Sari la conținut

Zona Domnesti Si Imprejurimi - Prezentati-va


Postări Recomandate

Ma, dupa 20 minute de cautari, luat cu GPS-ul metru cu metru in jurul locatiei mentionate, cautat strazile adiacente in intrebat lumea, nu am gasit acest numit Club Belvedere si am plecat acasa.

 

L-am sunat pe DragonKnight sa aflu mai multe informatii, dar sta cu telefonul inchis. Ce sa zic, data viitoare poate vine cu instructiuni mai precise sau alege o locatie mai cunoscuta.

fosrte simplu de ajuns

de la primaria clinceni, mergi drept inainte -directia bragadiru d.n. si mergi si mergi pana o sa iti apara pe partea stanga un mare benner cu reclama: strand, balta de pescuit, terenuri de tenis..ce dreaq mai scrie akolo...belvedere. faci akolo stanga si mergi cam 200m, drumul coboara direct in strand

nu ai cum sa o ratezi,crede-ma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 250
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a ratat :).

oricum. am fost, am stat, tot 2 persoane. daca si data viitoare vom fi tot 2, pentru mine va fi si ultima, ca nu vad rostul sa bat atata drum sa ma vad cu sandman, care de fapt sta 500 metri mai sus de mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a ratat :).

oricum. am fost, am stat, tot 2 persoane. daca si data viitoare vom fi tot 2, pentru mine va fi si ultima, ca nu vad rostul sa bat atata drum sa ma vad cu sandman, care de fapt sta 500 metri mai sus de mine.

Pacat :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au fost doar 2 persoane pentru ca locatia nu e clara. Crede-ma ca am cautat peste tot langa locatia GPS mentionata in primul post. Am vazut un afis unde scrie balta la dreapta, dar nu zicea nimic de strand, restaurant si nicaieri nu am gasit un afis cu numele Belvedere.

 

Vad ca DragonKnight nu a raspuns nici pana acum. Ar fi frumos data viitoare sa se asigure ca toata lumea a inteles unde e si sa tina telefonul deschis.

Editat de Hyadum
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca identific eu bine nickul cu persoana, Dragonul mi-a zis de data trecuta ca nu ajunge.

daca ai ajuns doar la afisul cu balta la dreata.....mai aveai de mers ceva km pana la intrarea in complex belvedere.

dar data aviatoare, daca plecam tot 3 din ciorogarla, poate mergem in grup. daca mergem doar cei din ciorogarla, nu mai mergem si stam pe langa casa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Am revenit pe meleagurile noastre. Scuze Hyadum dar frate am fost plecat din tara o saptamana iar pe tel meu nu am roaming asa ca de aceea nu era deschis. Joia asta o sa fiu prezent!

 

Dragilor, daca va este mai usor ca sa nu mai bajbaiti atata dupa locatia de intrunire va propun sa ne intinlim la Bardak Motors in parcare si de acolo va duc eu. Locatia cu pricina - service-ul moto - este pe soseaua principala din Domnesti cum vii dinspre centura pe partea stanga.

 

DECI - DORITORII DE INTRUNIRE JOIA ASTA - LA 8 PM SA SEMNEZE DE PREZENTA. :cheers:

 

...am vazut ca sunt propuneri si pt alte ore pt intrunire. Hai sa vedem la ce ora convenabila pt toata lumea ne putem intinli. Astept propuneri.:bigstar:

 

 

Editat de Dragon Knight
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu pe langa voi prietene , va vad mai mereu eu stau pe drumul de teghes am un zx6r gri .alin ma numesc bine ati venit printre noi aici la tara respect maxim poate dam, o tura cu toti intro zi.

 

Ioana imi pare rau sa te dezamagesc dar nu. Dupa cum imi spune si nickul practic sportul numit polo pe apa. Am terminat campionatul si ma intorc acasa victorios. Si te corectez suntem 2 adica eu si Kiki. :(

 

suntem mai multi prieteni sunt alin am un zx6r gri sobolan stau pe drumul de teghes suntem aproape poate dam o tura cu toti.va salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu pe langa voi prietene , va vad mai mereu eu stau pe drumul de teghes am un zx6r gri .alin ma numesc bine ati venit printre noi aici la tara respect maxim poate dam, o tura cu toti intro zi.

 

 

 

suntem mai multi prieteni sunt alin am un zx6r gri sobolan stau pe drumul de teghes suntem aproape poate dam o tura cu toti.va salut

 

 

Bine ai venit Alin!

 

Noi ne intrunim - asta daca nu ai aflat - la complexul Belvedere (aproape de limita cu Bragadiru) in fiecare joi pe seara - dupa 7:30.

 

Daca sunteti mai multi - asa cum zici tu - anunta gasca sa ne cunoastem.

 

De exemplu - maine - JOI - la Belvedere la 8 vin eu - altii - 7:30...PM

 

Coobra - frate eu am ajuns la 8:45 cand deja lumea cam pleca la Bickers. :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...