Sari la conținut

Chituri De 70;80 Cc


rieju matrix
 Share

Postări Recomandate

Sal sunt nou pe aici am un rieju matrix rs 2 si vreau sai mai dau pooootina vlaga mar interesa un chit de 80 cc .Ce inbunatatiri aduce si cat mar ajunge si de unde as putea sal iau sau alte modalitati dea a inbunatati performantele merci anticipat .Asfalt Uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal sunt nou pe aici am un rieju matrix rs 2 si vreau sai mai dau pooootina vlaga mar interesa un chit de 80 cc .Ce inbunatatiri aduce si cat mar ajunge si de unde as putea sal iau sau alte modalitati dea a inbunatati performantele merci anticipat .Asfalt Uscat

 

daca scuteru e 4t e asemanator chinezariilor...te pot ajuta eu cu un kit de 80cc ..dar fara chiulasa , merge kit de 80cc si chiulasa de 50cc...si e destul de ieftin :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar vine un "Gica Contra" care sa spuna aceeasi fraza la nesfarsit.

Baieti cu ochi albastri ("pour les connaisseurs") o sa ajungeti toti cei de acest fel si n-o sa puteti niciodata sa iesiti din mediul vostru, sau sa va depasiti conditia. Si cand veti iesi din mediul vostru veti vedea niste fete ale caror zambete ironice nu le veti intelege pt ca "asa sunteti voi" si "gramatica limbii romane este un lucru depasit". Oamenii de genul acesta mi se vor adresa cu apelative"sefu'" si cu "matale", iar eu voi vorbi apertu cu ei.

Editat de Clodius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omu posteaza , zice ca il intereseaza un kit de 80cc ... si vine X si il atentioneaza ca a gresit nu stiu ce.

Ar trebui sa se ofere si un premiu , pentru cei care depisteaza cele mai multe greseli ... nu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omu posteaza , zice ca il intereseaza un kit de 80cc ... si vine X si il atentioneaza ca a gresit nu stiu ce.

Ar trebui sa se ofere si un premiu , pentru cei care depisteaza cele mai multe greseli ... nu ?

 

+1 LOOOOOL

 

Ontop: nici cea mai mica idee despre ce fel de scooter e acesta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offtopic : dati pe google. e ca si yamaha tzr 50 sau Aprilia RS. Arata frumos.

 

 

nu mi-a dat in kap :kiss:

 

chiar e frumusel :D

 

Daca vrei sa faci o mica racheta, asta e una din retzete :

crank: http://www.easyparts.nl/showarticles/0-25-...log-Polini.html

+ 2 de astea http://www.easyparts.nl/showarticles/0-25-...log-Polini.html

Cylinder kit: http://www.easyparts.nl/showarticles/0-25-...log-Polini.html

sau daca dispui de ceva bani http://www.easyparts.nl/showarticles/0-25-...log-Polini.html

carb: http://www.easyparts.nl/showarticles/0-25-...log-Polini.html sau daca vrei altul... e alegerea ta :blink:

Exhaust: http://www.easyparts.nl/showarticles_info/...0-121-353-1680/ sau R1 sau R2 (dependentsa de bani)

 

 

astea sunt piesele cele mai imoprtante care reprezinta si cheltuelile cele mai mari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal sunt nou pe aici am un rieju matrix rs 2 si vreau sai mai dau pooootina vlaga mar interesa un chit de 80 cc .Ce inbunatatiri aduce si cat mar ajunge si de unde as putea sal iau sau alte modalitati dea a inbunatati performantele merci anticipat .Asfalt Uscat

ce analfabet =)) mai treceti ba si pe la scoala :|

nu m-am putut abtine frate

Editat de Alex_16
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haideti sa incurajam analfabetismul ca sa nu se mai supere baietii de baieti, in fond ce folos sa scriem corect, hai sa ne kkm pe ea de romana, oricum pe mess se vorbeste "trendi" , shmecher de shmecher , am venit noi astia sa corectam pe altii, bulangii mai suntem, sa ne fie rusine...in fond sa pui o cratima iti ia timp pretios, and time is money, nu??? biznis menii astia mici sunt si ei ocupati cu afaceri si n-au timp sa scrie corect, e mai usor sa zici la sfarsit "scuzati greselile gramaticale, eram obosit sau ma grabeam" (defapt sunt un retardat care nu stiu sa scriu cat de cat corect si gasesc tot felul de scuze penibile) einstein cand vrei sa atragi atentia cuiva se considera ca faci pe desteptul pt ca retardul e retard si se considera ofensat, intelegi??? pac pac , hahalerele....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-am luat de cineva care omite o litera, sau care uita o virgula sau o cratima sau un si. M-am luat de un analfabet care-si bate joc de limba romana. Si refuz sa raspund unui topic creat in aceasta maniera.

