Sari la conținut

Topicul atasistilor. Pagina oficiala


Aleko
 Share

Postări Recomandate

mai merge careva de cand cu vremea frumoasa??......eu inca ma tin pe drum cat mai poate sa ma duca nipra desi cu drumurile la noi "curatate des" merge cam unde vrea el da nah senzatia misto, si nah nu ma plimb de ochii lumii ca am de mers la munci cu el deci strict mijloc de transport, is curios care mai forteaza nota prin tara la ora asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai merge careva de cand cu vremea frumoasa??......eu inca ma tin pe drum cat mai poate sa ma duca nipra desi cu drumurile la noi "curatate des" merge cam unde vrea el da nah senzatia misto, si nah nu ma plimb de ochii lumii ca am de mers la munci cu el deci strict mijloc de transport, is curios care mai forteaza nota prin tara la ora asta!

cu atasul nu te plimbi de ochii lumii ci pentru sufletul tau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai eu ma duc mai incolo sa-mi iau bere cu Niprul. Cu atash ce ne retine sa ne dam oricand?

 

 

pai nah ziceam si eu ..... nu toata lumea iasa pe vreme de-asta cu temperaturi de -n grade....la mine e al doilea an de cand merg fara oprire sper sa-l prind si pe al 3-lea :rolleyes: fara mari reparatii :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

is curios care mai forteaza nota prin tara la ora asta!

Pune-ma pe lista celor care ies cu ataj pe vremea asta, ca sa sti ca mai suntem inca pe drumuri.

Mesaj completat

..la mine e al doilea an de cand merg fara oprire sper sa-l prind si pe al 3-lea

Mai ai inca multi ani de mers, asa ca fi mindru Aline.

Mesaj completat

cu atasul nu te plimbi de ochii lumii ci pentru sufletul tau

Mare dreptate ai.

Mesaj completat

apropos, stie cineva daca amortizorul de atas de ij este la fel cu cel de pe moto?

Cit despre amort de la atas, este altfel ca pe solo in sensul ca nu se regleaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

uff ce vă invidiez... ce balet fac zilnic pe solo... Âşi ataÂşul zace-n garaj... distracție cu ataÂşele vă urez.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare atasistilor.am si eu un ij cu atas,si nu stiu ce pinion sa pun daca vreu sa ma dau cu atas,acuma ii solo ij-u.de la cine am cumparat a pus pinion de 24,mi=a zis fostul proprietar ptr viteza a pus pinion de 24.daca imi puteti zice ce pinion sa folosesc?multumesc mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare atasistilor.am si eu un ij cu atas,si nu stiu ce pinion sa pun daca vreu sa ma dau cu atas,acuma ii solo ij-u.de la cine am cumparat a pus pinion de 24,mi=a zis fostul proprietar ptr viteza a pus pinion de 24.daca imi puteti zice ce pinion sa folosesc?multumesc mult

 

15,16,17 dinti ai nevoie sa umbli fara probleme cu atasul.

 

 

Mesaj completat

SI io am iesit azi un pic..............mai mare dragu sa faci drifturi.Data viitoare ma imbrac mai gros. :)

 

de cind a dat zapada nu ma mai satur :)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ferice de cei ce au atas.

Am iesit putin cu fiara, am luat in "bord" o stalinskaia ca sa nu-mi inghete miinile si atit.

 

Un an bun tuturor si la multi ani..... ma duc sa dau drumul la gratar.

post-39145-1293807809_thumb.jpg

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amin. Acum 5 minute am bagat-o si eu in curte, imi curg mucii, tusesc ca un diesel obosit, da am tras o plimbare de 30 de km, am inghetat si eu si vecina-meu (asta de la Bmw nush care xd a trecut in atas), sunt fericit.

 

Ps. Petrica, esti invitatul meu, alaturi de nenea Cristi 57, sa facem diferentierea intre tuica de Pitesti si aia de Valcea. Auzi, io daca pun M-u asa, o baraii tot ca Planeta?

 

Poza de la iesirea din casa. :D

post-263-1293808899_thumb.jpg

 

Pozele de la intoarcere, de acu cateva minute.

post-263-1293808963_thumb.jpgpost-263-1293808990_thumb.jpg

post-263-1293809015_thumb.jpgpost-263-1293809035_thumb.jpg

 

Ma duc sa imi fac baie si sa ma barbieresc, sar in chilotii rosi si direct la betivaneala fug.

La multi ani!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cine il recunoaste, unul dintre cei mai vechi si priceputi nepristi din Bucuresti.

Oooooo, Cocos se numeste, nu l-am mai vazut de ceva timp, asa cum ai spus un adevarat priceput in ale niprului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt cei Bucuresti (sau de la tsara de langa Bucuresti) cred ca ar trebui sa facem o adunare intr-o zi cu atasele, sa ne ducem intr-un local sa bem o cana de vin fiert. Eu ma bag.

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propusese Mihai acum ceva vreme o tură înfrigurată până la Comana ca să-l vedeți (nu subtilizați) pe Ivan sau cum l-o chema. Nu Âştiu cât vin fiert se găseÂşte pe-acolo, dar peisajul (:D) trebuie să fie grozav cu toată zăpada asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...