambeasca din nou.

Mi-a promis ca mergem la pescuit, ca se face motociclist, ca ma lasa sa-l bat la table dar pt ca sa-si tina promisiunile are nevoie de donatori de sange. Momentan are nevoie de donatori cu grupa doar cu grupa A2 pozitiv. Trebuiesc 2 persoane in fiecare zi. Donarea de sange se face pe strada DR FELIX (undeva pe lanaga Victoriei) dimineata intre 8 -11.Va rog sa ma contactacti (0723562645), inainte sa va dau mai multe detalii. Multumesc tuturor care mi-au fost deja alaturi. Va rog sa distribuiti toti mesajul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as veni si eu sa ne cunoastem, dar nu stiu unde este. sunt din cioro

 

Hai salutare! si bine ai venit! Momentan am zis sa schimbam locatia de intrunire de la Belvedere la Casa Domneasca in Domnesti - o gasesti pe soseaua principala din Domnesti "Tudor Vladimirescu" din directia Ciorogarla catre centura , cum vii tu dinspre Cioro e pe stanga (unde se gaseste si cartierul de case), iar ora a ramas aceeasi - in functie de cum poate fiecare - eu in jur de 8 pm.

Eu unul nu am putut sa ajung ieri insa joia viitoare ma dau peste cap si ajung. Daca nu am cum cu mobra - din motive de ploaie , vreme urata, macar ca vin cu conserva si tot ajung.

 

Asfalt uscat!

 

DarkMoto46 fratioare te-am sunat aseara da cred ca erai in sa .

Ramane sa ne vdm joia care urmeaza!

 

CND - te-am reperat si la plecare si la intoarcere , ieseai/intrai pe o strada paralela cu Casa Domneasca - si ii trageai de acceleratie ...bagat sub parbriz :peace: Tu de acolo poti veni si pe jos:))

Editat de Dragon Knight
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...