haste, chiar asa? :D

 

 

eu am citit aseara topicu si ce as scris ala si nu am dat imp cum a scris , si cand te`ma vazut pe tine ca analfabet si ma uit la mine ca am uitat sa pun un si am crezut ca te`ai laut de mine ..dupa aia am vazut mai sus ce scoatea ala din el :blink:))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

K sa nu ma-i ofensez as vrea sa revin la subiect(chiar nu ma int ce cratima n-am pus sau nu mai stiu ce ks multzi desptepti kre au numai Guta in calc si se dau inteligenti).Pt cei care vor sa ma ajute au idee in tara de unde as putea procura un set de 80cc si dak trebuie sa fie special pt modelu meu sau merge adaptat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal sunt nou pe aici am un rieju matrix rs 2 si vreau sai mai dau pooootina vlaga mar interesa un chit de 80 cc .Ce inbunatatiri aduce si cat mar ajunge si de unde as putea sal iau sau alte modalitati dea a inbunatati performantele merci anticipat .Asfalt Uscat

 

 

Sal sunt nou pe aici si am un rieju matrix rs 2 si vreau sa-i mai dau poooootina vlaga, m-ar interesa un kit de 80 cc. Ce inbunatatiri aduce si cat m-ar ajunge si de unde as putea sa-l iau , alte modalitati de a inbunatati performantele, merci anticipat. Asfalt uscat ca si tzeasta ta de cocalar !!! :D :blink: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal sunt nou pe aici si am un rieju matrix rs 2 si vreau sa-i mai dau poooootina vlaga, m-ar interesa un kit de 80 cc. Ce inbunatatiri aduce si cat m-ar ajunge si de unde as putea sa-l iau , alte modalitati de a inbunatati performantele, merci anticipat. Asfalt uscat ca si tzeasta ta de cocalar !!! :D :blink: :kiss:

Merci mey tiptil da chiar nu era nevoie dau o bere pt asta si recunosc k am gresit da ce sa fac, sunt om si eu, ma rog vad k pe aici majoritatea sunt numa destepti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imbunatati... se invata la clasele primare ca inainte de b si p se pune m si nu n. o sa ne indobitocim toti daca o sa continuam in felul acesta.

aaah, dar ma scuzati "asta nu este forum de gramatica", e forum despre "cum sa mergi cat mai tare cu scuterul", preferabil 200 km/h

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imbunatati... se invata la clasele primare ca inainte de b si p se pune m si nu n. o sa ne indobitocim toti daca o sa continuam in felul acesta.

aaah, dar ma scuzati "asta nu este forum de gramatica", e forum despre "cum sa mergi cat mai tare cu scuterul", preferabil 200 km/h

 

my bad, mi-a scapat... :D :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imbunatati... se invata la clasele primare ca inainte de b si p se pune m si nu n. o sa ne indobitocim toti daca o sa continuam in felul acesta.

aaah, dar ma scuzati "asta nu este forum de gramatica", e forum despre "cum sa mergi cat mai tare cu scuterul", preferabil 200 km/h

 

 

clodius nu scapa nimic :blink: tine`o tot asa... mai invata lumea romana, inclusiv eu , c`am ramas corijent intr`a 5 a la romana :D

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

clodius nu scapa nimic :blink: tine`o tot asa... mai invata lumea romana, inclusiv eu , c`am ramas corijent intr`a 5 a la romana :D

Asa trebuie.

Orice "taran" intra pe forum si se da tare si mare.

Treceti pe la scoala dupa aia la pc!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

koyotina, ne scuzi, dar nu mai avem nervi de inca un topic pe aceeasi tema. Cred ca, spre exemplu, in ultimele 2 zile s-a scris cel putin de 10 -20 ori chestiuni legate de acest subiect (tuning).

Mama lui de search, ca este pus doar de forma pt unii. Ce sa fac, sa caut eu pt el si sa-i dau link-urile?

Editat de Clodius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuza-ma ca iti zic .....da daca ai ramas in clasa a 5-a corijent inseamna ca esti praf in general .... bafta ca tu ai nevoie ficior !

 

 

pfff fie , daca tu vrei sa continui offtopicu ... am ramas corijent in cls a 5 a pt ca aveam o profesoara turcoaica f retardata si eu nu prea ma bateam cu limba romana si aici ma refer la sinteze si alte molozuri , la gramatica stateam si stau bine cu mici scapari din nestiinta sau alti factori (oboseala, neatentie, nepasare de corectare bla bla )

 

e ok acuma :blink:

 

 

LE: nu prea imi bateam capul cu ... iar vb in limba mea :D

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...