Sari la conținut

Care Cu Gsxru' Te-ai Lipit De Taxi?


NVS
 Share

Postări Recomandate

ha ha ha .....mare prostie ca aveti nr de la moto afisate...TAXIMETRISTU dupa forum le vede=)))

 

 

Asa, si daca le vezi ce? Ciocu' mic cu prostiile astea ca nu merg. Si ai grija cum te porti cu motarzii prin trafic, poate dai de unu' rau si te loveste unde doare mai rau: la painica, adica te lasa si fara licenta si fara permis.

 

Motardu' di poveatea de mai sus avea el un motiv, intameiat sau nu, sa crape capu' galbiorului patat. Si eu am multe inpotriva unora dintre voi, astia cu "taxi" scris pe caruta. Din fericire, au cam inceput sa se prinda taximetristii cum sta treaba cu motarzii si se poarta mai frumos. Cel putin unii...

Editat de Wolfman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 111
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator Hairy Poker

gata am gasit parapetzi, caut R1, 1000RR, ZX10, GSX1000R sau similare acum!

Editat de Wizzie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa, si daca le vezi ce? Ciocu' mic cu prostiile astea ca nu merg. Si ai grija cum te porti cu motarzii prin trafic, poate dai de unu' rau si te loveste unde doare mai rau: la painica, adica te lasa si fara licenta si fara permis.

 

Motardu' di poveatea de mai sus avea el un motiv, intameiat sau nu, sa crape capu' galbiorului patat. Si eu am multe inpotriva unora dintre voi, astia cu "taxi" scris pe caruta. Din fericire, au cam inceput sa se prinda taximetristii cum sta treaba cu motarzii si se poarta mai frumos. Cel putin unii...

 

 

ALOOOOOOOO POLITIAAAAAAAAAAAAAAAAAAA suna 112 ca s-a luat prietena la un taximetrist de tine sau aduna gasca =))) Ideea era sa nu mai generalizati(ai grija cum te porti cu motarzii prin trafic).din moment ce este si taximetrist si motociclist se poarta f. ok ,vad ca voi aveti o problema la cap.TE UITI PREA MULT LA "INIMA DE TZIGAN"=)))

Editat de Kawa82
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

ca de taxiuri, ciori, dube si manelari sunt satul, vreau o schimbare in viata mea, vreau sa incerc senzatii noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ha ha ha .....mare prostie ca aveti nr de la moto afisate...TAXIMETRISTU dupa forum le vede=)))

:laugh: , al meu nu mai e de actualitate momentan, dar e acolo...sa fie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca motociclist pana acum nu am avut probleme cu taximetristi, dar ca sofer pot sa imi aduc aminte destule. Unul care mi-a ramas in minte: pe la mall, mergeam pe vitan si s-a bagat un taximetrist si mi-a taiat fata. Daca nu franam brusc il loveam. I-am dat un claxon, dupa 50 m a franat brusc in fata mea, era sa il lovesc a doua oara. A venit la mine gata sa ma bata "de ce ma claxonezi ma?". L-am injurat si eu gata de bataie, a vazut ca nu ma sperie, s-a urcat in masina si a plecat. Cred ca sunt destui care au patit ceva cu taximetristi, pe 2 sau 4 roti. Asa ca "natural born guilty" mi se pare indreptatit.

 

Drive safe.

 

 

 

subscriu

 

nu am nimik personal cu ei, dar uneori.... sunt sub orice critica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde l-ai gasit ? Ca io n-am gasit decat p-ala din 2004-2005 !!!

 

 

Era parcat pe un raft la un agip:D Neah, not really:P Mi l-a trimis un amic din state, l-a luat de la un alt amic de-al unui amic de-al lui care lucreaza la un dealer kawa:)

 

ALOOOOOOOO POLITIAAAAAAAAAAAAAAAAAAA suna 112 ca s-a luat prietena la un taximetrist de tine sau aduna gasca =))) Ideea era sa nu mai generalizati(ai grija cum te porti cu motarzii prin trafic).din moment ce este si taximetrist si motociclist se poarta f. ok ,vad ca voi aveti o problema la cap.TE UITI PREA MULT LA "INIMA DE TZIGAN"=)))

 

 

huh? Help me please, nu pricep ce-are sula cu prefectura. Cine a zis de sunat la militie? Sau esti ruda cu niki1?

Editat de Wolfman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde l-ai gasit ? Ca io n-am gasit decat p-ala din 2004-2005 !!!

am si eu modelul 2008, luat din cora lujerului :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde imi iau un caine?

Later edit : vb. serios :laugh:

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te urasc:D Io am asteptat 2 sapt sa imi ajunga aia si tu o iei din cora? HUO!

:laugh: , de fiecare data cand ma duc pe acolo imi iau o macheta, daca e ceva interesant, atunci am gasit asta, un GSXR 1000 2007(rosu) si o RSV 1000, multe interesante se gasesc in Gima

 

ontopic: se pare ca motoristul nostru nu e de pe forum, sau l-au prins taximetristii si l-au linsat, asa ca nu vom afla niciodata care, cum, ce s-a intamplat acolo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ce-l folosesti? :laugh:

Pet :)

 

 

 

de la un taximetrist=)))

Esti atat de inteligent incat te tavalesti de ras de fiecare data cand postezi ceva. Razi singur de "glumele" tale, sau cum?...ca nu inteleg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pet :laugh:

 

 

 

 

Esti atat de inteligent incat te tavalesti de ras de fiecare data cand postezi ceva. Razi singur de "glumele" tale, sau cum?...ca nu inteleg.

 

1 .sunt EA si 2 unde ma vezi tu tavalit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pantero, daca nu vrei neaparat de rasa, du-te la un adapost de animalute si adopta un caine. Faci si o fapta buna cu ocazia asta:)

 

iote: http://www.animapro.org/

Pai la asta ma refeream, ca daca vroiam de rasa and shit,il cumparam :laugh:

 

1 .sunt EA si 2 unde ma vezi tu tavalit?

Mai grav atunci.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...