Sari la conținut

Postări Recomandate

Ma copii, voi ati luat-o razna????? Voi chiar va puneti serios problema daca aceasta aberatie ar merge la enduro????? Credeam ca e un doar un topic din ciclul "hai sa ne veselim".

Normal ca n-are nicio treaba cu niciun rahat de coclau de niciun fel. Mobra asta e doar o aberatie basita de un plictisit :)

Editat de Angi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma copii, voi ati luat-o razna????? Voi chiar va puneti serios problema daca aceasta aberatie ar merge la enduro????? Credeam ca e un doar un topic din ciclul "hai sa ne veselim".

Normal ca n-are nicio treaba cu niciun rahat de coclau de niciun fel. Mobra asta e doar o aberatie basita de un plictisit :)

 

... si eu care, tocmai vroiam sa ma apuc sa bricolez un R1 :D ........ mi-ai luat tot avantul ! :)

.

.

.

.

.

.

.

.

.

B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel putin SV-ul ala cred ca ar fi un concurent foarte serios pentru Africa si Supertenere :)

 

Acum pe bune, chiar pare ca s-ar descurca bine in teren la cum e facut, pare si foarte usor, insa nu prea am mai vazut vazut cadru grila la enduroaice :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain cros oricum si la +150CP cat are cred ca urca orice deal pa orice noroi cu peste 200kmph :P .....numai sa aibe si pilot super profesionist si sa fie un pic nebun :lol:

Da ce ziceti de R1 chopper?

 

..... facatura pe computer ! ... stim si noi din astea ! :D

post-10224-1213101010_thumb.jpg

Editat de petrica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din ce am povestit pe la cursa de la sibiu(EMA) am aflat ca smecherii ca R1 asta se folosesc la calificari la erzberg unde tre sa ai super viteza sa te poti califica ptr cursa..nu stiu daca chiar asa e dar cred ca la asa ceva s-ar preta totusi..full gaz pe macadam.. :cheers: :) :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de asta ce ziceti? mie mi se pare o frumusete :cheers:

tre sa recunosc e frummoasa. Motoru am intles ca e un monster, dar cu ce suspensi e pe el si ce modificari majore are?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suspensie, bascula, lumini, furca fatza, ghidon, evacuare, scaritze, sist de franare, rotzi...ramas doar cadru, coditza, electrice si motor. Nu am reusit sa gasesc postul nebunului care a construit-o...cam asta imi amintesc, ca am modificat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...