Sari la conținut

PLECARE SPRE TG. SECUIESC DIN BUC


theBD
 Share

Postări Recomandate

cine mai vine?

 

vineri la 17.00 ne intalnim cu baietii din Ploiesti sa continuam, deci pe la 15.00 ar trebui sa ne strangem la ARC.

 

amatori? :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu, IPMan, Don, Hellrider, Ivan, Black, etc. ... (sper ca in formatzie completa) daca nu ploua torentzial plecam maine (vineri) pe la ora 19:30.

Intalnirea se va face la 19:00 la arc.

 

Viteza de cruaziera (in afara localitatzii) 100 km/h.

 

Cine vrea ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu pot sa vin vineri, termin pe la 7 programul. Daca ar fi pe la ora 6 p.m., poate m-as invoi, dar voi vad ca vreti sa plecati devreme. Daca pleaca cineva simbata dimineata pe la 9, propun sa ne intilnim la Arc. Eu o sa fiu cu Shadow-ul (daca tine vremea cu noi). Daca ploua, ma duc acasa la Brasov cu masina, iau TT-ul si oricum ajung pe acolo, asta e sigur, ca de 2 ani incerc, si doar e aproape si super atmosfera. Nu stiu cine o sa cinte in afara de Mercedes Band, aveti voi un program scanat sau vreun link? Ca erau afise la Mamaia in camping, dar n-am retinut. Asa ca astept propuneri, chopper-isti, naked-isti, sau touring-eri (ca pe vitezane e mai greu sa le tii la 120 km/h) :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu pot sa vin vineri, termin pe la 7 programul. Daca ar fi pe la ora 6 p.m., poate m-as invoi, dar voi vad ca vreti sa plecati devreme. Daca pleaca cineva simbata dimineata pe la 9, propun sa ne intilnim la Arc. Eu o sa fiu cu Shadow-ul (daca tine vremea cu noi). Daca ploua, ma duc acasa la Brasov cu masina, iau TT-ul si oricum ajung pe acolo, asta e sigur, ca de 2 ani incerc, si doar e  aproape si super atmosfera. Nu stiu cine o sa cinte in afara de Mercedes Band, aveti voi un program scanat sau vreun link? Ca erau afise la Mamaia in camping, dar n-am retinut. Asa ca astept propuneri, chopper-isti, naked-isti, sau touring-eri (ca pe vitezane e mai greu sa le tii la 120 km/h) :drink:

197879[/snapback]

 

neaparat sa iei TT-ul .. ca de asta nu am incercat :(

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu, IPMan, Don, Hellrider, Ivan, Black, etc. ... (sper ca in formatzie completa) daca nu ploua torentzial plecam maine (vineri) pe la ora 19:30.

Intalnirea se va face la 19:00 la arc.

 

Viteza de cruaziera (in afara localitatzii) 100 km/h.

 

Cine vrea ...

197860[/snapback]

OK, acum am vazut topicul vostru, poate ajung si eu la 19 la Arc. Ivan Dnepr(ca pe tine te stiu mai bine), ce nr. de telefon ai? Sau ceilalti(sigur ne-am intilnit in Etrusco sau pe la intilniri), daca mai vreti unul printre voi, lasati va rog un nr. de telefon sa vorbim, daca se modifica ceva (si in functie de vreme). Al meu e 0744 566465. La Brasov cica tot ploua de ieri. :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Km am aflat ca sunt 220, ramane sa-mi zica careva si pretul intrarii. Daca vreti binenteles.

Vine cineva cu masina? Dau o bere in schimbul unui bagaj.

