Sari la conținut

'Reteta sinuciderii perfecte'


DonHacker
 Share

Postări Recomandate

Contrar perceptiilor majoritatii cum ca "ele" nu sunt bune la condus autovehicule, sa stii ca mai exista si exceptii. Legat de motocicleta, dintr-o simpla poza nu ai cum sa-ti dai seama de cata experienta are si cate motociclete a mai condus pana la Hayabusa. La urma urmei e capul fiecaruia, dar eu as fi preferat sa vad si doua casti in imaginea pe care ai pus-o ... si sa fie purtate pe cap, nu pe mana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Don-ulle, sa si tu un link catre topicul de acolo, sunt curios ce se discuta...

 

PS: Vite imbecile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Don-ulle, sa si tu un link catre topicul de acolo, sunt curios ce se discuta...

 

PS: Vite imbecile...

200308[/snapback]

 

 

:crack: P.S.-UL TAU DOARE, MAITRE.... E VIATA LOR.... ASTA NU-TI DA DREPTUL DE A JIGNI...

 

P.S. NU-I ASA CA TE BUCURI CA NU ERAM EU PE MOTOR? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@DonHacker, o stii pe tipa :crack: ?

Toata admiratia ca are cojones sa mearga pe asa motocicleta,dar ar fi trebuit totusi sa poarte echipament.

200450[/snapback]

 

nu o/il cunosc....ma intreb..oare o fi transexual ? :crack: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prea inteligent(a) clar nu e, asa ca fa un pustiu de bine (daca poti) si explica-i problemele daca reusesti sa vorbesti cu el/ea, poate-poate ii pica vreo fisa blocata pe undeva :bounce:

200562[/snapback]

 

Nu (l-)am vazut(-o) pe la nici o intrunire....

Daca o sa vb cu el/ea...am sa-i zic sa intre pe motociclism.ro la sectiunea Accidente,ca dak am sa incep eu sa-i explic,o sa scuipe si o sa ma injure....un "PUTZOI" de 14 ani imi explica el mie cum..............

Stiti voi... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kali: Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

de scuze ...

Azi am aflat ca e barbat =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

adik m-am intalnit cu el...

uite,asa e dak te iei dupa prieteni :bounce:

NU ma injurati p mine .... injurati`l pe rootdex ca el mi`a zis :nono: il gasitzi p mess :crack: :D :funny: :duel: :crack: :crack:

 

 

Rog moderatorii sa imi stearga topicul peste 24 h dupa ce vede lumea ca 'am mintzit'

Editat de DonHacker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te prinde "transexualu" shi o sa iei la bucatzi...roaga-l sa dea la pateu ca sa nu itzi umfle fatza :bounce: !...buahhhaha.

(edit)Oricum ce conteaza daca e barbat sau femeie?! (nu shi in cazul tau Don... :crack:)

Editat de Shobolanu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ti-o iei pe coaja, bine iti face.... dracii astia nici n-au trecut clasa a 8a si isi permit sa judece pe altii....moron  :bounce:

202571[/snapback]

 

totusi era FARA casca ...

pe o Hayabusa ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...