Sari la conținut

Romania Trece De Grupe :)


cosminake
 Share

Postări Recomandate

vezi ca mai e unu cu stilu tau de abordare a problemei, pe acolo prin mures...

vezi ca e genu ala de oameni cu one theory explains it all! probabil prin clasa a treia replica ta suprema era ochelaristule, grasule, tocilarule samd.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 64
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cand o zbura porcul o sa trecem de grupe.

 

Daca va uitati putin la televizor o sa vedeti ce inseamna fotbal.

 

Diferenta dintre cele doua meciuri e fabuloasa. (rom - fr) si olanda - it

 

 

Cand o zbura porcul o sa trecem de grupe.

 

Daca va uitati putin la televizor o sa vedeti ce inseamna fotbal.

 

Diferenta dintre cele doua meciuri e fabuloasa. (rom - fr) si olanda - it

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca mai e unu cu stilu tau de abordare a problemei, pe acolo prin mures...

vezi ca e genu ala de oameni cu one theory explains it all! probabil prin clasa a treia replica ta suprema era ochelaristule, grasule, tocilarule samd.

se poate....bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca mai e unu cu stilu tau de abordare a problemei, pe acolo prin mures...

vezi ca e genu ala de oameni cu one theory explains it all! probabil prin clasa a treia replica ta suprema era ochelaristule, grasule, tocilarule samd.

 

daca nu-ti place fotbalul schimbi canalul, nu intri pe forum sa te ca.ci pe tine ca nu-ti place. e ca si cum te-ai duce la slujba sa le spui oamenilor ca esti ateu...u gay b.i.a.t.c.h :P

Editat de tiptil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma deranjeaza faptul ca ma faceti gay, ma deranjeaza idiotenia voastra!

dupa cum ziceam...doare nu, sa va injure cineva jucaria?

pe astia doi v-as da cap in cap!

si stii ce m-ar distra cel mai mult? sa fiti genul care nu baga limba sub centura! (va trebui va ganditi la alt raspuns...) ma refer la femi! hai ma macho men, ia ziceti, bag pariu ca sunteti tarani in pat, daca tot o luam asa pe latura sexuala.

 

e pentru ultima cand mai zic ceva aici si exact de aia am zis: sa enervez niste subjugati . FOTBALUL SUGE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea despre fotbal: In TOP 5 cele mai idioate chestii din lume. Si a tine cu Romania e infantilism cras. Ce v-a dat voua Romania?

 

Aceasi parere despre fotbal , cred ca sunt antitalent .. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

marque, de ce simti nevoia sa te bagi in seama? Suferi?

Acesta este un topic despre fotbal, despre Euro 2008. Nu-ti place, citeste altceva, mai cauta niste ghete bune, sau materiale despre obsesia ta, Stoichescu, dar lasa-ne sa parlamentam despre sansele de calificare ale Romaniei, despre meciuri, despre fotbal. Vezi ca esti total offtopic.

Este valabil pt toti asemenea tie. Nu v-a cerut nimeni parerea daca va place sau nu acest sport si nici nu vrem s-o aflam.

Nu stii ca in Romania toata lumea se pricepe la masini, fotbal si politica.

 

On topic. Eu cred ca putem ivinge Olanda, asa cum am facut-o si anul trecut la Constanta. Dezavantajul nostru este ca s-a intors van Nistelroy. Pericolul nr. 1

Editat de Clodius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea despre fotbal: In TOP 5 cele mai idioate chestii din lume. Si a tine cu Romania e infantilism cras. Ce v-a dat voua Romania?

 

Esti cam pe langa subiect amice. M-am cam saturat de indivizi anti-patrioti care o dau cu 'ce a facut Romania pentru mine?'. Ti-a dat aia 7 ani de acasa, cand maica-ta si tac-tu lucrau la stat in timpul comunismului si aveau cat de cat cu ce sa te hraneasca, ti-au dat scolarizare gratuita care te-a ajutat pe tine personal fix cu nimic. Te-a facut cel putin prost. Ia si emigreaza taica, colacii sunt la cainii spanioli si italieni in coada, ca sa nu mai spun ca motocicletele sunt gratis iar slapii vin la pachet.

 

Sportul, indiferent despre care e vorba, e o afacere. Ies banii de acolo. Nu e nimic idiot acolo, idiot esti tu ca iti platesti abonamentul de cablu TV. Da, stiu, tu esti undeva cu baietii, la o endureala, esti un special. Esti o oaie, aia esti. Asa ca taci si rumega, nu mai fa spume deampulea pe forum, ca nu-ti creste un coi in plus.

