Sari la conținut

am migrat


sacal
 Share

Postări Recomandate

am avut o virago de 250, in cateva zile voi avea un gsxr 600.

o fi bine... o fi rau... :wave:

poate au mai trecut si altii prin chestia asta si ma pot ajuta cu un sfat, o vorba buna... :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari, vezi ca n-are nici o legatura una cu alta (motocicletele), ia-ti-o si hai sa ne dam :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
am avut o virago de 250, in cateva zile voi avea un gsxr 600.

o fi bine... o fi rau... :wave:

poate au mai trecut si altii prin chestia asta si ma pot ajuta cu un sfat, o vorba buna... :o

Servus..

Si eu am facut treaba asta.

Anul trecut am facut vreo 11000 km pe VN 1500,iar asta iarna mi-am luat ZZR 1100.Diferentele sunt enorme,incepind cu pozitia de condus si terminind cu puterea dezvoltata de motor.

Prima mie de km ia-o usor,incearca sa te obisnuiesti cu el,or sa-ti amorteasca incheieturile,te vor durea bratele,dar incet-incet o sa te obisnuiesti.Fii foarte atent la cum pui gazul pe ea,reactia motorului iti va parea salbatica la inceput dar apoi o sa te obisnuiesti.Senzatiile sunt cu totul altele,dar or sa-ti placa foarte mult.Asta este motivul pentru care nu imi vind nici una din motociclete,sunt doua feluri total diferite de a avea orgasm(daca pot spune asa..).Chiar sunt curios ce o sa simti.

Bafta multa..

Luigi Vicol

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am avut o virago de 250, in cateva zile voi avea un gsxr 600.

o fi bine... o fi rau... :wave:

poate au mai trecut si altii prin chestia asta si ma pot ajuta cu un sfat, o vorba buna... :o

Welcome! :blbl: ....Buna alegere.Fa-ti mana pe ea si hai sa ne dam. :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AndreiRN

hmmmm, schimbare majora. pt calitate as fi ales o Honda, poate chiar un VFR. Diferenta este mare la condus si senzatie de viteza. Fereste-te de nisip si un cu noul motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Sunt diferente. Baiazid a facut anul trecut o schibare asemanatoare si povestea de ceva incompatibilitati dintre unele parti anatomice si rezervor la franare :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am trecut de pe DragStar pe Fazer 600 nu are nici o treaba cu ce am condus pana acum poate doar echilibrul pe doua roti  :lol:. Ma consider din nou incepator dupa 3 ani de condus DragStarul  :banana:

Da asa este ai mare dreptate :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...