Sari la conținut

Ruff Ryders Alba-iulia 1st Meeting.


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu trebuie sa fi mare profesor ca sa scrii corect(sau macar cit de cit corect)..trebuie numai sa faci vreo 5-6-7 clase primare si atit...

cit despre problemele facute de cei de 15 ani...ia mergi matalutza vreo 300 km intr-o zi si fa o statistica..cine ti-a facut mai multe probleme?scuteristii?conservarii?ceilalti motociclisti?

asa ca,pina una alta,intai judeca..daca nu poti,roaga pe altcineva sa judece in locul tau..si apoi scrie ceva pertinent..

si nu trebuie sa fi profesor ca sa stii ce inseamna pertinent :bigstar:

deci sa sti ca nu trebe sa imi spui tu ce sa fac si daca esti curios sa sti fac 300 de km 4 zile pe saptamana aceiasi km in oras si vad ce se intampla ia uitate tu pe prima pagina si vezi cate nr de inmatriculare vezi io nu inteleg ce tot ai cu mine atat timp cat ei nu au dreptu pe drumurile publice si cu scrisu pe tastatura sa sti ca nus dactilograf da .. am km atat pe motor cat si pe masina de habar nai tu si vi mie si-mi ti morala pt mersul pe sosele

 

 

Tu chiar nu intelegi asa`i ? nu ii vorba de experienta...ii vorba de ce vede oricine cu ochiul liber...eu vorbesc din punct de vedere a unui locuitor al acestui oras...nimic mai mult...da` tu...tu chiar nu pricepi nici cum... oricum...eu am terminat de postat aici, mi`am zis parerea, nu stau sa ma cert cu tine...cine a avut ochi sa citeasca si minte sa inteleaga ce am scris eu...a inteles...cine nu, sanatate si voie buna!

datile pace doamna ca multi is mari motoristi cu motoare mari si minte ioc'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci sa sti ca nu trebe sa imi spui tu ce sa fac si daca esti curios sa sti fac 300 de km 4 zile pe saptamana aceiasi km in oras si vad ce se intampla ia uitate tu pe prima pagina si vezi cate nr de inmatriculare vezi io nu inteleg ce tot ai cu mine atat timp cat ei nu au dreptu pe drumurile publice si cu scrisu pe tastatura sa sti ca nus dactilograf da .. am km atat pe motor cat si pe masina de habar nai tu si vi mie si-mi ti morala pt mersul pe sosele

 

 

 

datile pace doamna ca multi is mari motoristi cu motoare mari si minte ioc'

Mai da esti varza cu gramatica asta,departe nu ajungi asa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: :D :laugh: :P

 

ii grea limba asta...futui :lol:

inainte de a critica ai grija sa iti vezi propriile gunoaie din ochi ... futui se scrie defapt futu-i = lui, ii, i

numai bine si aveti grija cu criticile ca picati in penibil

ps: e usor sa arunci cu pietre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prima Intalnire officiala(pentru noi...-ca la primarie trebuia 3 zile sa avem aprobarea) al Scuteristilor din Alba-Iulia.

 

In rezumat, pot zice ca a fost super, fiid ca am fost 30 de scutere, si am facut ture de oras.

Viteza noastra era moderata : 20-30 km/h

Vroiam sa facem ceva pentru reputatia noastra : dupa multimea de accidente care sau petrecut doar in 2 saptamani, aici la Alba, am vrut sa aratam locatarilo ca nu ne pot judeca pe toti din greselile altora.

Ne pare rau pentru acea...si Meetingu nostru a fos facut intrun fel si pentru amintirea lor.

 

da macar baietzii au avut curaj... dar numele ... Jos cu el baietzi punetzi altceva nu am nimik cu scuteristii... intradevar s-au cam inmultzit in ultimii ani dar nu cred ca e normal sa se foloseasca de numele RUFF RYDERS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt unul din membrii grupului de scuteristi din Alba Iulia. E bine ca ASD a luat initiativa sa posteze pe acest forum insa noi NU avem acest nume.Numele grupului s-a ales dupa aceea intalnire, la momentul respectiv fiind doar un simplu marsh.

 

Denumirea actuala a clubului este RWP (Riders With Pride) Alba Iulia. "Ruff Riders Alba Iulia" a fost doar o idee personala a lui ASD la momentul respectiv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna, sunt KiLLaH din Alba Iulia si eu sunt fondatorul clubului Riders With Pride Alba Iulia (RWP). Noi am organizat un meeting/intalnire cu scopul de a "fii mai bine observati in trafic" au fost doar scutere si totul a fost facut legal, toti am avut legislatia facuta si numere de inmatriculare, au mai venit 3 scuteristi la intrunire dar acestia nu aveau numere si nu au fost primiti. Imi pare rau pentru ceea ce ASD a spus in primul post si sper ca prin acest post sa indrept imaginea clubului nostru din Alba Iulia. Vom organiza alte intruniri cu mai multi membri, clubul este nou si sper sa crestem, drum uscat!

 

 

Cu respect,

KiLLaH

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

singura mea problema cu grupul vostru era numele...acum ca s`a rezolvat treaba asta e ok . am zis si mai zic : ma bucur ca faceti chestiile astea inca de cand aveti scutere..ca poate de generatia voastra de motociclisti n`o sa mai vorbeasca lumea ca si de cea actuala :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...