 

Si sunt convins ca o sa-ti astepte cineva reply-ul, da' nu-s eu ala. La coteț!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma deranjeaza faptul ca ma faceti gay, ma deranjeaza idiotenia voastra!

dupa cum ziceam...doare nu, sa va injure cineva jucaria?

pe astia doi v-as da cap in cap!

si stii ce m-ar distra cel mai mult? sa fiti genul care nu baga limba sub centura! (va trebui va ganditi la alt raspuns...) ma refer la femi! hai ma macho men, ia ziceti, bag pariu ca sunteti tarani in pat, daca tot o luam asa pe latura sexuala.

 

e pentru ultima cand mai zic ceva aici si exact de aia am zis: sa enervez niste subjugati . FOTBALUL SUGE!

 

esti un retard cu probleme sexuale; nu ma omor nici eu cu fotbalul, am postat doar pt ca am vazut cat de retard esti, vrei sa ne dai in cap? chiar ca esti gay...si da, pasarea e buna :lol: (dar tie iti place ochiul maro leccaculoku2.gif)... :P :D :lol:

Editat de tiptil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puc... i'ai dat replica. :P . Nici eu nu sunt mare microbist... dar ma mai uit pe la meciuri cateodata. (mai ales la astea importante:)))

@marque. taci mah si nu te baga peste hobbyurile si pasiunile altora.

Are sanse Romania sa castige... :D ii uram succes

Editat de ionutz100cc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate, simt pur si simplu o mare nevoie sa zic ca: Fotbalul suge! Asta e tot!

Parca ati fi in Matrix cu fotbalul asta!

Stimate domnule posesor de V Clic. Obsesia mea nu este Stoichescu. Obsesia mea este PR, Reclama, Expunere, pentru Stoichescu. Este unul dintre cei mai valorosi motociclisti ai Romaniei si nimeni nu face nimic pentru el. Iata unul din motivele pentru care nu imi place Romania.

 

Va las sa va delectati cu van Nistelroy (cine dracu o fi si asta???). Dar, cam asta e nivelul unora, sa nu zic al tau. Stoichescu era de fapt si la urma urmei adevarata problema. Materialele nu le caut, ci le fac. E o mare diferenta. Iar ghete bune mi-am gasit, se numesc Camper.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma deranjeaza faptul ca ma faceti gay, ma deranjeaza idiotenia voastra!

dupa cum ziceam...doare nu, sa va injure cineva jucaria?

pe astia doi v-as da cap in cap!

si stii ce m-ar distra cel mai mult? sa fiti genul care nu baga limba sub centura! (va trebui va ganditi la alt raspuns...) ma refer la femi! hai ma macho men, ia ziceti, bag pariu ca sunteti tarani in pat, daca tot o luam asa pe latura sexuala.

 

e pentru ultima cand mai zic ceva aici si exact de aia am zis: sa enervez niste subjugati . FOTBALUL SUGE!

marshi la cacao..si cu asta am incheiat..dispari!

 

noapte buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Football is for pussies, football is for pussies, tiptil te oftici? Acu ca ai dat o pe aia cu ochiul maro, vezi ca esti foarte aproape de epuizarea replicilor si o sa cazi - Doamne!!!! - intr-o mare gaura neagra! Asa... m-ai facut homo, fii atent, am o simpatie si pentru unguri, ce as mai putea face, acu atragem si nationalistii in discutie, deci sunt gay, evident cu barbati unguri!

 

i can t get any worse than that.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Football is for pussies, football is for pussies, tiptil te oftici? Acu ca ai dat o pe aia cu ochiul maro, vezi ca esti foarte aproape de epuizarea replicilor si o sa cazi - Doamne!!!! - intr-o mare gaura neagra! Asa... m-ai facut homo, fii atent, am o simpatie si pentru unguri, ce as mai putea face, acu atragem si nationalistii in discutie, deci sunt gay, evident cu barbati unguri!

 

i can t get any worse than that.

 

Ba nene! Ia mai lasa-ne ma! Lasa-ne. Nu iti place nu scrii. De ce plm ai scris? Sa te dai tu mare invatat? Daca nu iti place ceva incerci sa eviti nu?

 

Trebuia matale sa scrii sa te aflii in treaba ! Ai stricat si topicu asta !

 

NU IL MAI BAGATI FRATE IN SEAMA !

