Sari la conținut

Road Patrol Bikers Festival 2008


emil_rpt
 Share

Postări Recomandate

Salutare prieteni, va asteptam sa fiti alaturi de noi la cea de-a 6-a editie a "Bikers Festival Timisoara", organizat de clubul nostru.

Asa cum v-am obisnuit in fiecare an, veti avea parte de concursuri inedite, muzica de calitate, multa bere si alte surprize pe care va asteptam sa le descoperiti.

Pentru mai multe detalii, accesati: http://www.roadpatrol.ro/bikefest/.

post-8130-1211919049_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea de anul trecut a fost super! Daca putem, ajungem si noi! Daca nu, bem o bere pe 1, ca tot ajung acasa :lol: :crack:

 

prezent .... :lol:

Fred, tu esti "de-al casei" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ani de zile incerc sa ajung la TM...anul asta nu mai ratez...PROMIT !!! :lol: :D :lol: :) :lol:

:( :( :( :( :D :lool:

:lool: :D :D

 

 

salut,

sper sa ne vedem cu bine, ai sa gasesti multa distractie si oameni cu care o sa ai ce povesti la un pahar de bere...... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ALOHA!!! anul trecut nu am reusit sa ajung dar am ceva vechime la intrunirile din timi si toate sunt beeeeton. Anul asta ajung 99%.

 

Abia astept sa :D , :) si iar sa :)

 

See y`all.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare prieteni, va asteptam sa fiti alaturi de noi la cea de-a 6-a editie a "Bikers Festival Timisoara", organizat de clubul nostru.

Asa cum v-am obisnuit in fiecare an, veti avea parte de concursuri inedite, muzica de calitate, multa bere si alte surprize pe care va asteptam sa le descoperiti.

Pentru mai multe detalii, accesati: http://www.roadpatrol.ro/bikefest/.

post-8130-1211919049_thumb.jpg

Spre a nu se crea confuzii , formatia Hazard care apare pe afis este trupa Hazard din Cluj...( Octa,Roje,Atti,etc) care ne vor face viata frumoasa timp de doua ore, cat va dura show-ul lor...(cunoscatorii stiu....)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are nevoie de informatii sau de vre-un sfat sau vre-o indrumare cum sa ajunga la festival...nu ezitati sa ne intrebati...:lol: :P :blink: :) :lol:

vad ca anul asta iar bergenbier este unul dintre sponzori......cine nu vrea bergenier ce bere bea ? :laugh:

 

cine are nevoie de informatii sau de vre-un sfat sau vre-o indrumare cum sa ajunga la festival...nu ezitati sa ne intrebati...:D :lol: :bigstar: :D :P

ar fi bine sa stim cat va costa intrarea?? si daca copii sub 14 ani trebuie sa plateasca ?? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca anul asta iar bergenbier este unul dintre sponzori......cine nu vrea bergenier ce bere bea ? :blink:

 

 

ar fi bine sa stim cat va costa intrarea?? si daca copii sub 14 ani trebuie sa plateasca ?? :)

intrarea va fi 25 lei (250000 lei vechi) copii sub 14 ani nu platesc....

accesul lor fara supravegherea parintilor dupa ora 22 e interzis...(erotic show etc...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrarea va fi 25 lei (250000 lei vechi) copii sub 14 ani nu platesc....

accesul lor fara supravegherea parintilor dupa ora 22 e interzis...(erotic show etc...)

multzam....inseamna ca ne intalnim si anul asta ..... (si cu berea sper sa o rezolvam cumva..) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca anul asta iar bergenbier este unul dintre sponzori......cine nu vrea bergenier ce bere bea ? :D

 

 

ar fi bine sa stim cat va costa intrarea?? si daca copii sub 14 ani trebuie sa plateasca ?? :P

[/quote

 

 

 

daca nu-ti place bergenbier sigur o sa gasesti si alta marca . daca nu o sa gasesti , ma duc io pana in Timisoara si-ti cumpar de care vrei :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nenea, pui te rog la io una bucata oaresce harta? ca io venit la mine din BN si nu fost-am in TM la voua, habar nu ai sa ajunge... :P

 

adica pe unde ii Dumbrava fer(m)ecata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nenea, pui te rog la io una bucata oaresce harta? ca io venit la mine din BN si nu fost-am in TM la voua, habar nu ai sa ajunge... :D

 

adica pe unde ii Dumbrava fer(m)ecata?

http://www.roadpatrol.ro/bikefest/

Gasesti acolo harta, la locatie! Sau si mai simplu...odata intrat in Timisoara urmaresti indicatoarele de Lipova si la iesire din Dumbravita dai de noi :P

Editat de black raven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nenea, pui te rog la io una bucata oaresce harta? ca io venit la mine din BN si nu fost-am in TM la voua, habar nu ai sa ajunge... :D

 

adica pe unde ii Dumbrava fer(m)ecata?

 

 

Dumbravita e o suburbie a Timisorii , pe drumul spre Lipova . daca nu gasesti , poti intreba pe oricine din Timisoara ca o sa te indrume .

o tzuicomicina de pruna din zona de la voi ar fi bine primita :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mno pintru antibeotice d'astea m-oi mobiliza, cat de curand... nu promit nimic, dar ma stradui... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...