Sari la conținut

Coburi In Fabrica Din Casa


Postări Recomandate

Salut

Ma interseaza si pe mine niste suporti si coburi pentru BMW F650, modelul clasic pe carburatie.

Faceti, tre sa vin cu mobra sau cum?

Si e o mica greseala pe la adresa siteului, ar trebuii sa fie www.heavyduties.ro

Bafta

MM

 

Salut

 

sigur, putem face coburi, top case-uri si portbagaje cam pentru orice motocicleta, doar ca momentan una din probleme este ca, pentru executia portbagajelor si protectiilor este nevoie de motor, pentru ca sa putem lua masurile.

 

Mai exista si posibilitatea sa trimitem coburile si un kit pentru montaj, realizarea finala a portbagajului fiind facuta intr-un atelir de confectii metalice, mai exact http://heavyduties.ro/cobspate.html

practic tu trebuie sa faci legatura dintre "dreptunghiul" pe care se fixeaza cobul si coada motocicletei.

forma finala a portbagajului http://heavyduties.ro/imagegalerirack/imagegalrack.html

 

mersi pentru ca mi-ai atras atentia asupra link-ului, dar nu stiu cum pot sa mai corectez acum

 

pentru orice alte informatii te rog sa nu eziti in a ne contacta

 

Mesaj completat

Hehe, foarte faine lucrarile si la preturi bune. Intr-o luna, doua sigur voi apela la voi pt topcase-genti laterale, suport si crash bar pt un XT 600.

 

te asteptam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le-am vazut pe o africa twin la intrunirea seawolves de anul acesta in mamaia si par foarte bine lucrate si au si preturi omenesti. felicitari

de curiozitate: cam cat cantaresc 3 coburi de aluminiu?

 

Salut

 

un cob cu sistem de prindere si toate accesoriile are aproximativ 5 kg

greutatea cred ca este comparabila cu un cob din plastic mai rezistent sau mai bine dimensionat cum sunt cele de la pelican sau hepco&becker

 

multumim de aprecieri, numai bine

Mesaj completat

ti-am corectat link-ul.

 

foarte frumoase lucrari sper ca in curand sa va vizitez. dar dupa ce ma repun pe picioare :P

 

mersi, mersi, te asteptam

 

probail pe saptamana viitoare voi face uppgrade la site cu ultimele proiecte

 

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

un cob cu sistem de prindere si toate accesoriile are aproximativ 5 kg

greutatea cred ca este comparabila cu un cob din plastic mai rezistent sau mai bine dimensionat cum sunt cele de la pelican sau hepco&becker

 

multumim de aprecieri, numai bine

Ca fapt divers, cutiile "System Case" de la BMW au vreo 5-6kg bucata, goale! Din ce am mai vazut, nici cele de la givi nu scad sub 4-5 kg, deci cred ca e mai mult decat acceptabil 5kg pt cutiile astea de aluminiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...