 

OLANDA 3 - 0 ITALIA . De asta ce zicetzi? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun ca topicul sa fie mutat la chestii distractive :P

 

 

statistica intalnirilor Romaniei cu Italia (mi-a soptit o pasare, ca nu-s io asa desteapta), din 14 meciuri: 10 infrangeri, 3 egaluri, 1 victorie. Judge for yourselves.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ki ki miki sau nu stiu cum. E OK sa fii gay!

Hai sa iti spun o poveste. Cunosteam un baiat exact asa ca tine. Macho, motociclist, sala, bere, fotbal, etc. Muschi and shit. Cand auzea de gay, omu sarea cat colo. TIpa ca din gura de sarpe, gay nenorociti, bla bla bla. A, avea si un pitbull. Si in cruciada lui impotriva homosexualilor, care intr adevar, reprezinta o problema majora a inceputului de mileniu, a si cotonogit vreo doi. Problema e ca stii ce am auzit cand am dat pe acasa? Ca intre timp a ajuns gay...

 

VEzi, as putea sa o intorc si sa iti spun sa te impaci cu faptul ca esti gay. Dar nu e nici o problema. Ce face omu in pat e numa si numa treaba lui. Trebuie doar sa fii mai relaxat putin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Football is for pussies, football is for pussies, tiptil te oftici? Acu ca ai dat o pe aia cu ochiul maro, vezi ca esti foarte aproape de epuizarea replicilor si o sa cazi - Doamne!!!! - intr-o mare gaura neagra! Asa... m-ai facut homo, fii atent, am o simpatie si pentru unguri, ce as mai putea face, acu atragem si nationalistii in discutie, deci sunt gay, evident cu barbati unguri!

 

i can t get any worse than that.

 

nu mai e nevoie sa te fac eu de ras, te faci singur... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am facut de ras cu ce? Ca mi-am zis parerea? Da, ma, asta e punctul meu sensibil urasc fotbalul! Am dat cuiva in cap? Si stii de ce am scris asta in primul rand? Ca am venit cu motorul prin capitala, si era GOL!!! Si uite asa mi-am dat seama cum stau unii prin case si se autoiluzioneaza cu faze gen"ii batem", "am castigat".

 

Era deplasata faza daca intram pe fotbal.ro sa zic asta. De fapt, era cam sinucidere.

 

Atata psihologie stiu si eu sa inteleg fotbalul ca fenomen social, si de ce urla populatia chestii cu "i am batut pe aia". E o defulare. Da credeam ca nu au pus toti botu la pacaleala asta numita fotbal.

Iar faza cu Romania? Teoria aia ca mi-a dat scolarizara si alte tampenii e pensionareasca rau, pune tata mana si citeste Rober Nozik! O sa vezi ce Romania o sa mai fie peste o suta de ani.

 

In alta ordine de idei: hop, s-a si sarit la emigrare! Dar, parca ati fi rasnite! If A than B! Daca la om nu-i place fotbalul e gay! Daca nu-i place Romania, e un jeg care emigreaza!

PAi ce sa imi placa la Romania? Clasa politica care vinde tot si distruge exact ceea ce inseamna Romania?

Ce inseamna echipa Romaniei? Adi Mutu, taranu ajuns domn? Ceilalti 10 aroganti care poa sa dea oricand peste voi cu tancurile de conserve pe care si le au luat? Ce e cu pacaleala asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea despre fotbal: In TOP 5 cele mai idioate chestii din lume. Si a tine cu Romania e infantilism cras. Ce v-a dat voua Romania?

Intrebarea mea e...ce ai dat tu pentru Romania?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si dupa aia stam si ne plangem, ca vai, ia te uita, numai fotbal la TV! A aruncat nu stiu cine dupa arbitru cu o moneda de un leu! UNDE E MOTOCICLISMUL? De ce suntem prezentati ca niste ciudatenii? De ce cand a fost Central Europe Rally, cel mai important evenoment sportiv gazduit de Romania, totul s-a redus la o stire de 30 de sec?

 

UIte, IA, EXEMPLU aici de gandire colectiva, tot threadul asta mare, si uite asa, fotbalul e marea fantoma ce bantuie micile ecrane, cu filosofi nationalisti verzi, hetero pana in dinti, barbati adeva gen tip til si alalat.

 

Nu frate, ma enerveaza fotbalul!

 

la intrebarea pensionareasca ce am dat eu pentru romania, raspunsul este: ATI FI SURPINS CATE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...