Sari la conținut

Sighisoara 11 Mai


Postări Recomandate

Foarte frumos, ceilalti ce asteapta?

Doru a avut si timp de poze ca a mers mai mult singur, noi ne grabeam sa fim primii...unde? N-are importanta

 

 

plescoi mama

1. si asa am ajuns pe intuneric si nu vreu sa bag bani in benzina sa ma plimb "prin tunel" ca asa arata noaptea mersul cu moto

2. drumul cu serpentine si 2 benzi asta cere viteza daca vrei sa mergi incet mergem pe camp

3. si sicer cred ca iti pare rau ca ai venit cu noi si nu ai mers cu mae la targ :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu v-am mai prins din urma. Posibil sa fi trecut pe langa voi...dar nu-mi amintesc unde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plescoi mama

1. si asa am ajuns pe intuneric si nu vreu sa bag bani in benzina sa ma plimb "prin tunel" ca asa arata noaptea mersul cu moto

2. drumul cu serpentine si 2 benzi asta cere viteza daca vrei sa mergi incet mergem pe camp

3. si sicer cred ca iti pare rau ca ai venit cu noi si nu ai mers cu mae la targ :lol:

 

nu te mai ataca atata labuta, ca nu la tine ma refeream... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil cautam indicatoare si injuram ca nu stiam cat mai e pana in Pitesti :lol:

N-am vazut o borna de kilometraj pe tot drumul ala.

Nici nu m-am mai uitat prin benzinarii.

Data viitoare imi iau hands free si vb la telefon :lol: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe la Medias ne-a facut fleasca si un pic de grindina.

Gradina aia "zoo" e tortura pentru animalele alea...mai ales pentru lup.

la Hanul Dracula in Danes unde am mancat au un tarc cu 2 struti si 3-4 cotete din alea in care e un lup, un ciobanesc mioritic, cativa porumbei si un uliu / vultur .. nu stiu ce era ala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu cu pozele diseara, dupa ce ma intorc acasa. Dar, cum scriam si pe topicul celelalt, am nevoie de un soft care sa intoarca cu capul in sus filmuletzele. Stiu ca exista. Poate are ianachim de la camera lui? Restectivele fisiere sunt mp4.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu cu pozele diseara, dupa ce ma intorc acasa. Dar, cum scriam si pe topicul celelalt, am nevoie de un soft care sa intoarca cu capul in sus filmuletzele. Stiu ca exista. Poate are ianachim de la camera lui? Restectivele fisiere sunt mp4.

 

 

imi pare rau camera are doar softul ei

 

mai rapid in cd care l.ai primit la tel

sau de pe site telefonului

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata si dumminica sunt in bucale

dupa, 2 sapt nu

 

eu am un hard disc portabil pe care il putema atasa la un "labatop"

inca un filmulet

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...