Sari la conținut

Accident La Baneasa Pe Dn Azi 02 06 2008?


Prodigy
 Share

Postări Recomandate

Am auzit de la un coleg de servici ca ar fi fost un accident azi pe la baneasa....nu stia detalii insa a vazut o motoreta trantita.....stie cineva ceva???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit de la un coleg de servici ca ar fi fost un accident azi pe la baneasa....nu stia detalii insa a vazut o motoreta trantita.....stie cineva ceva???

Si colegul meu mi-a spus acelas lucru cand a ajuns la birou...din cate am inteles era vorba despre un scuter care a iesit de la Romaero...sau cel putin asta a vazut colegul meu...si ca scuteristul ar fi fost de vina,pt ca nu s-a asigurat...mai multe nu stiu...

Editat de Andreea_puiutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca scuteristul era de vine si a iesit fara sa se asigure , atunci sper ca nu a fost un accident usor !!!

Si daca era vorba de un motociclist, conservarul era de vina, nu? Ce e cu repulsia asta fata de scuteristi? Si ei sunt oameni. Ala a gresit, plateste, dar nu e normal sa speri ca a fost un accident grav...

Sau faci parte din cei care nu dau 2 bani pe viata unui om?

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca scuteristul era de vine si a iesit fara sa se asigure , atunci sper ca nu a fost un accident usor !!!

 

Daca scapa il omoram cu pietre? Sa dea cine nu a gresit niciodata? Ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca scapa il omoram cu pietre? Sa dea cine nu a gresit niciodata? Ce zici?

 

sun man, u r really nice :), si iti dau si dreptate

 

eu zic sa se faca un grup cu cei care n-au gresit niciodata si sa intram noi, ceilalti, pe profilul lor sa le scriem... sa-i felicitam...

 

oare cati membri vor fi????

 

:unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca scuteristul era de vine si a iesit fara sa se asigure , atunci sper ca nu a fost un accident usor !!!

daca 2-3 scuteristi te-au suparat asta nu inseana ca trebuie sa generalizezi, unii scuteristi sunt chiar motociclisti si folosesc motorul pentru un transport mai lejer in oras,nu pot sa iti zic decat :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai jura`te cu salamu`

 

mai da`te cu motocicleta pe forum ca eu ma dau pe strazi

 

 

bai...ninja-albastru.... :)

 

daca 2-3 scuteristi te-au suparat asta nu inseana ca trebuie sa generalizezi, unii scuteristi sunt chiar motociclisti si folosesc motorul pentru un transport mai lejer in oras,nu pot sa iti zic decat :unsure:

 

 

sau ca au permisul suspendat....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca scuteristul era de vine si a iesit fara sa se asigure , atunci sper ca nu a fost un accident usor !!!

 

in continuare spun... la inscrierea pe acest forum ar trebui sustinut un test psihologic . Multi nu aveti ce cauta in libertate, decat cu halate albe, cu manecile legate la spate. Si ca sa vedeti... unii, ca exemplaru de mai sus , au chiar si drept de vot !!!

 

Citand un mare clasic in viata.. Stai jos ! Ai nota 2.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si iarasi s-a deviat de la subiect......doamne cata ipocrizie in romania asta....si ne mai miram de ce sunt soferii tampiti in trafic si ne taie fata,.....pffff....halal....

ultimul topic care l deschid la accidente

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca scuteristul era de vine si a iesit fara sa se asigure , atunci sper ca nu a fost un accident usor !!!

 

cat de destept esti ... pot sa te ating?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vici fiss este un fost scuterist(cititi profilul) care si-a luat o moto de 125 botezata pompos Varadero si se crede mare motociclist adica este un PARVENIT(oare o stii ce inseamna asta?)..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand iesim ma la plimbare ?

 

 

abia am fost la cj, superb drumu intre bv si tg muresh refacut. meri la cj in week la fest/nu-mi mere shift-u'. io mi-am lasat-o la tg muresh k am cumparat o masina de-acolo, se-nserase, ploua si tot primeam tel ca-cate accidente sunt pe drum....so vineri mi-o iau usurel spre tg muresh, recuperez motoreta si ma duc la cj la fest.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...