Sari la conținut

Accident Mihai Bravu, Gura De Metrou!


iuliano
 Share

Postări Recomandate

M-a sunat tata acum, este un motor trantit de un mercedes crem pe mihai bravu, cine poate sa mearga sa ajute , pe cei doi pasageri i-a luat salvarea si a ramas motoru acolo, numarul motocicletei este: B-28-T Y R

 

pasagerul din spate era bine dar pilotul avea picioarele rupte din cate am inteles... revin cu poze si amanunte

 

se pare ca este un kawasaki zx6r mai vechi , asteptam vesti de la posesor :lol: despre starea sanatatii lui, se pare ca nu e asa rau lovit motorul

post-9353-1211615428_thumb.jpg

post-9353-1211615435_thumb.jpg

post-9353-1211615443_thumb.jpg

post-9353-1211615449_thumb.jpg

post-9353-1211615456_thumb.jpg

Editat de iuliano
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

al LOR e,sunt 2 frati, l-am recunoscut intr-una din poze pe unul dintre ei, insanatosire grabnica as zice.....tocmai am dat acum cateva zile motorul cumparat de la ei,cu care imi luasem o tzepica.what comes around goes around

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu cum s-a intamplat, pozele au fost facute dupa ce a plecat salvarea imediat, tata fiind taximetrist nu a putut stationa ca deja il luasera aia la intrebari ca de ce sta acolo si a facut cateva poze in graba...

 

unde anume pe mihai bravu, k prietenul meu e pe akolo poate se duce sa-l ia

 

mihai bravu intre statile de metrou pe partea dreapta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti un nr de tel al cuiva care poate fi anuntat??Prietenul meu a ajuns akolo si sa sune pe cineva sa vina sa ia motorul

 

La locul accidentului e fratele celui care conducea...baiatul e lovit la picior,l-au dus la spital...se pare ca a vrut sa faca dreapta si l-a lovit cel cu mercedesul...insanatosire grabnica bikerului

Editat de Andreea_puiutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel din poza cu telefonul in mana este chiar Bull si nu stiu mai cum.Are poze pe HI5 si este aceiasi perosana.Deci el este bine-pe picioare adica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nightwolf la ora aia se indrepta spre Udriste si abia la ora asta s-a trezit si el dupa o zi si o noapte PLINE :cheers: ... am auzit si eu accidentul prin statie, s-a dat si la SMURD si la BPR, evident cu 2 apelari total diferite una fata de alta le-a luat vreo 5min pana sa se sincronizeze si sa-l gaseasca. Din cate stiu nu a fost nimic deosebit, nefacandu-se poze criminalistice si detalii deci deduc din asta ca accidentul este usor ... din pozele postate aici eu inteleg ca motociclistul a incercat sa efectueze viraj stanga fiind lovit in partea dreapta (aviz amatorilor care cred ca daca faci la dreapta tot in dreapta te loveste). De unde concluzia e simpla si o trageti si voi :D

 

P.S.: Personal nu am avut nici un acc moto ieri ... au fost mi se pare 2 bucati din 28 de deplasari si vreo 2 mopede, la ultimul participand pe prel. ghencea cand baiatu a vrut sa se dea mare cu 0.59 la mie calare pe scuter si s-a proptit intr-un MCV parcat ca la tzara.

 

P.P.S: Accidentul s-a produs undeva in jurul orei 0915-0930

Editat de Nightwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vb eu cu unul dintre ei, mereu ii confund. Zicea ca nu a patit nimic grav, decat un picior scrantit. Mai faramat este motorul. Din pacate a iesit inainte sa aflu mai multe, dar poate ma vad in seara asta cu el. Revin cu detalii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...