Editat de ZORRO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posibil sa ma bag si eu, numai ca 15:00 e  prea devreme si 19:00 e cam tarziu.  :drink:

197937[/snapback]

 

la 17.00 din ploiesti :laugh: .. na compromis :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 17.00 din ploiesti  :baldy: .. na compromis :crack:

197960[/snapback]

 

 

Mda, pai sa vedem: al 16:30 plec de la munca, la 16:31 sunt acasa, pana la 16:33 imi fac bagajul , la 16:35 ies de sub dus, aprind o tigara si activez pt ultima data teleportorul sa fiu la 17:00 in ploiesti :drink: :laugh:

 

Totusi daca ma iau dupa experienta folosind regula de multiplicare a minutelor la plecarea in grup sunt sigur ca va prindem undeva in jurul orei 19:00 pe la iesirea din Bucuresti :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, pai sa vedem: al 16:30 plec de la munca, la 16:31 sunt acasa, pana la 16:33 imi fac bagajul , la 16:35 ies de sub dus, aprind o tigara si activez pt ultima data teleportorul sa fiu la 17:00 in ploiesti  :drink:  :laugh:

 

Totusi daca ma iau dupa experienta folosind regula de multiplicare a minutelor la plecarea in grup sunt sigur ca va prindem undeva in jurul orei 19:00 pe la iesirea din Bucuresti  :(

198019[/snapback]

 

ma indoiesc.. ca de data asta IO is organizator.. si pun biciul pe ei.. :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu, IPMan, Don, Hellrider, Ivan, Black, etc. ... (sper ca in formatzie completa) daca nu ploua torentzial plecam maine (vineri) pe la ora 19:30.

Intalnirea se va face la 19:00 la arc.

 

Viteza de cruaziera (in afara localitatzii) 100 km/h.

 

Cine vrea ...

197860[/snapback]

Ma alatur si eu grupului, sper ca sa gasesc o masina sa pun si eu cortul. Deci contati pe mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, cred ca ora 19 e convenabila pentru toti care termina munca mai tirziu de 4-5, ziua oricum e lunga si in 3 ore suntem acolo. Doar daca nu vreti sa plecam pe rind sau fiecare cu gasca lui, asa ca sa aratam unitate bikereasca de Bucuresti, nu ? :crack: eu ca sa ii prind pe cei de la 19 de la Arc o sa vin cu motorul la birou si plec direct la Arc, nu mai trec pe acasa, ca n-am timp. Ce ziceti, facem o trupa ?

BD: daca nu iese trupa, sau intervin alte chestii, o sa ai ocazia sa te dai cu TT-ul (acum ca in sfirsit te-a luat flama enduro, deci esti pe calea cea dreapta) dar dai Vulcanul la schimb o tura :bounce: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care vrei sa ajungi vedeta?Poate reusesc sa ma alatur unui grup de motociclisti.Teoretic sper sa plec pe la 3 de la munca si pe la 5 ,5.30 sa ies din Bucuresti.Asa am zis mereu si am plecat pe la 7,8 din Bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Nitescu: la ora 19 la Arc se intilneste un grup mai mare de motociclisti, care sper sa ma includa si pe mine.

Daca vii atunci, vei primi eterne multumiri din partea celor carora le vei cara sacii (speram noi) si vei avea si vedete cit pentru vreo 2 telenovele.

Ah, si sa speram ca povestea nu va degenera in telenovela :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care vrei sa ajungi vedeta?Poate reusesc sa ma alatur unui grup de motociclisti.Teoretic sper sa plec pe la 3 de la munca si pe la 5 ,5.30 sa ies din Bucuresti.Asa am zis mereu si am plecat pe la 7,8 din Bucuresti

198653[/snapback]

Pai daca "gresesti" iar si pleci pe la 7-8 si mergi cu grupul de la 7.30, din care sper sa fac si eu parte, poate ne vedem la Arc si ma ajuti si pe mine cu bagajul.

Multumesc oricum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care vrei sa ajungi vedeta?Poate reusesc sa ma alatur unui grup de motociclisti.Teoretic sper sa plec pe la 3 de la munca si pe la 5 ,5.30 sa ies din Bucuresti.Asa am zis mereu si am plecat pe la 7,8 din Bucuresti

198653[/snapback]

 

Nenea Marian am fi onoratzi daca ne vei insotzi. Mai ales daca mergi cu dubitza.

:crack: :crack: :nono: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...